18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Będzie pozew?
606 • 2014-01-18, 13:46


Panie i Panowie, odnaleziono ukryty przekaz w słynnym już "Gdzie jest słoik?". Tak oto wstrętny lewak Owsiak traktuje nasz piękny kraj, za nasze pieniądze! Pani pieniądze, pana pieniądze, nas wszystkich pieniądze
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2014-01-18, 19:52
Liwinech napisał/a:

PZPn można Poniewierać Płacą patałachom którzy ciągną Polską piłkę na sam duł Grube Miliony i to Już z naszych Podatków to się Mu dziwisz ja Gdyby nie to że Podchodzę do Piłki nożnej z Podejściem PT " ile bramek nam wjebią do 15 Minuty " To już Bym wydał każdą Kwotę na na Sraj taśmę z Podobiznami naszej reprezentacji

P.S dzieci na Podwórku Lepiej Grajom



co kurwa?
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-01-18, 20:09 3
Pewnie z Frondy. Ziemkiewicz z Michalkiewiczem już pewnie zacierają sobie kutasy jakby to Jerzego udupić. W trakcie nagrywania tych arcy ciekawych scen Kempa pisze sprawozdanie do Antka "Awiatora" Macierewicza alias "Antek z brzytwą" informując, że gender był przyczyną rozbiorów Polski a Pawłowicz w tym czasie pije winko z Zalewskim wspominając swoje lata dzieciństwa.

Oszołom idiotę pogania. Jak autor tego gifa.
Zgłoś
Avatar
devilmannek 2014-01-18, 20:22
Panowie, spokojnie to przecież koszulka polskiego piłkarza, oni na to godło nie zasługują.
Zgłoś
Avatar
Awokado 2014-01-18, 20:28 4
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-18, 21:32
Rozpierdalają mnie oskarżenia padające w moim kierunku w tym temacie. Na pierwszej stronie napisałem, że wspieram wośp i czasem wrzucam coś do puszki, a jebani debile dalej sapią, Polsko dokąd zmierzasz?
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-01-18, 21:37
zlodziejska kurwa w okularach
Zgłoś
Avatar
samolot1993 2014-01-18, 22:11
kurwa nie wiem czy wiesz w jakiej to było sytuacji ale ok. wkurwiła go jedna baba bo zapytała czy on zabiera pieniądze z wośp dla siebie. On troche wkurwiony wszedł na stół i chciał z niego zejść do przodu. Kurwa mógł być tam obrazek Jezusa, prezydenta, flaga, orzełek, ale kurwa jakbyś zauważył to na stole było w chuuuuj rzeczy więc sądzę że on nie patrzył na co nogę stawia, ale ja się kurwa mogę mylić
Zgłoś
Avatar
RaSzo 2014-01-18, 22:17
Lololoney napisał/a:

Nie wiedziałem, że logo PZPN-u jest dla niektórych aż tak ważne...



Dobre
Komentarz ma więcej piw, niżeli sam temat
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-01-18, 22:26 2
grzechu5444 a co ci ukradł nieszczęśniku? Powiedz nam dorwiemy chama! Nawet się nie spodziewasz jak daleko poza klawiaturę sięgają nasze macki wpływów!
Zgłoś
Avatar
dokz 2014-01-19, 1:38
Nazywacie WOŚP złodziejami gdzie kurwa zakonnice z Caritasu wożą się benteleyami. Owsiak z tego wszystkiego ma jakieś 8%, a Caritas wpierdala więcej niż połowe. Więc zamknąć mordy i do garów.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-01-19, 1:49
dokz napisał/a:

Nazywacie WOŚP złodziejami gdzie kurwa zakonnice z Caritasu wożą się benteleyami. Owsiak z tego wszystkiego ma jakieś 8%, a Caritas wpierdala więcej niż połowe. Więc zamknąć mordy i do garów.


uświadomie ci coś tępy debilu z polski
od 03:25
Zgłoś
Avatar
dokz 2014-01-19, 1:54
grzechu5444, Debilu nie z polski co to ma przy porównaniu WOŚPu i Caritasu?
Zgłoś
Avatar
joystik1337 2014-01-19, 11:11
Nasrane we łbie macie idioci jebani, obyście się nie musieli przekonywać jak wyposażone są szpitale.
Zgłoś
Avatar
minetek 2014-01-19, 12:47
grzechu5444 napisał/a:


uświadomie ci coś tępy debilu z polski
od 03:25


nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakież to są wydatki administracyjne na nagrody dla spasionych skurwysynów przez których pod drzwiami szpitali umierają ludzie, gdzie dzieci rodzą się nieżywe bo jakiemuś chujowi rodzice nie dali w łąpe....
btw caritasu poczytaj sobie debilu:
uwaga.tvn.pl/29668,news,,zamiast_domu_dla_samotnych_matek_prywatna_pos...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2014-01-19, 13:38
minetek napisał/a:


nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jakież to są wydatki administracyjne na nagrody dla spasionych skurwysynów przez których pod drzwiami szpitali umierają ludzie, gdzie dzieci rodzą się nieżywe bo jakiemuś chujowi rodzice nie dali w łąpe....
btw caritasu poczytaj sobie debilu:
uwaga.tvn.pl/29668,news,,zamiast_domu_dla_samotnych_matek_prywatna_pos...


no wlasnie o to mi kurwa chodzi prymitywy polskie.
no ale dla was nic nie jest impulsem, zeby zaglosowac na prawicowa partie typu knp/upr, no bo przeciez to debile, utopia.
jebcie sie na pysk. macie to na co sobie zasluzyliscie, bo ten skurwialy narod juz pokazal, ze nie stac go na nic wiecej niz jebanie w dupe za 1500zl.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie