18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Baca i Haneczka
czarnahalina • 2014-04-04, 20:32
Pewnego słonecznego dnia brzegiem rzeki przechadzał się Pan Baca. Wtem po drugiej stronie rzeki dostrzegł przecudnej urody piękną Haneczke. Wzięła go taka „chcica” jakiej nigdy nie doznał i woła:
-Haneczko, o Haneczko tak bardzo mi się chce, nie masz pojęcia jak bardzo, no chodź no tu do mnie.
Haneczka odpowiada:
-oj baco, ale teraz, w samym środku dnia?
-tak, oj tak mi się chce że zaraz nie wytrzymam, przyjdź do mnie bo taka chcica mnie wzięła!
-Baco, ale jak ja przejdę przez tą rzekę na drugą stronę?
-Oooo Haneczko tak mi się chce, no uwierz mi, tak mi się chce że zaraz tak naprężę mój sprzęt, że będzie taki długi, ze przerzucę go na drugą stronę a ty po nim przjedziesz!!!
-Ino baco przejdę do ciebie, podupcymy się, wszystko fajnie. Tylko jak ja z powrotem na drugą stronę rzeki wrócę?

Zgłoś
Avatar
j................s 2014-04-04, 20:42
No to Haneczka ma problem hmm
Zgłoś
Avatar
~Imperator 2014-04-04, 21:03 14
Haneczko, Haneczko przyjdź że do nas... nie nie przyjdę, Haneczko Przyjdź do nas... nie nie przyjdę bo mnie będziecie dupczyć... nie, nie będziemy cię dupczyć... to po co pójdę
Zgłoś
Avatar
mazin 2014-04-05, 9:45
To nie była Haneczka, tylko Kaśka, nie po prostu rzeka, tylko Dunajec (Biały Dunajec), a akcja miała miejsce w Poroninie. A opowiadał to Marcin Wójcik (One Ryj Show, Ryjek 2012).
Zgłoś
Avatar
czarnahalina 2014-04-05, 11:05
mazin napisał/a:

To nie była Haneczka, tylko Kaśka, nie po prostu rzeka, tylko Dunajec (Biały Dunajec), a akcja miała miejsce w Poroninie. A opowiadał to Marcin Wójcik (One Ryj Show, Ryjek 2012).



zgadza się, sprawdziłem tą informacje teraz hehe, szczerze mówiąc nie byłem tego świadomy, gdyż zasłyszałem wczoraj ten kawał w takiej wersji od znajomego. Pozdawiam
Zgłoś
Avatar
orzeszwmorde 2014-04-06, 23:04
-Maryna pójdź no tu do nas.
-Nie pójdę bo mnie wydupcyta.
-Oj tam nie wydupcymy.
-No to po co mam pójść.
Zgłoś
Avatar
dziobak90 2014-04-07, 17:50
"Pan Baca" ?
Zgłoś