18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
E................m 2014-03-25, 21:44 37
Niby wioska na jakimś zadupiu a ludziska wiedzą jak się telefonem filmuje.
Zgłoś
Avatar
rocaa 2014-03-25, 22:12 2
Przeżył? Nie sądze..... Ciekawe co zrobił..... Zacny wpierdol milordzie....
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2014-03-25, 22:19 4
Jest sędzia więc czysta walka 1:35
Zgłoś
Avatar
DupcTp 2014-03-25, 22:22 1
Końcówka tytułu powinna być mocno rozjebany
Zgłoś
Avatar
meier 2014-03-25, 22:28 5
ta deska na tył łba mogła mu zaszkodzić
Zgłoś
Avatar
Majesty 2014-03-25, 22:46
Mi to wygląda na jakąś cygańską wiochę
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-03-25, 22:48 1
Gdyby Trynkiewicz i paru innych mieszkało w tej wiosce. Właśnie tak by skończyli.
Zgłoś
Avatar
boss. 2014-03-25, 22:51
rozumiem komuś spuścić wpierdol aby go ukarać ale jeśli nie był to pedofil,gwałciciel czy morderca to moim zdaniem nie zasłużył na takie bestwialstwo
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-03-25, 22:57 1
boss. napisał/a:

rozumiem komuś spuścić wpierdol aby go ukarać ale jeśli nie był to pedofil,gwałciciel czy morderca to moim zdaniem nie zasłużył na takie bestwialstwo



Dokładnie. Kulka w łeb była by bardziej humanitarna. Ale co tu mówić o humanitaryzmie w wiosce zwierzaków.
Zgłoś
Avatar
boss. 2014-03-25, 23:06 11
@up kolego jeśli coś ukradł sugerując się tytułem to czasami można to zrozumieć i wybaczyć taki postępek.różnie w życiu.wyobraź sobie że tracisz pracę i nie możesz znaleźć nowej(co w naszym kraju jest bardzo prawdopodobne),masz na utrzymaniu dziecko.pozwolił byś aby twoje dziecko głodowało?ja nie.w takiej sytuacji był bym zmuszony do kradzieży bo nigdy w życiu nie pozwolił bym na to aby mój syn przymierał głodem.uważam że każdy rodzic w takiej sytuacji by kradł.a teraz możecie mnie zlinczować
Zgłoś
Avatar
wernetto 2014-03-25, 23:21 3
no i to jest sadistic. Piwo xts
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-03-25, 23:22 3
boss. napisał/a:

@up kolego jeśli coś ukradł sugerując się tytułem to czasami można to zrozumieć i wybaczyć taki postępek.różnie w życiu.wyobraź sobie że tracisz pracę i nie możesz znaleźć nowej(co w naszym kraju jest bardzo prawdopodobne),masz na utrzymaniu dziecko.pozwolił byś aby twoje dziecko głodowało?ja nie.w takiej sytuacji był bym zmuszony do kradzieży bo nigdy w życiu nie pozwolił bym na to aby mój syn przymierał głodem.uważam że każdy rodzic w takiej sytuacji by kradł.a teraz możecie mnie zlinczować



Idąc twoim tokiem myślenia. Kradłbyś bo ci się należy bo nie masz pracy. Lepiej byś pozbierał wszystkie puszki z parków, bynajmniej zarobiłbyś uczciwie.
Zgłoś
Avatar
boss. 2014-03-25, 23:29 3
nie dla tego że mi się należy tylko aby wyżywić dziecko.mówię tu o ostateczności.puszek byś tyle nie nazbierał.nie pierdol że ty byś nie ukradł gdybyś patrzył na swoje dziecko jak cierpi z głodu.możesz się ze mną nie zgadzać ale ja w niektórych przypadkach rozumiem ludzi którzy kradną i nie każdy zasługuje na surową kare
Zgłoś
Avatar
urteusz 2014-03-26, 5:09 3
Kradzież to kradzież największe skurwysyństwo moim zdaniem zaraz po gwałcie czy zabójstwie.
Ktoś kurwa coś osiąga a Ty mu to zapierdalasz bo sam jesteś jebanym leniem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie