18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Bałtroczyk o Jasiu
Fakerę • 2012-05-30, 09:58
Jak zawsze w formie ;)

2012-05-30, 10:23
Hmmm ciekawe skąd to wziął...



-_-

2012-05-30, 11:57
Suddenly Psychotic napisał/a:

Jak zawsze w formie ;)


Chyba sobie jaja robisz. To najbardziej ch*jowy komik( o ile można go tak nazwać) jakiego znam. Kiedyś samo patrzenie na niego przyprawiało mnie o ból głowy, coś podobnego wywoływało u mnie słuchanie zj***nych komentarzy Małgorzaty Foremniak w "Mam Talent". Nie powiem trochę się poprawił względem lat wcześniejszych, ale i tak nadal go nie lubię, i pewnie się już do niego nie przekonam.

2012-05-30, 11:59
większość kawałów jest skądś wzięta, są stare itd. ,ale nie o to chodzi. Zauważ ,że każdy kawał można spalić, a Baltroczyk z takiego czegoś potrafi rozśmieszyć całą publiczność,o to tu chodzi

2012-05-30, 12:07
Cytat:

Chyba sobie jaja robisz. To najbardziej ch*jowy komik( o ile można go tak nazwać) jakiego znam. Kiedyś samo patrzenie na niego przyprawiało mnie o ból głowy, coś podobnego wywoływało u mnie słuchanie zj***nych komentarzy Małgorzaty Foremniak w "Mam Talent". Nie powiem trochę się poprawił względem lat wcześniejszych, ale i tak nadal go nie lubię, i pewnie się już do niego nie przekonam.



Jestem z pis-u oglądam trwam słucham r. ma ryja

2012-05-30, 12:38
Największego suchara da się tak opowiedzieć w towarzystwie, że wszyscy będą brechtać pół godziny, dlatego ch*jowo czyta się większość dowcipów w internecie i z góry rzuca się hasło 'suchar' [no i taka moda zresztą jest ;) ]

2012-05-30, 13:28
@up popieram
Mój brat cioteczny opowiedział mi kawał:
Wchodzi koleś do fryzjera i mówi:
-Opie**ol mnie pan na krótko!
A fryzjer na to:
-Ty ch*ju!

Opowiada to w taki sposób że za każdym razem się śmieję :P

2012-05-30, 13:56
Kortens napisał/a:

@up popieram
Mój brat cioteczny opowiedział mi kawał:
Wchodzi koleś do fryzjera i mówi:
-Opie**ol mnie pan na krótko!
A fryzjer na to:
-Ty ch*ju!

Opowiada to w taki sposób że za każdym razem się śmieję :P



"-Mógł by mnie Pan tak szybko opie**olić?"

Jak można w internecie kawał spalić! -_-

A to mi przypomniało podobny kawał jak mąż wchodzi do domu a tam na łóżku leży żona w wyuzdanym stroju i mówi:
-Wypie**ol mnie!
Mąż popatrzył na nią, otworzył drzwi i mówi:
-Wypie**alaj!

2012-05-30, 14:19
Bałtroczyk jest dobry ale są od niego lepsi np Abelart Giza:

watch?feature=player_embedded&v=djDK7L70hxY

2012-05-30, 15:08
@=CAMEL=
Sztuką jest opowiedzieć suchara w śmieszny sposób, tak żeby ludziom sie spodobało. Jak wolisz czytać takie suchary, to wy****dalaj na kwejka, ale Bałtroczyk to jednak klasa sama w sobie!

2012-05-30, 15:43
@Domb3k

Abelard, tak?

2012-05-30, 16:45
Krysti@n napisał/a:


Chyba sobie jaja robisz. To najbardziej ch*jowy komik( o ile można go tak nazwać) jakiego znam.



On nie jest ch*jowy. Po prostu plebs nie jest jego grupą docelową. Dużo anegdot, metafory, porównania, ciekawe zabiegi językowe - tego nie zrozumie Zdzich czy Krystian oderwany od pługa.

2012-05-30, 17:08
taziu napisał/a:



On nie jest ch*jowy. Po prostu plebs nie jest jego grupą docelową. Dużo anegdot, metafory, porównania, ciekawe zabiegi językowe - tego nie zrozumie Zdzich czy Krystian oderwany od pługa.


Po prostu go nie trawię i wolę humor innych padołów, ale jak widzę jego występy bardzo dobrze odbierają jednostki chwilowo oderwane od "dystrybutora", jeżeli wiesz o czym mówię. Obrazek dla ułatwienia.


2012-05-30, 17:12
Zapewne Twój humor i rozrywki są równie górnolotne jak ten oderwany z kontekstu obrazek.

PS: Jaką masz cyfrówkę? Zrobiłeś zdjęcie całkiem dobrej jakości.

2012-05-30, 17:21
Warmous napisał/a:

@=CAMEL=
Sztuką jest opowiedzieć suchara w śmieszny sposób, tak żeby ludziom sie spodobało. Jak wolisz czytać takie suchary, to wy****dalaj na kwejka, ale Bałtroczyk to jednak klasa sama w sobie!



Skąd ta agresja? Molestuje Cię ktoś że się musisz wyżyć?