18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
35i 2023-06-10, 20:20 6
A taki ładny był, amerykański.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2023-06-10, 20:27 14
Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.
Btw za co te czarnuchy w USA chcą przeprosin żeby ktoś kiedyś jego praprapraprababki nie przywiózł na statku w kajdanach do USA to spore jest prawdopodobieństwo że dziś by nie on palił opony Corvetta(gdzie w Polsce lekarza na to nie stać) a na nim palili(dosłownie).
Zgłoś
Avatar
Janek_Pradera 2023-06-10, 20:28 8
No i co z tego. I tak pewnie ukradzione auto...
Zgłoś
Avatar
Raider 2023-06-10, 20:58 4
Tępy czarny chuj
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-06-10, 21:00 3
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.
Btw za co te czarnuchy w USA chcą przeprosin żeby ktoś kiedyś jego praprapraprababki nie przywiózł na statku w kajdanach do USA to spore jest prawdopodobieństwo że dziś by nie on palił opony Corvetta(gdzie w Polsce lekarza na to nie stać) a na nim palili(dosłownie).



Lekarza w Polsce nie stac? Ordynator plastyki w Krakowie z jednego ze szpitali jezdzi g klasa w Amg. Śmiem zaryzykować ze tego czarnucha nigdy nie będzie stac.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2023-06-10, 21:02
Do kompletu jeszcze: świnia w karocy, koń senatorem (dla mniej oczytanych - nie chodzi o pana G.), ciałopozytywność. .....
Zgłoś
Avatar
przemo3251 2023-06-10, 21:13 1
Wiewór napisał/a:

Lekarza w Polsce nie stac? Ordynator plastyki w Krakowie z jednego ze szpitali jezdzi g klasa w Amg. Śmiem zaryzykować ze tego czarnucha nigdy nie będzie stac.



ordynator może tak. Wiekszość normalnych lekarzy może tylko pomarzyć o zarobkach przecietnego amerykanina. Co gorsze zwykly lekarz w US zarabia wiecej niż polski ordynator
Zgłoś
Avatar
m................l 2023-06-10, 21:35 1
Na leasing czy wypożyczenie stać każdego. I cyk na copart
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-06-10, 21:52 1
Wiewór napisał/a:

Lekarza w Polsce nie stac? Ordynator plastyki w Krakowie z jednego ze szpitali jezdzi g klasa w Amg. Śmiem zaryzykować ze tego czarnucha nigdy nie będzie stac.



Oj tam oj tam. Ukradnie inne.
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2023-06-10, 22:06 4
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.



Jakiej kasy? Żeby w USA sobie móc kupić Corvette z salonu na kredyt wystarczy zarabiać tam najniższa krajową. To tylko u nas nie dosyć że cena jest przeliczana z dolarów, to jeszcze są droższe o 30% ze względu na cło.
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-06-10, 23:20
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Fajne auto, myślę że naprawi i dalej będzie miał na koncie więcej kasy niz zazdrosniki z sadola.
Btw za co te czarnuchy w USA chcą przeprosin żeby ktoś kiedyś jego praprapraprababki nie przywiózł na statku w kajdanach do USA to spore jest prawdopodobieństwo że dziś by nie on palił opony Corvetta(gdzie w Polsce lekarza na to nie stać) a na nim palili(dosłownie).



Czyś ty ochujał? Przecież to zajumane ewentualnie z wypożyczalni.
Zgłoś
Avatar
Promek 2023-06-10, 23:30 2
Jebany ale auto ukradl!
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2023-06-11, 1:23 2
dobrze, że to plastik - wymiana wyniesie max 20 złotych
Zgłoś
Avatar
RELAX 2023-06-11, 1:44
Nic takiego się nie stało. Każdemu mogłaby tak opona wyjebać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie