18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:06
Avatar
Baronessa 2024-10-20, 23:50 3
Pitupitu napisał/a:

Baronessa może ty wiesz o co tej kurwa Angielce chodzi.
Może tam jest jakiś kontekst
No nie wiem może żydowski? Wyjaśnisz?



Materiał ze srik-sroka. Nic nie było napisane o kontekście. Może też była nauczycielką angielskiego... Na moje oko i według komentarzy na tiktoku klasyczna schizofrenia, bo babka coś tam pierdoli, że została porwana i symuluje rozmowy telefoniczne. Generalnie bardzo podobny przypadek do tego u baby z Sopotu, która groziła wszystkim, że ich usunie fizycznie makabrycznie.

Jak dla mnie baba z Sopotu nie ma podejścia do tej tutaj. Ta lepiej wygląda, lepszy ubiór, lepszy english...
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-10-20, 23:56 3
40 lat komuny i zazdrosne (co jest zrozumiałe) spoglądanie na dobrobyt za żelazną kurtyną. Pralki jankesów, klimatyzacja w samochodach, home goodnes. Obraz lewackiej babci, która jeszcze myśli, że jej Tusk zrobi w naszym pierdoIniku jakąś utopię i jeszcze chce się komuś na 112 słuchać tych wysrywów. Plecaczek sugeruje, że musi zapierdaIać do Piotra i Pawła po likier, bo mążunio, co służył w MO za komuny dawno już przez nią wyciągnął kopyta i jest teraz w lekko prawackim niebie.

Cieszę się, że w naszym kraiku tak się dzieje. Jak nie skaczący po samochodach czarnuch, czy też srający do stawu, to jeszcze przychodzi kolej na ligę pedałów i wiecznie niezadowolonych babciów. Ten kraj zasługuje na wojnę, bo tylko wojna czyni go solidarnym. W takich wypadkach tego typu pojeby od razu weryfikują prawa biologii, ogólnie pojętych praw fizyki i pospolicie ludzkich obyczajów.

"Wojna! Wojna by ci się przydała!" ~babcia Pelego

Jeśli ktoś przeczytał mój komentarz - mam prośbę. Nie rób tego więcej. Twoje uczucia po obejrzeniu tego filmu powinny skupić się na pierdolnięciu takiej kurwie z łokcia w ryj, bez obaw o dołek na komendzie i pierdoIenie o mowie nienawiści.

Mógłbym tak pierdoIić z półsensem jeszcze dłużej (jak się tu co poniektórym regularnie przytrafia), ale mi się nie chce.
Zgłoś
Avatar
hitmeme 2024-10-20, 23:58 6
Żydówka na bank! Po mordzie widać.
Zgłoś
Avatar
Don_cziczi Wczoraj 0:05 3
Aż dziw że nikt jej nie wyjebal w ten głupi cymbal
Zgłoś
Avatar
Lipiniorz25 Wczoraj 0:10 2
turor napisał/a:

To ten wykształcony elektorat PO ?



Dzbanku wszedzie musisz widziec polityke?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk Wczoraj 0:10
Judenschwein, halt deine Fotze, sonst verbrenne ich dich ! Ktoś tam powinien krzyknąć. Zaraz by mordę zamknęła.....
Zgłoś
Avatar
bambinizm Wczoraj 0:10
Don_cziczi napisał/a:

Aż dziw że nikt jej nie wyjebal w ten głupi cymbal


Dziewczynki do autobusu mają pierszeństwo, a tak w ogóle dziewczynek się nie bije
Zgłoś
Avatar
Sraj1 Wczoraj 0:12 2
Kobieta nieruchana gorsza od Szatana.
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows Wczoraj 1:02 3
To ciotka Spejsona wróciła ze Stanów.
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 Wczoraj 2:03 3
turor napisał/a:

To ten wykształcony elektorat PO ?



Typowy pisiorek
Zgłoś
Avatar
NOMAD1410 Wczoraj 2:16
turor napisał/a:

To ten wykształcony elektorat PO ?



TwójCzarnyPan napisał/a:

Raczej tradycyjny PiSowski elektorat zza oceanu po powrocie z emigracji na emeryturę do ojczyzny.



tomnbb napisał/a:

Wystawiła nochal z Jackowa i są efekty



Jak mówi porzekadło,
Uderz w stół a nożyce coś tam,
coś tam i że,
gównem zacznie jebać.

Jak Kaczafi, tak i her Tfusk,
jak z prawej tak i z lewej
same kłamliwe knurwy.
Zgłoś
Avatar
tamarczyk Wczoraj 2:24 1
Schizofrenica xd
Zgłoś
Avatar
krzxsiek Wczoraj 2:41 3
Może to ta babka? Albo jakaś rodzina

Zgłoś
Avatar
Michu_XXX69 Wczoraj 2:46 1
IronIdem napisał/a:

Cuchnie żymianką



To jest chroba psychiczna. Myślę, że też ją masz.

[ Dodano: 2024-10-21, 02:48 ]
Pałujecie się nad osobą chorą psychicznie.
Zgłoś
Avatar
CrookerS Wczoraj 6:00
Przeciez to ta sama ruła
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów