18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 23 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Baba na parkingu
Fatum93 • 2013-03-12, 19:54
Sytuacja która przytrafiła mi się dziś :

Jadę sobie z kumplem samochodem pod Kaufland. Parking cały zajebany, nagle patrze jest wolne miejsce i to tak, że nawet dwa samochody na ścisk by się zmieściły, ale stoi sobie tam baba obok niej kupiony telewizor. Mówię sobie, chuj zmieszczę się obok niej, cofam (parkowałem prostopadle tyłem), patrze w lusterko a ta kurwa cyk ustała na sam środek miejsca gdzie chciałem zaparkować, po lewej stronie telewizor a ona po prawo tak, że te na ścisk dwa miejsca parkingowe zablokowała. Kumpel otwiera szybę i mówi jej czy mogła by się odsunąć bo kolega chce zaparkować a ona, że nie... Kumpel poprosił ją jeszcze raz a ona z tekstem, że nie bo mąż ma zaraz przyjechać i musi załadować towar... kurwa jaki towar obok stał tylko telewizor 42cale. I stoi tak krowa i nie ma zamiaru się ruszyć, w końcu się wkurwiłem otworzyłem drzwi i wydarłem się do niej : "Może się Pani, kurwa przesunąć bo chce zaparkować" a ona do mnie żebym znalazł sobie inne miejsce parkingowe...Więc mówię do niej: "Jak Pani mi znajdzie inne to zaparkuje, bo jakoś kurwa nie widzę żeby było inne wolne, jebła Pani telewizor na środku i zadowolona stoi". A ona do mnie "Pan to jębnięty jest". Miałem ochotę już do niej wysiąść ale akurat parę metrów dalej wyjeżdżał inny samochód, więc dałem już sobie spokój z idiotką i zaparkowałem na miejsce tego co wyjeżdżał.

Czasami myślę, że dobrze by było gdyby Hitler jeszcze żył, bo takie idiotki jak ona dawno by zajebał...

Tak, jestem nerwowym człowiekiem
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-12, 22:49
Czemu zamiast odpowiedzieć na moje pytanie jak człowiek, wstawiasz frajersko-cwaniackie teksty pod moim adresem?
Zgłoś
Avatar
uladrakula 2013-03-12, 23:22 4
Chłopacy, miejcie litość, chłopak pewnie jest rudy, ma śledzia pod nosem i monobrew, a Wy jeszcze mu dopierdalacie.

PS. Ktoś mi powie, skąd takie cipy się biorą?
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-03-12, 23:50
lubie placki
Zgłoś
Avatar
vestar 2013-03-13, 0:56
chuj mnie to obchodzi, kruwa ale takie pizdy jak ty to maja problemy...
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-03-13, 1:49 2
BongMan napisał/a:

Czemu zamiast odpowiedzieć na moje pytanie jak człowiek, wstawiasz frajersko-cwaniackie teksty pod moim adresem?


Bo po chuj pytasz na sadisticu? Chcesz wincyj?
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-03-13, 8:40
Nie widzicię, że gość was wkręca? W kauflandzie nie sprzedają telewizorów. Pewnie mu się parkingi pomyliły.
Zgłoś
Avatar
faatbooy 2013-03-13, 9:27 2
omgłomatkobosko napisał/a:

Nie widzicię, że gość was wkręca?


dokładnie, nikt nie klaskał, autobus też nie przyjechał.. fejk jak chuj
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-13, 9:29
omgłomatkobosko napisał/a:

Nie widzicię, że gość was wkręca? W kauflandzie nie sprzedają telewizorów. Pewnie mu się parkingi pomyliły.



Parking jest najbliżej Kauflanda, a obok są jeszcze takie sklepy jak Jysk, AGD RTV, Empik i Multikino.

uladrakula napisał/a:

Chłopacy, miejcie litość, chłopak pewnie jest rudy, ma śledzia pod nosem i monobrew, a Wy jeszcze mu dopierdalacie.

PS. Ktoś mi powie, skąd takie cipy się biorą?



To ma być śmieszne ?? Naprawdę może odejdź tak na 2 dni od komputera żeby ci się mózg zresetował.
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-03-13, 14:04 4
Potwierdzam tę historię,

Akurat przyjechałem z wycieczką pod ten sklep i parkowałem na przeciwko

(jestem zawodowym kierowcą aubotusu)

Mówię wam, takich oklasków to nawet nie miałby wieszający się publicznie TUSK.

Aż mnie uszy bolą do teraz.

Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2013-03-13, 14:05 3
Zgłoś
Avatar
g................z 2013-03-13, 14:10
Udało jej się zaklepać miejsce dla męża, a ty do teraz masz ból dupy i musisz się żalić. Masz ode mnie piwo współczucia.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-03-13, 14:17 1
Ja pierdolę opowiedz to kolegom z liceum, nie zapomnij też o dupeczkach w końcu niezły z ciebie odważniak żeby tak babie powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
oponaodjelcza 2013-03-13, 14:19 1
Jak już polecieliście w troskliwe epitety, to trzeba było użyć magicznego słowa... Magiczne słowo w takiej sytuacji to "Wypierdalaj", a nie "Czy może się pani przesunąć". Jest sama, was jest dwóch. Ma telewizor, wy samochód. Prawdziwy sadol rozwiązałby problem w minutę, a potem wrzuciłby filmik
Zgłoś
Avatar
anne_be 2013-03-13, 14:32 1
Po przeczytaniu Twojej w jakże ciekawy sposób opisanej historii, miałam mieszane uczucia.
Po lekturze komentarzy jestem już pewna swoich odczuć: idioci istnieją.
Zgłoś
Avatar
j................� 2013-03-13, 14:39
Fatum93,

o rajuśku ale ty jestes mięski,nie chciałbym z tobą zaczynać
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie