18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Po prostu nie lubi dzieci zgłoszony przez AlbertoNihilo
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
ruddie 2024-03-30, 17:27 1
Jaki odwet, to raczej stara kurwa robi co chce.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-03-30, 17:39 3
„A matka podlotki bieże...”
 

Jako żywo, nie bieży, jeno idzie.
Wieje pod Kasprowym?
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2024-03-30, 17:57 1
Uuuu ale by wyłapała na jaźwę.
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2024-03-30, 18:06 3
Dobrze zryta bania.
Nasza Ci ona.

ps"
Przypomniały mi się szczenięce lata. W metropolii w jakiej kiedyś,była taka Krycha Kolejara. Babka pracowała kiedyś na kolei,jakoś zaczęła chlać,wyjebali ją z roboty.A potem styki jej przepaliło i ostra schiza jej wjechała między uszy. Jeździła tam i spowrotem pociągami.
Idę kiedyś z koleżanką, ( tak za "moich czasów" miewaliśmy kumpele) po wino do sklepu bo zamykają o 0,00. Z przeciwka idzie rzeczona Krysia. Mijając nas zajebała młodej takiego liścia,że aż jebnęła o chodnik. Przysięgam,nie wiem co się stało.Ale następne co pamiętam jak cucę młodą,i wołam kumpli bo młoda nieprzytomna.A siedzieliśmy w "parku" obok.A krysia w kałuży krwi z drgawkami.Przysięgam jak już załapałem o co chodzi,pierwsza myśl. Zabiłem kurwę. Mam tak pod czajnikiem,że w momencie wielkiego stresu,gdy już braknie argumentów żeby sobie ktoś odpuścił bo wiem że kłopoty będą.Jak już napierdalanki nie unikniesz, to zdarzało mi się nie pamiętać pewnych momentów. Jak ja to określałem wtedy?Włączała mi się nieśmiertelność.
Całe szczęście szpital blisko,młoda cała,zdążyliśmy jeszcze do monopolato .A jeden z kumpli poleciał po karetkę i powiedział że Kryśka leży koło ronda i krwawi. -Chyba znowu się wyjebała.
Po tym incydencie poszła na oddział zamknięty.Bo jak ją docucili w ambulansie.To dziabnęła lekarza scyzorykiem.
Taką oto personę poznałem na swojej drodze życia.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2024-03-30, 18:30
trzeba była paluszka u stopki połamac
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-03-30, 18:42
Stare jak Twoja stara
Zgłoś
Avatar
L................2 2024-03-30, 18:51
zwierzak30 napisał/a:

Dobrze zryta bania.
Nasza Ci ona.
ps"
Przypomniały mi się szczenięce lata. W metropolii w jakiej kiedyś,była taka Krycha Kolejara. Babka pracowała kiedyś na kolei,jakoś zaczęła chlać,wyjebali ją z roboty.A potem styki jej przepaliło i ostra schiza jej wjechała między uszy. Jeździła tam i spowrotem pociągami.
Idę kiedyś z koleżanką, ( tak za "moich czasów" miewaliśmy kumpele) po wino do sklepu bo zamykają o 0,00. Z przeciwka idzie rzeczona Krysia. Mijając nas zajebała młodej takiego liścia,że aż jebnęła o chodnik. Przysięgam,nie wiem co się stało.Ale następne co pamiętam jak cucę młodą,i wołam kumpli bo młoda nieprzytomna.A siedzieliśmy w "parku" obok.A krysia w kałuży krwi z drgawkami.Przysięgam jak już załapałem o co chodzi,pierwsza myśl. Zabiłem kurwę. Mam tak pod czajnikiem,że w momencie wielkiego stresu,gdy już braknie argumentów żeby sobie ktoś odpuścił bo wiem że kłopoty będą.Jak już napierdalanki nie unikniesz, to zdarzało mi się nie pamiętać pewnych momentów. Jak ja to określałem wtedy?Włączała mi się nieśmiertelność.
Całe szczęście szpital blisko,młoda cała,zdążyliśmy jeszcze do monopolato .A jeden z kumpli poleciał po karetkę i powiedział że Kryśka leży koło ronda i krwawi. -Chyba znowu się wyjebała.
Po tym incydencie poszła na oddział zamknięty.Bo jak ją docucili w ambulansie.To dziabnęła lekarza scyzorykiem.
Taką oto personę poznałem na swojej drodze życia.



Zajebista historyjka

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-03-30, 19:07 1
Zgłoś
Avatar
trzonek1pl 2024-03-30, 19:08
ruddie napisał/a:

Jaki odwet, to raczej stara kurwa robi co chce.



to nie odwet kolor kurtki jest inny
Zgłoś
Avatar
M800 2024-03-30, 19:21
Lukiluki2 napisał/a:

Zajebista historyjka



Na przyszłość pamiętaj, że trzeba włożyć kciuk w wagine. Tak się sprawdza czy jeszcze ciepłą.
Zgłoś