18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
bercisko 2024-08-09, 19:47 1
- Hala, Policja? Mamy problem z martwym gównem przypominającym człowieka. Znaczy się murzyn
- Kto mówi?
- Byk kurwa! A kto niby inny...
Zgłoś
Avatar
dun 2024-08-09, 19:58 1
po prostu sam sie znokautowal prawa barierka w podbrodek,
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-09, 20:09 1
Zemdlał z rozkoszy...

Jarosląwzbaw rozkoszował się rodeo... Z kolegami
Zgłoś
Avatar
paclawek 2024-08-09, 20:43 1
Tak byka w chuja zrobić. 😅
Zgłoś
Avatar
ScornNoob 2024-08-09, 20:49 2
PabloSkills napisał/a:

Jakby złamał kark to od razu by go odcięło a on tam jeszcze się ratował i dopiero po chwili stracił przytomność, możliwe, że z bólu. Ale co tam się zadziało to sam nie wiem bo słabo widać.



Ja już wiem. Byczek ma na sobie taki specjalny dwa haki który go się trzymają widać go w końcówce 14 sekundy. Byczek najpierw podbił jeźdźca a wzioł jego cochones przed haki (7 sekunda) a następnie szarpnął ponownie i wyrwał zawartość woreczka ( 9 sekunda). Jeździec sie osuwa po mało kto wytrzyma na żywca rozjebanie "podwozia"
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-09, 20:52 1
ScornNoob napisał/a:

Ja już wiem. Byczek ma na sobie taki specjalny dwa haki który go się trzymają widać go w końcówce 14 sekundy. Byczek najpierw podbił jeźdźca a wzioł jego cochones przed haki (7 sekunda) a następnie szarpnął ponownie i wyrwał zawartość woreczka ( 9 sekunda). Jeździec sie osuwa po mało kto wytrzyma na żywca rozjebanie "podwozia"



No dokładnie na telefonie nie widać, ale wydaje się, że dobrze mówisz.
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-08-09, 22:41 1
brylski11 napisał/a:

Stawiam moją nędzną najniższą krajową jeśli facet nie zajebał dolną szczeną o bramkę


Skoro masz najniższą krajową, to ja w ten zakład nie wchodzę. Nie mam sumienia zabierać resztek godności. Ani też nie posłucham złotych myśli człowieka, który jest w takiej pozycji społecznej i jeszcze się tym chwali

backslider napisał/a:

Obejrzałem 15 razy i nadal nie jestem pewny, co tam się odjebało. Z początku myślałem, że zajebał o bramę, ale jak się dobrze przypatrzeć, to równie dobrze ta lina mogła się do tego przyczynić.


Zajebał bokiem karku w tą samą barierkę, której się chwycił.

Edit: Ewentualnie barkiem, przy czym kości przegubu przebiły mu tętnice. Żuchwa dostała rykoszetem, razem z karkiem. Z resztą na chuj ja się w prokuratora bawię
Zgłoś