18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Batonik
KMD • 2013-11-13, 23:27
Przychodzi Jaś do sklepu i mówi do sprzedawczyni:
-Przepraszam, czy może mi pani dać batona?
-Nie.
Po chwili znowu wraca.
-Da mi pani batona?
-Nie. Spierdalaj.
Kilka minut później wraca i chce prosić o batona, więc ekspedientka go wyjebała za drzwi.
Kilka minut później przyjeżdża pogotowie, sprzedawczyni podbiega do wyjścia, patrzy- jaś leży martwy. Pyta się więc sanitariusza, co się Jasiowi stało.

-Miał cukrzycę

Nigdy nie umiałem opowiadać kawałów. Pozdrawiam każdego z około 17. Andrzejów.
Zgłoś
Avatar
WujekAdolf 2013-11-14, 0:16 4
Jebać cukrzyków
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2013-11-14, 7:12
Piwo za avatar.
Zgłoś
Avatar
t................a 2013-11-14, 7:15 55
@Up @Up
Jebać cukrzyków? Ani nikogo tym nie rozbawiles, ani nikomu nie zaimponowałes... W dzisiejszym swiecie brakuje ludziom empatii, w szczególnośći na takim portalu jak sadistic, gdzie wszyscy uwazaja ze odrzucając jakiekolwiek wartosci, będą conajmniej spoko
Zgłoś
Avatar
pinkYnieMozg 2013-11-14, 7:18 2
@up a jak napisze sram na policje to chodze w dresach? ;d
Zgłoś
Avatar
DudkovMajor 2013-11-14, 7:38 7
A to głupi chuj, mógł powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Le_Kloszard 2013-11-14, 8:56 4
No jasne, jednemu da batona to nastepnego dnia przyjdzie 10 innych cukrzyków.
Zgłoś
Avatar
ktoslos 2013-11-14, 9:38
Chujowe jak sejm.
Zgłoś
Avatar
B0ro 2013-11-14, 9:57 3
WujekAdolf: chyba od cukru ci sie w mozgu pojebalo juz

Tak, jestem cukrzykiem, i do podniesienia poziomu cukru to w sklepie najlepsza jest cola a nie batonik zwlaszcza z czekolada ktora dziala wolno tak wiec jak napisal @up chujowe jak sejm a nawet z cala lawa baranow
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-14, 10:26 2
@WujekAdolf
Ja mam cukrzycę, więc wielki ogórek w twoją zasraną dupę.

@up
Batonik się wolno wchłania ze względu na zawartość tłuszczu.
Zgłoś
Avatar
TheByQ 2013-11-14, 12:00 1
Co się tak spinacie jakbyście cukrzyce mieli?
Zgłoś
Avatar
Nerd 2013-11-14, 13:04
@pemb
Batonik się wolno wchłania nie tylko ze względu na tłuszcze, ale na zawarte w nich dwucukry, które muszą rozbić się na cukry proste.

Słodkie napoje gazowane się szybko wchłaniają, tak jak i miód, czysta glukoza, czy w ostateczności glukagon podawany domięśniowo.

Poza tym od hipoglikemii od razu się nie umiera. Mózg "wyłącza" mniej ważne procesy(tj. świadomość, wzrok, słuch, dotyk), aby jak najwięcej cukru przeznaczyć na działanie układu oddechowego, krążenia itp. W stanie śpiączki hipoglikemicznej(za dużo insuliny, za mało cukrów) z doświadczenia wiem,że człowiek jest w stanie wytrzymać parę godzin, jednakże rzeczą, o którą cukrzyk powinien się obawiać jest upadek spowodowany nagłą utratą świadomości(nie problem jebnąć się w łeb przy takim nagłym upadku i niekojarzeniu czegokolwiek).
Zgłoś
Avatar
feranos 2013-11-14, 13:08
To chyba najbardziej nieśmieszny dowcip jaki czytałem piwo Takie ścierwo, żeby wymyślić też trzeba mieć talent.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-11-14, 14:27
@Nerd
Masz rację, ale tłuszcz czy białko znacznie spowalnia wchłanianie. Cola jest dobra na niedocukrzenie min. ze względu na zawartość kofeiny, która przyspiesza działanie insuliny.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-11-14, 14:42
raz w trasie mnie zlapało i wjechałem na stacje, juz ledwo widze na oczy i chce kupic kole ale nie mialem nic kasy to chcialem zaplacic kartą a tam takie zadupie ze nie mogl sie podlaczyc z netem terminal, dobrze ze typiara byla ogarnieta i dała mi szybko wode z cukrem, bo bym mial odcinke
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie