18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Baba na parkingu
Fatum93 • 2013-03-12, 19:54
Sytuacja która przytrafiła mi się dziś :

Jadę sobie z kumplem samochodem pod Kaufland. Parking cały zajebany, nagle patrze jest wolne miejsce i to tak, że nawet dwa samochody na ścisk by się zmieściły, ale stoi sobie tam baba obok niej kupiony telewizor. Mówię sobie, chuj zmieszczę się obok niej, cofam (parkowałem prostopadle tyłem), patrze w lusterko a ta kurwa cyk ustała na sam środek miejsca gdzie chciałem zaparkować, po lewej stronie telewizor a ona po prawo tak, że te na ścisk dwa miejsca parkingowe zablokowała. Kumpel otwiera szybę i mówi jej czy mogła by się odsunąć bo kolega chce zaparkować a ona, że nie... Kumpel poprosił ją jeszcze raz a ona z tekstem, że nie bo mąż ma zaraz przyjechać i musi załadować towar... kurwa jaki towar obok stał tylko telewizor 42cale. I stoi tak krowa i nie ma zamiaru się ruszyć, w końcu się wkurwiłem otworzyłem drzwi i wydarłem się do niej : "Może się Pani, kurwa przesunąć bo chce zaparkować" a ona do mnie żebym znalazł sobie inne miejsce parkingowe...Więc mówię do niej: "Jak Pani mi znajdzie inne to zaparkuje, bo jakoś kurwa nie widzę żeby było inne wolne, jebła Pani telewizor na środku i zadowolona stoi". A ona do mnie "Pan to jębnięty jest". Miałem ochotę już do niej wysiąść ale akurat parę metrów dalej wyjeżdżał inny samochód, więc dałem już sobie spokój z idiotką i zaparkowałem na miejsce tego co wyjeżdżał.

Czasami myślę, że dobrze by było gdyby Hitler jeszcze żył, bo takie idiotki jak ona dawno by zajebał...

Tak, jestem nerwowym człowiekiem
Zgłoś
Avatar
Kongouh 2013-03-12, 19:58 17
Musiałeś z tym na sadola przychodzić?
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-03-12, 20:04 15
urzekła mnie twoja historia, może porozmawiamy przy szklance spermy?
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-12, 20:04 34
Kongouh napisał/a:

Musiałeś z tym na sadola przychodzić?



Po to na sadolu jest taka opcja jak Absurdy Dnia Codziennego, aby pisać właśnie takie posrane sytuację, jakie się dzieją na co dzień. A jak ci się nie podoba to zmień tą opcję...
Zgłoś
Avatar
M................i 2013-03-12, 20:08
Fatum93 .... wszystko wiadomo

Chodzi o to, że Absurdy Dnia codziennego to np. memy a nie codzienne sranie do tej samej muszli :[
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-12, 20:12
MojeAvi napisał/a:

urzekła mnie twoja historia, może porozmawiamy przy szklance spermy?



Sorry ale ja mogę pogadać przy piwku, ale skoro ty wolisz pić spermę... Chcesz przez to powiedzieć, że jak byłeś niemowlakiem to matka zamiast karmić cię piersią,, to ojciec dawał ci kutasa do ssania i dlatego tak lubisz spermę, że aż po dzień dzisiejszy ją pijesz ? Nie no grubooo

MojeAvi napisał/a:

Fatum93 .... wszystko wiadomo

Chodzi o to, że Absurdy Dnia codziennego to np. memy a nie codzienne sranie do tej samej muszli :[



Łałł jesteś rok/półtora starszy ode mnie i uważasz, że mój wiek wszystko wyjaśnia nie no powiem ci stary spoko. A to że chodzi tylko o memy to nie mam pojęcia skąd masz takie informację, sam wymyśliłeś ??
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-03-12, 20:21
Fatum93 napisał/a:

Miałem ochotę już do niej wysiąść


I co byś zrobił jakbyś wysiadł?
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-12, 20:24 14
BongMan napisał/a:


I co byś zrobił jakbyś wysiadł?



Bym darł jej się prosto w twarz, zrobił przypału przy ludziach i prawdopodobnie by odeszła, bo ty BongMan to pewnie byś ją sucharem zgasił bo dobrze ci to wychodzi co nie ??
Zgłoś
Avatar
Philosophy 2013-03-12, 20:35
Historia bardziej na portal piekielni, a nie na sadola. Chyba, że byś jej zajebał
Zgłoś
Avatar
Wąski 2013-03-12, 20:55 20
No proszę, na forum taki wygadany i pyskaty, a w realu wycipiał i odjechał z podkulonym ogonem..
Zgłoś
Avatar
~Blackhunter 2013-03-12, 21:34 14
Fatum93 napisał/a:

Czasami myślę, że dobrze by było gdyby Hitler jeszcze żył, bo takie idiotki jak ona dawno by zajebał...



Gdyby żył Adi miałby 123 lata a, Ty pewnie gadałbyś po Niemiecku.

Sadistisch - Tägliche Dosis Schwarzen Humors
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-12, 21:36
Wąski napisał/a:

No proszę, na forum taki wygadany i pyskaty, a w realu wycipiał i odjechał z podkulonym ogonem..



Jakbyś dokładnie przeczytał to co napisałem, to byś zauważył, że do niej też byłem wygadany w realu. A to, że po prostu nie chciałem się z nią użerać dłuższy czas i miałem możliwość zaparkować gdzie indziej to dałem sobie spokój, idiotom czasami się ustępuje, więc nie wiem skąd ubzdurałeś sobie, że odjechałem z podkulonym ogonem. Oznaka mądrości, żeby dać sobie spokój z debilami od razu czyni kogoś ciotą ?? Dobrze za to, że ty taki kozak jesteś i każdemu dajesz po mordzie
Zgłoś
Avatar
CherryMan 2013-03-12, 21:39
Kolego autorze - gdyby Hitler żył to takie idiotki były by u władzy
Zgłoś
Avatar
Wąski 2013-03-12, 21:51
Ja w żadnym moim poście nie zasugerowałem że jestem kozak i bije każdego po mordzie, a ty owszem
"Bym darł jej się prosto w twarz, zrobił przypału przy ludziach i prawdopodobnie by odeszła"
Zgłoś
Avatar
Qunda 2013-03-12, 22:28 1
Sytuacja godna do zjebania tego typu osoby, ale za tekst : Nie no grubooo..... Nie ma piwa to taki małoletni tekst, żeby nie mówić że gimbusowy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie