18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
JubeL 2020-08-05, 7:34 3
Domowa bomba siarka i saletra wyjebało szyby z obien w promieniu kilometra
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-08-05, 7:38 27
Najlepsi w tym wszystkim byli żydki którzy uprzedzając fakty (nikt ich o nic jeszcze nie zdążył zapytać) stwierdzili że nie mają z tym nic aj waj w ogóle wspólnego....
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2020-08-05, 9:30 5
Wystarczy wpisać "pożar i eksplozja fabryki fajerwerków" na youtubsach żeby zobaczyć z 20-30 takich pożarów które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i porównać wybuchy, rodzaj fali uderzeniowej wskazuje raczej na bombę termobaryczną, najbardziej prawdopodobny scenariusz to celowe zaprószenie ognia celem przyciągnięcia jak największej ilości służb porządkowych i gapiów a potem odpalenie bomby właściwej. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pierdolnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej
Zgłoś
Avatar
Noside 2020-08-05, 9:47 5
bloodwar napisał/a:

j. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pierdolnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej



-Icek, kurwa... miało być 4 gram a nie 400 tego proszku.
-Chuj, sypło się. Będziesz wybierał ze środka?
-Nie
-No ja też nie. Ładuj kurwa na pakę i jedziemy do fabryki.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2020-08-05, 10:16 1
jak dla mnie akcja Izraela by upomnieć niewolników by nie podskakiwali ... żaden ładunek tak nie wybucha bez opadu radioaktywnego .... coś nowego wymyślili do mordu niewinnych
Zgłoś
Avatar
Eknen 2020-08-05, 10:19 1
"(wg. Obecnej oficjalnej wersji) SALETRA AMONOWA"

nie ma co spekulować , że wybuch ma związek z czymś innym niż azotan amonu. W sieci są już setki komentarzy od ekspertów i wszyscy twierdzą , że na 99% eksplozja nie była spowodowana materiałami wybuchowymi o stopniu wojskowym jak bomba czy amunicja . Do takich wybuchów może dojść nawet w magazynach gdzie nie składuje się materiałów wybuchowych np w młynach czy w tartakach może eksplodować pył z mąki lub drewna. Co więcej zwykły kurz może stworzyć mieszankę wybuchową . Podsumowując : wszyscy są raczej zgodni co do tego, że to musiała być saletra w jakimś zakurzonym magazynie, jednak nie ustalono jak do tego doszło. Być może był to wypadek, być może ktoś dopuścił się aktu sabotażu .....
Zgłoś
Avatar
petru23 2020-08-05, 10:30 8
bloodwar napisał/a:

Wystarczy wpisać "pożar i eksplozja fabryki fajerwerków" na youtubsach żeby zobaczyć z 20-30 takich pożarów które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i porównać wybuchy, rodzaj fali uderzeniowej wskazuje raczej na bombę termobaryczną, najbardziej prawdopodobny scenariusz to celowe zaprószenie ognia celem przyciągnięcia jak największej ilości służb porządkowych i gapiów a potem odpalenie bomby właściwej. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pierdolnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej



A to przeciez mamy komisję składającą się z najlepszych światowych ekspertów od bomb termobarycznych. Zaraz zrobią makietę ze stodoły, wysadza i będziemy wiedzieć kto, po co i dlaczego.
Zgłoś
Avatar
freaky 2020-08-05, 10:31 4
Halman napisał/a:

Najlepsi w tym wszystkim byli żydki którzy uprzedzając fakty (nikt ich o nic jeszcze nie zdążył zapytać) stwierdzili że nie mają z tym nic aj waj w ogóle wspólnego....



Eksplodowały ponad 2 tony materiałów wybuchowych, w magazynie miał ukrywać je Hezbollah. Izrael nie przebiera w środkach, a cywile nie robią na nich wrażenia.

Zgłoś
Avatar
Alonso 2020-08-05, 10:45 4
Matuchno! Toż to buzia

Zgłoś
Avatar
Juzwa 2020-08-05, 10:48 1
Jakiś buc wsadził puszkę po dezodorancie do pieca, a wy się ślinicie o jakichś materiałach najnowszej generacji, który to materiał w ilości łyżeczki do cukru potrafi rozdupcyć pół miasta.
Zgłoś
Avatar
A................r 2020-08-05, 10:54
Ja jestem milosnikiem ostrego gejowskiego anala, ale filmik tez mi sie podoba
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-08-05, 11:05 20
Zgłoś
Avatar
Obejszłem_system 2020-08-05, 11:35
bloodwar napisał/a:

Wystarczy wpisać "pożar i eksplozja fabryki fajerwerków" na youtubsach żeby zobaczyć z 20-30 takich pożarów które miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat i porównać wybuchy, rodzaj fali uderzeniowej wskazuje raczej na bombę termobaryczną, najbardziej prawdopodobny scenariusz to celowe zaprószenie ognia celem przyciągnięcia jak największej ilości służb porządkowych i gapiów a potem odpalenie bomby właściwej. Ale chyba nawet ci którzy ją podłożyli nie spodziewali się, że aż tak bardzo pie**olnie i pozabija gapiów stojących setki metrów dalej



To ja dopytam. Skąd wiesz,że się nie spodziewali?
Zgłoś
Avatar
Anonimowyja 2020-08-05, 11:38 1
Eknen napisał/a:

"(wg. Obecnej oficjalnej wersji) SALETRA AMONOWA"



Trzeba dodać DUŻO saletry, oficjalne informacje to 2750 ton (równoważnik trotylowy 1155 ton TNT).

freaky napisał/a:



Na tym filmie widać lecącego ptaka, nic więcej. Nie istnieje konwencjonalny pocisk rakietowy zdolny wywołać tak potężną eksplozję. Nawet MOAB ma równoważnik trotylowy ~11,5 ton TNT.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie