18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 Białe Ferrari - teraz popularne
Babcia
C0C0JUMBO • 2019-10-22, 22:15
Takie tam ktoś mi wysłał....
Mina babki bezcenna

Zgłoś
Avatar
r061071 2019-10-22, 22:19 3
Kiedyś to babcia była dużym hamburgerem
Zgłoś
Avatar
uzumw 2019-10-22, 22:24
Czekam na filmik z tego typu gdy ktoś komuś wypierdoli za takie heheszki...
Zgłoś
Avatar
dyhayne 2019-10-22, 22:46 10
Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie kurwa należy. Jebany tik tokowy odpad społeczny.
Zgłoś
Avatar
sars_80 2019-10-22, 23:01
Jak trop na grzybach
Zgłoś
Avatar
chocho 2019-10-22, 23:05 117
dyhayne napisał/a:

Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie kurwa należy. Jebany tik tokowy odpad społeczny.



To nie prawda że ludziom starszym należy się szacunek tylko dlatego że mają dużo lat. Jakby Hitler dożył starości to też byłby powszechnie szanownym staruszkiem?
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Zgłoś
Avatar
Polokima 2019-10-22, 23:12 6
ŁO kurwa, zaplułem monitor, aż tak dobre
Zgłoś
Avatar
Sinus 2019-10-22, 23:21 2
Że ci matka nie odda to ma cierpliwość
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2019-10-22, 23:24 13
dyhayne napisał/a:

Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie kurwa należy. Jebany tik tokowy odpad społeczny.



Ty naprawdę wierzysz ze ta akcja nie była robiona za zgodą tej starszej Pani?
Zgłoś
Avatar
HejterSadola 2019-10-22, 23:30 4
A mnie tam osobiście jebie czy to za zgodą czy nie, Amerykanie mają inną kulturę.
Zajebisty filmik, wpada w ucho
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-10-22, 23:42 43
dyhayne napisał/a:

Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie kurwa należy. Jebany tik tokowy odpad społeczny.


Jak mnie wkurwia takie durne pieprzenie. Na szacunek trze zawsze sobie zasłużyć. Jak ktoś był całe życie zwykłą kurwą wobec własnej rodziny i innych, mam go szanować tylko dlatego, że ma te pierdolone 80 lat?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-10-23, 0:52 7
_Gentleman_ napisał/a:

Ty naprawdę wierzysz ze ta akcja nie była robiona za zgodą tej starszej Pani?



Nie, ten debil faktycznie wierzy, że komuś się należy szacunek z bycie zramolałym dziadem, czy starą torbą, a nie za to, czy jest dobrym czy złym człowiekiem. Podstawowy szacunek, to ma się do każdego. Nie wspominając już, że jakby mnie ktoś na starość traktował jak szklankę, bo jestem stary i nie można sobie ze mną pożartować to już wolałbym zdechnąć. Tfu na tego kretyna!
Zgłoś
Avatar
Holy_Diver_1982 2019-10-23, 0:58 3
dyhayne napisał/a:
Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie kurwa należy. Jebany tik tokowy odpad społeczny.

To nie prawda że ludziom starszym należy się szacunek tylko dlatego że mają dużo lat. Jakby Hitler dożył starości to też byłby powszechnie szanownym staruszkiem?
No kur...a jemu to się nie tylko szacunek należy, ale Hołd. Adi wróć i wybiel Europę!
Zgłoś
Avatar
szympas1 2019-10-23, 6:51 1
chocho napisał/a:

To nie prawda że ludziom starszym należy się szacunek tylko dlatego że mają dużo lat. Jakby Hitler dożył starości to też byłby powszechnie szanownym staruszkiem?
Na szacunek trzeba sobie zasłużyć.



Akurat "sam wiesz kogo" to bym szanował
Zgłoś
Avatar
castagir 2019-10-23, 7:58 12
dyhayne napisał/a:

Wszystko wszystkim, ale szacunek ludziom starszym się zwyczajnie kurwa należy. Jebany tik tokowy odpad społeczny.



Rozumiem, że menelom spod śmietnika kłaniasz się w pas.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie