18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
brylant1412 2014-03-26, 6:47 2
ukraść to nie było komu ale do kopania to wszyscy
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-03-26, 7:05 1
"boss.
@up kolego jeśli coś ukradł sugerując się tytułem to czasami można to zrozumieć i wybaczyć taki postępek.różnie w życiu.wyobraź sobie że tracisz pracę i nie możesz znaleźć nowej(co w naszym kraju jest bardzo prawdopodobne),masz na utrzymaniu dziecko.pozwolił byś aby twoje dziecko głodowało?ja nie.w takiej sytuacji był bym zmuszony do kradzieży bo nigdy w życiu nie pozwolił bym na to aby mój syn przymierał głodem.uważam że każdy rodzic w takiej sytuacji by kradł.a teraz możecie mnie zlinczować "

Wyobraź sobie, że masz ochotę na zaspokojenie swoich potrzeb. Bardzo podobają Ci się chłopcy ale nie potrafisz znaleźć chętnego. Można zawsze uprowadzić i zgwałcić co nie ? Coś mi się wydaje, że moglibyście sie z trynkiewiczem dogadać.

Kurwa ! Niektórzy bezdomni mieszkają w lepiankach, jedzą mchy, korzonki i robaki i żyją! Ja pierdole to, że ktoś biedny nie tłumaczy kradzieży. Jest 100 innych sposobów by przeżyć a jeśli wszystkie zawiodą to naprawdę oznacze, że nie jesteśkimś kto powinien marnować powietrze innym.
Zgłoś
Avatar
v................5 2014-03-26, 7:09
aż mi się łezka w oku zakręciła perfect wpierdol
Zgłoś
Avatar
~żułw 2014-03-26, 7:26
markop weź se w gogle wpisz "bynajmniej" i pierdolnij sie w sagan

Ciekawe czy długo jeszcze sie tak wracali i mu nakurwiali baty.
Zgłoś
Avatar
Zanzazaar 2014-03-26, 8:02 3
Przeżył czy nie we wsi nie szybko coś "zaginie"

boss. napisał/a:

@up kolego jeśli coś ukradł sugerując się tytułem to czasami można to zrozumieć i wybaczyć taki postępek.różnie w życiu.wyobraź sobie że tracisz pracę i nie możesz znaleźć nowej(co w naszym kraju jest bardzo prawdopodobne),masz na utrzymaniu dziecko.pozwolił byś aby twoje dziecko głodowało?ja nie.w takiej sytuacji był bym zmuszony do kradzieży bo nigdy w życiu nie pozwolił bym na to aby mój syn przymierał głodem.uważam że każdy rodzic w takiej sytuacji by kradł.a teraz możecie mnie zlinczować


Jestem na etapie życia, w którym nie wiem czy mi się ułoży czy nie. Więc nie jestem pieprzonym dzieciorobem jakich wielu, co potem nie potrafią utrzymać rodziny. Nie chcę, by dziecko głodowało? Nie robię bachora póki się nie zabezpieczę. Twój syn ma przymierać głodem? Takim debilem jesteś by sobie syna sprawić kiedy Twoja przyszłość niepewna? Mówię to wszystkim znajomym, póki sobie przyszłości nie zabezpieczą dzieci nie mają co robić.

Swoją drogą na pewno nie było to coś do żarcia, bambus ukradł coś grubszego kalibru bo wkurwił sporo ludzi. Skojarzyło mi się to z możliwością kradzieży czegoś z jakiejś lokalnej świątyni.
Zgłoś
Avatar
StalowaWola 2014-03-26, 9:07
Tylko ja mam wrażenie ze kopie go BIAŁY PAN ?
Zgłoś
Avatar
bollocks 2014-03-26, 9:21
Mocno oklepany? raczej chyba zajebany na śmierć!
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-03-26, 11:24
wpierdol ładny ale czemu żadnego zbliżenia ani nic na koniec
Zgłoś
Avatar
MyBijaCZ 2014-03-26, 11:34 1
To jest zajebiste kiedy w każdym tego typu filmiku, przybiega ktoś ze sztachetą i napierdala po głowie. Nie szkoda im płotu?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2014-03-26, 11:58 2
Ale tak szczerze: Co u Nich w tej biedzie można właściwie zajebać ???
Zgłoś
Avatar
alexszabi 2014-03-26, 12:24
Takie pieprzenie "kradł bym by nakrmić dziecko" od 15 roku życia popierdalam na każdych wakacjach by odciążyć rodziców i z pracą nie jest ciężko owszem prawdą jest że dostaniesz 80zł dniówką za zapierdol na budowie ALE KURWA DOSTANIESZ! i nie musisz się zniżać do kradzieży. Jestem ze wschodu polski i nie chce mi się kurwa wierzyć że skoro JA moge znaleźć prace dorywczą na wakacje to ktoś nie jest wstanie ogarnąć sobie stałej pracy. Ale tak jest problem jak ktoś siedzi na dupie w domu i czeka co mu zleci urząd pracy kręcąc nosem lub twierdzi że to uwłacza jego godności pracować za 80zł dniówką no to niestety wiadomo że lepiej kraść. (mówie tu o skrajnym przypadku do którego odwołal się @boss.) Dlatego prosze nie usprawiedliwiać żadnej formy kradzieży (no może kobiety) bo nie wierze że dorosły facet nie jest wstanie zarobić na to jedno dziecko.
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2014-03-26, 16:42
Wiecie co jest najlepsze? Że ci oprawcy to pewnie też pierdoleni złodzieje, ale przy wiosce mogą pokazać jacy to oni są prawokurwarządni więc go tłuką :/
Zgłoś
Avatar
Fukuoka 2014-03-28, 0:12
i sprowadzac dalej czarnych do Europy....
Zgłoś
Avatar
trytodie 2014-05-15, 22:29
1:50 babcia przyszła na zwiady, czy to czasem nie jej wnuk.
Zgłoś