18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
Avatar
skywalker75 Wczoraj 7:25 2
OpenStreetMaps napisał/a:

Cytat z Wikipedii "Jako skrajną formę ojkofobii określana jest nienawiść do rodziny, ojczyzny, kultury narodowej i wspólnoty cywilizacyjnej"
Niestety to choróbsko dotyka coraz więcej osób w Polsce . Od Eurowizji na której nasi reprezentanci śpiewają zawsze po angielsku po amerykanizację nazw wszelakich.
Polski kompleks niższości objawia się powszechnym nadmiernym zalewem angielszczyzny. Już dzieci w przedszkolu wiedzą że jeśli coś się nazywa po angielsku to jest to bardziej prestiżowo niż po naszemu zaściankowemu.
Ale czy oby na pewno? Przyjeżdżają ludzie z zagranicy i ze zdziwienia przecierają oczy. Coś co ma być polskie nawet polskiej nazwy nie posiada! Mógł być POLSKI FESTIWAL ROKOWY a jest Owsiach i żenada!
Zdjęcie żużlowców z roku 1993. Niedawno Polska zmieniła swojego pana z Sowickiego na Amerykańskiego. W tamtych latach modne było noszenie ubrań w barwach obcych flag. Wiele osób chętnie wybierało ubrania w paski i gwiazdki albo brytyjskie flagi. Jednak dla polskich sportowców występujących w barwach obcego kraju może to budzić pewne kontrowersje. Wydaje się, że za granicą było to postrzegane jako wyraz zakompleksienia naszego kraju, zwłaszcza w kontekście międzynarodowych rywalizacji.
W innych krajach zawodnicy z Polski, którzy nosili amerykańskie barwy, mogli być postrzegani jako śmieszni.
Uwielbienie do ameryki w Polsce jest nadal i to duże, lecz słabnie na skutek rosnącej świadomości geopolitycznej.
W dzisiejszych czasach takie logo na koszulkach sportowców by nie przeszło. Takie epatowanie proamerykańskością można porównać jedynie do zachowań w biednych afrykańskich krajach w których to głodne bose dzieciaki szpanują drogimi koszulkami z reklamami luksusowych firm takich jak przykładowo Fly Emirates.


Napisał bałwan który w nazwie ma jakże polskojęzyczne OpenStreetMaps, brawo kurwa🤣

______________

czarna fortuna
Zgłoś
Avatar
raistpol Wczoraj 7:53 1
KapitanStuleja napisał/a:

Żydówa jak się patrzy. Na 100% ma wszy.



i cipkę w poprzek!

______________

i tak mnie jebie twoje zdanie
Zgłoś
Avatar
Sztruks Wczoraj 8:36 1
IronIdem napisał/a:

Cuchnie żymianką



To samo pomyślałem
Zgłoś
Avatar
Aonoyoru Wczoraj 8:46 2
Przepraszam, że się nie znam, ale jak się wychodzi policyjnie?

[ Dodano: 2024-10-21, 08:50 ]
raistpol napisał/a:

i cipkę w poprzek!



i w związku z tym, gdy chodzi to mlaszcze.

______________

Kiedyś ludzie byli sobie bliżsi.
Broń nie niosła wtedy zbyt daleko.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps Wczoraj 8:55
raistpol napisał/a:

Napisał bałwan który w nazwie ma jakże polskojęzyczne OpenStreetMaps, brawo kurwa🤣



W dodatku napisał to na polskim portalu który nawet polskiej nazwy nie posiada. Mógł nazywać się SADYSTYCZNY a jakiś anglojęzyczny. Może i jestem bałwan, ale świadomy a zabieg z moją nazwą jest celowy aby dokuczyć gównianym amerykańskim mapom i pokazać wszystkim że jest lepsza alternatywa.

______________

Więcej o mnie na You Tube Na moim niekomercyjnym kanale w playlistach tematycznych.
filmy innych użytkowników które mnie rozbawiły , zaciekawiły lub zbulwersowały

Kanał na Y.T "Km2bp"
Zgłoś
Avatar
aligator Wczoraj 9:11 2
Dla takich przypadków powinny być autobusy z układem wydechowym podciągniętym do środka owego pojazdu …
Zgłoś
Avatar
MalcolmX Wczoraj 9:29 3
Jebana kurwa, pewnie jedzie z Teatru Żymiańskiego im. Estery Kamińskiej do Muzeum Żymian Polskich Polin...

______________

Opis
Zgłoś
Avatar
mandaryniak Wczoraj 9:46 1
IronIdem napisał/a:

Cuchnie żymianką



No przecież po nosie widać

______________

bla bla bla ...wina tuska
Zgłoś
Avatar
Admin_sadistika Wczoraj 9:55 1
Wynocha do Kardynała, pani zaraz wyjdzie policyjnie stąd!
Zgłoś
Avatar
MatrixMx Wczoraj 10:12
stara pani od angielskiego nigdy ruchana nudzi się, tak odwala takim babą co sie chuja bały i były same
Zgłoś
Avatar
Pathron Wczoraj 10:15 1
Zajebać starej kurwie w japę żeby ząbki się posypały, wtedy nikt by szmaty nie zrozumiał. Swoją droga niech wypierdala obciągać bambusom jak jej w kraju nie pasuje. Ha tfu
Zgłoś
Avatar
pinowak Wczoraj 10:38 1
Jebnieta babka z Warszawy, czasem ja widzę w wola park...
Zgłoś
Avatar
TylkoMajonezPomorski Wczoraj 10:56 1
oy vey chyba wącha klej
Zgłoś
Avatar
Sayoko Wczoraj 11:01 1
Trzaskowski znów będzie musiał świecić oczami hahahah
Zgłoś
Avatar
smc Wczoraj 11:38
Kobieta z charakterem. Lubię takie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów