18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Barman Ryszard
Pener • 2010-09-08, 16:02
Wszystkie Ryśki to fajne chłopaki, nie wiem czemu Magda się tak wkurwiła
Zgłoś
Avatar
aveyron 2010-09-09, 1:59
@~Pener666
ile mam lat??? - 26, pracuje w sumie 5 lat w gastronomii, głównie za barem, wcześniej jako kelner ... w Krakowie, to o czym pisałem wyżej to są czyste gastronomiczne realia... tak jak Ci mówiłem chcesz? sprawdź sam ...

aha, ostatni się orientowałem - jeśli dowozisz pizze to masz 4,50 za h jakaś złotówka premii za dowóz... ewentualny napiwek.... i co?? głupi Ci??
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-09-09, 2:30
aveyron , no glupio, ja mam 25,pracuje od 17 roku zycia, nie mam wyjebanego CV, a nie pracuje fizycznie i mam 2x więcej niż człowiek pizza z Twojego przykładu, czas pracy nieokreślony, jak sie napierdole to śpie i nie ma mnie w pracy, nie ponosze za to zadnych konsekwencji. Mam ustalone obowiazki na pelny etat, mam sie wyrobic w ciagu miesiaca, jak zrobie w 2 tyg to mam potem wolne, wiec skonc pierdolic, ze ludzie w restauracji znanej bardziej niz moje miasto, zarabiaja 3-15/pln
Zgłoś
Avatar
buba0 2010-09-09, 2:47 2
Ej Barmani
Ktory skapiec naleje mi w koncu tego piwa ?
Zgłoś
Avatar
mblbn 2010-09-09, 3:03
głupia kurwa nie ma pojęcia co znaczy Filozofia
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-09-09, 8:01 5
pierdoli co to nie ona z pizdy wzieta kopjuje jakiegos pacana z tvn kuvhnia i mysli ze jest oryginalna i niepowtarzalna.

Pan Rysiek powinien jej przyjebac pokalem i poprawic krzeselkiem
Zgłoś
Avatar
Złowroga Pralka ! 2010-09-09, 8:29
aveyron napisał/a:


Co ty pieprzysz???... może i faktycznie mogła by to sprzedać w podobnej formie ale kwestia wypłat dla personelu waha się od 3 do 15zł za H - i tu już mówię o managerach restauracji - szczerze?? Gastronomia to jedno wielkie oszukaństwo... popracuj kiedyś, zobaczysz jak potrafią robić w chuja za naprawdę ciężką pracę... powodzenia...



sorry stary ale sie nie zgadzam mój brat pracuje w "restauracji dla ważniaków" i zbiera tyle hajsu że czasem mu sie portfel nie domyka i to za głupie roznoszenie żarcia ostatnio przyniósł 3500 i ja sie pytam kurwa za co ? Z roboty dostałe 2 coś tam i reszta z napiwków jak nawet ostatnio odwiedził ich tam instruktor stasiak . Ja tyle hajsu co on to przez 2 miesiące z prosektorium nie wyniosłem .
Zgłoś
Avatar
zonk 2010-09-09, 8:30
ma problem, czy nie ma jeden chuj. Tylko w pracy nie wolno spożywać alkoholu. Przepisy BHP zabraniaj
Zgłoś
Avatar
daymaker 2010-09-09, 8:43
Wg mnie takie stwory jak ona są potrzebne w Polskiej gastronomi.

W takiej restauracji przeciętny niedzielny obiadek z laska i mniej więcej stówa nie Twoja - więc skoro płace tyle kasy to wolałbym żeby obiad, który i tak już zamówiłem mi smakował, był ładnie podany, żeby obsługa była miła i właśnie dlatego wpuściłbym ją do niejednej knajpy w której byłem żeby nauczyła te niektóre łajzy takie jak Ryś o co kaman.

A propos tego Rysia - chyba nikt z was w pracy pić nie może (choć pewnie niektórzy to robią) , no ja na przykład nie. W każdym razie przyzwolenia na to być nie może, dyscyplinarka i wilczy bilet to i tak łagodny wymiar kary...
Zgłoś
Avatar
Ęmi 2010-09-09, 10:44
Mój bro jak pracował we Wrocławiu przy pl. Solnym , zarabiał 2300zł Także gdzie jest te 3 zł/h ? Nawet w Chorzowie płacili 10zł/h - tylko trzeba się postawić, wiadomo, że chcą wydaj jak najmniej.
A Rychu cóż - nie ma jaj chłopina.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-09-09, 12:20 18
Rachunki w restauracjach potrafią czasem zaskoczyć.


Source
Zgłoś
Avatar
Cait_Sith 2010-09-09, 15:32
A spodziewałem się jakiegoś płaczu na końcu, zaginionej rodziny, bukietów i uścisków :c
Zgłoś
Avatar
Cino_ 2010-09-09, 17:18
A ja powiem tylko Wawewwweźź zzostaw Ryśka!
Zgłoś
Avatar
Virulent 2010-09-10, 0:13
''Man cannot win an argument with a woman, cause we have a need to make sense"

Jaki problem w tym, że sobie facet wypił z kimś coś.. Nie chleje gdzieś sam pod stołem, tylko obalił kielicha dla towarzystwa i jest git. A durna idiotka robi afere z niczego, mogł jej jakąś butelką pierdolnąć przez łeb przed kamerami...
Zgłoś
Avatar
Pener 2010-09-10, 10:35
Virulent napisał/a:

Jaki problem w tym, że sobie facet wypił z kimś coś.. Nie chleje gdzieś sam pod stołem, tylko obalił kielicha dla towarzystwa i jest git. A durna idiotka robi afere z niczego, mogł jej jakąś butelką pierdolnąć przez łeb przed kamerami...


widziałem ten odcinek i chodzi o to że w tej restauracji pracuje bardzo dobry, młody kucharz, ale ma problemy z alkoholem, Ryszard zazdrosny o to że Gessler chwaliła tylko kucharza upił go, po to żeby tamten zaległ i nie przyszedł do pracy.
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2010-09-10, 11:16
tera Peja nagra na nią dissa za oraze Ryszardów
a Wy co się tak kłucicie i tak nie przebijecie Pani Halinki znienacka zaskakuje nas reklamami i jest mega bogata
Zgłoś