18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Beka z podludzi
Kuriki • 2015-04-26, 9:50
Powoli dochodzę do wniosku, że słowo "wyborca" ( ofkorz w kontekście wyborów bandytów mówiących ludziom jak mają żyć, a nie wyboru picia do śniadania) powinienem zacząć traktować jak obelgę



Takie spierdoliny (prawdopodobnie) mijam zawsze jak wyjdę z mojej tajnej bazy koło Warszawy do pracy czy innego sklepu po snikersy. Smutam
Zgłoś
Avatar
looopp 2015-04-26, 23:16
@VisaInfinity
Ja o zupie ten o dupie.
Zjebany to jest twój sposób rozumowania bo, ni chuja nie rozumiesz co się do Ciebie artykułuje. Napisałem tylko, że Bul podpisuje wszystko bez mrugnięcia okiem (tzn. wykorzystania konstytucyjnych narzędzi swojego stanowiska), co składało się na tezę o jego żałosnej prezydenturze, a ten z dupy wyskakuje że głupim, bo nie rozumie roli prezydenta w procesie ustawodawczym.

A z drugiej strony cóż za analityczna przenikliwość po tych paru zdaniach prawie mnie rozgryzłeś jebany Sherlocku bo tak na prawdę to utrzymuje mnie matka, o pracy za 1750 pln marzę do tej pory a jedyne co mi w życiu wychodzi to walenie gruchy w piwnicy do zdjęć dupek, które pewnie Ty na co dzień posuwasz pierdolony królu życia.

@Serenos
A jak nie będzie drugiej tury? Bo głosy mocno rozejdą się na polityczny plankton i Bul osiągnie ponad 50%.

@Kuriki
Statystycznie do tego grona trzeba by zaliczyć Twoją babcie, mame i jeszcze kilkoro członków Twojej rodziny. Troche więcej empatii do chuja
Btw. świetny awatar doskonale oddający ducha tego miejsca
Zgłoś
Avatar
Serenos 2015-04-27, 0:02
@looopp Ale rozejście się głosów na polityczny plankton to wciąż ważne głosy nie oddane na komora czyli głosy dla nas istotne. Nie ma więc absolutnie żadnego powodu by na Dude oddawać w 1 turze głos w imie 2 tury. No chyba, że go popierasz.... (I hope not)
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-04-27, 4:19
looopp napisał/a:

@Kuriki
Statystycznie do tego grona trzeba by zaliczyć Twoją babcie, mame i jeszcze kilkoro członków Twojej rodziny.


No statystycznie pewnie tak. Ale realnie to ja wiem kto w mojej rodzinie nie używa mózgu i jest to pare osób niestety- o te pare za dużo. I wiem żeby z nimi nie gadać o np polityce, i wiem żeby się w miarę swobodnie zachowywać gdy np moja ciocia pierdolnie tekstem w stylu swojego ostatniego czyli: "No ale ten Tusk to musiał być dobrym premierem. Inaczej by go nie wzięli do tej całej Unii na wysokie stanowisko. Taka prawda, nie?" Na szczęście większość mojej rodziny jest jednak ogarnięta

looopp napisał/a:

Troche więcej empatii do chuja


Mam mnóstwo empatii ale zero sumienia. Zabójcze kombo

looopp napisał/a:

Btw. świetny awatar doskonale oddający ducha tego miejsca


Się wie jak się pokazać między anonkami
Zgłoś