18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Baba na parkingu
Fatum93 • 2013-03-12, 19:54
Sytuacja która przytrafiła mi się dziś :

Jadę sobie z kumplem samochodem pod Kaufland. Parking cały zajebany, nagle patrze jest wolne miejsce i to tak, że nawet dwa samochody na ścisk by się zmieściły, ale stoi sobie tam baba obok niej kupiony telewizor. Mówię sobie, chuj zmieszczę się obok niej, cofam (parkowałem prostopadle tyłem), patrze w lusterko a ta kurwa cyk ustała na sam środek miejsca gdzie chciałem zaparkować, po lewej stronie telewizor a ona po prawo tak, że te na ścisk dwa miejsca parkingowe zablokowała. Kumpel otwiera szybę i mówi jej czy mogła by się odsunąć bo kolega chce zaparkować a ona, że nie... Kumpel poprosił ją jeszcze raz a ona z tekstem, że nie bo mąż ma zaraz przyjechać i musi załadować towar... kurwa jaki towar obok stał tylko telewizor 42cale. I stoi tak krowa i nie ma zamiaru się ruszyć, w końcu się wkurwiłem otworzyłem drzwi i wydarłem się do niej : "Może się Pani, kurwa przesunąć bo chce zaparkować" a ona do mnie żebym znalazł sobie inne miejsce parkingowe...Więc mówię do niej: "Jak Pani mi znajdzie inne to zaparkuje, bo jakoś kurwa nie widzę żeby było inne wolne, jebła Pani telewizor na środku i zadowolona stoi". A ona do mnie "Pan to jębnięty jest". Miałem ochotę już do niej wysiąść ale akurat parę metrów dalej wyjeżdżał inny samochód, więc dałem już sobie spokój z idiotką i zaparkowałem na miejsce tego co wyjeżdżał.

Czasami myślę, że dobrze by było gdyby Hitler jeszcze żył, bo takie idiotki jak ona dawno by zajebał...

Tak, jestem nerwowym człowiekiem
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2013-03-13, 14:47
Jesteś jebnięty, prawdę babka mówiła.
Zgłoś
Avatar
sknerus_mckwacz 2013-03-13, 14:51 2
"Jadę sobie z kumplem samochodem pod Kaufland"

Cytat:


Jakbyś dokładnie przeczytał to co napisałem, to byś zauważył, że do niej też byłem wygadany w realu.



To gdzie w końcu była ta akcja? Coś kręcisz
Zgłoś
Avatar
Quakeamber 2013-03-13, 15:04
aż się sam wkurwiłem, było odjechać trochę do przodu, wrzucić wsteczny i cofać na nią, w bliskiej odległości dać w pizdę na sucho gazu i baba by odskoczyła. Chyba, że kumpel ma problemy z obsługą sprzęgła, to już by nigdy nie skakała
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-13, 15:08
grobel napisał/a:

"Jadę sobie z kumplem samochodem pod Kaufland"

To gdzie w końcu była ta akcja? Coś kręcisz



Rany... Jechałem do Kauflandu a przed Kauflandem jest parking i akcja działa się na tym parkingu nadal nie czaisz ?? Jak nadal będziesz miał problem ze zrozumieniem to mogę ci mapę narysować
Zgłoś
Avatar
StrayPrince 2013-03-13, 15:09
Publiczność psia mać. Loża jest za mała na tylu krytyków...
Zgłoś
Avatar
GodIike 2013-03-13, 15:11
Zmarnowałeś minutę mojego życia spotkamy się w kotle.
Zgłoś
Avatar
Mistrinic 2013-03-13, 15:12
" a ona po prawo tak, że te na ścisk dwa"

* po prawej
lub
* na prawo

Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-13, 15:13
Mistrinic napisał/a:

" a ona po prawo tak, że te na ścisk dwa"

* po prawej
lub
* na prawo



Zrozumiałeś treść ?? To po co robisz z igły widły ??
Zgłoś
Avatar
Mistrinic 2013-03-13, 15:17
Fatum93 napisał/a:



Zrozumiałeś treść ?? To po co robisz z igły widły ??



Na przyszłość poprawiam. Nie ma się co denerwować.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-13, 15:23
Mistrinic napisał/a:



Na przyszłość poprawiam. Nie ma się co denerwować.



Dobra spoko, tylko uważaj żebyś sam się kiedyś nie pomylił pisząc coś lub mówiąc. Mam takiego kumpla co każdego poprawia w mowie, a pisał maturę z polaka to ojebał
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-03-13, 15:32
Wystarczyło babce pomóc załadować to może buziaka byś dostał, a przy okazji wiele miejsca by się zwolniło. Polacy wolą jednak hejtować.
Zgłoś
Avatar
VanGreeg 2013-03-13, 15:39
Ty na nią na forum kubły pomyj wylewasz a może jej teraz przykro?

Zgłoś
Avatar
piotrekpiotrek 2013-03-13, 15:55
zaparkowała na dwóch miejscach, pierdolisz sie bo cipa jestes w tak prostej sytuacji
Zgłoś
Avatar
2013-03-13, 16:10
Fatum93 nie lepiej było napisać, że masz prawko?
Tylko produkowałeś się z tą historią, może chcesz dostać angaż do "trudnych spraw"?
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-13, 16:13
piotrekpiotrek napisał/a:

zaparkowała na dwóch miejscach, pierdolisz sie bo cipa jestes w tak prostej sytuacji



Ona nie zaparkowała tam żadnym samochodem... czyt ze zrozumieniem. Ona stała na miejscu parkingowym, obok leżał telewizor i nie chciała zejść bo czekała na męża...

ić napisał/a:

Fatum93 nie lepiej było napisać, że masz prawko?
Tylko produkowałeś się z tą historią, może chcesz dostać angaż do "trudnych spraw"?



Ni chuja nie rozumiem Cię, co ma to do siebie, że posiadam prawko a to że zaistniała taka sytuacja... rozumiem, że po prostu chciałeś coś napisać hejtowcu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie