18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Beka z podludzi
Kuriki • 2015-04-26, 9:50
Powoli dochodzę do wniosku, że słowo "wyborca" ( ofkorz w kontekście wyborów bandytów mówiących ludziom jak mają żyć, a nie wyboru picia do śniadania) powinienem zacząć traktować jak obelgę



Takie spierdoliny (prawdopodobnie) mijam zawsze jak wyjdę z mojej tajnej bazy koło Warszawy do pracy czy innego sklepu po snikersy. Smutam
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-26, 10:49
Komorowski na prezydenta! On jest lustrem w którym może się przeglądać większość januszy polaczkusiek. Co znamienne, ludzie w sondach bardzo często nie potrafią uzasadnić swoich wyborów. Ciekawe zjawisko - lubić kogoś nie wiedząc za co.
10:30 - idealne podsumowanie działalności Korwy a panu koledze tradycyjnie wróżymy samobójstwo.
Hmm ja mam dylemat wyborczy bo
- Ogórek jest ładna, powabna i jako reprezentant się bardzo nadaje, jest do czego trzepać
- Komoroskov jw. typowy polak i o to chodzi m. in. w reprezentacji
- Kowalicz bo umie przypierdolić komu trzeba, twardy chłopina.
Doradzicie mi coś?
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-04-26, 10:57 1
@up

Ja tam zagłosuję na Korwina. Chłop już w kazdych wyborach startował w życiu. Ciekawe czy startował na prezesa kólka różańcowego, starostę roku na studiach... a nie sorry, tam nie płacą

Korwin to człowiek, który mówi że prezydent nic nie może, ale startuje na stanowisko, mówi że europarlament to gówno i tam idzie. Mnie taki człowiek imponuje. Cały czas ma te same poglądy.

Korwin to jedyny człowiek, któremu poglądy się nie zmieniają, ale za to robi co innego niż mówi. Najwazniejsze poglądy. Robić niech robi co chce. W końu wolny człowiek!
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-26, 11:01
@VisaInfinity
Ale ty nie rozumiesz. On kandydował do europarlamentu żeby go rozjebać od środka, taka jakby dywersja
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-04-26, 13:14
Grzegorz.C napisał/a:

Co znamienne, ludzie w sondach bardzo często nie potrafią uzasadnić swoich wyborów. Ciekawe zjawisko - lubić kogoś nie wiedząc za co.


Ciekawe i powszechne. Ludzie prości działają nie bardzo się zastanawiając dlaczego coś robią. Bul ich poklepie po główkach i powie, że są fajni no to na niego zagłosują ale już uzasadnić wyboru to za chuja nie będą potrafili.

Podobnie jest z innymi rzeczami. Np kupowaniem telefonów. Chuj z tym, że srajfon może i ma pierdyliard opcji z których realnie i w miarę regularnie konsument używa dzwonienia, pisania wiadomości i ewentualnie wysyłania filmików + grania w jakiś syf 5 minut. Ważne, że reklama fajna i miły głos mówił, że srajfon fajny mocno, modny, trzeba mieć i koniec. Zapytałem się kolegi co on takiego fajnego widzi w sowim nowym sprzęcie to się zaczął jąkać i stwierdził, że grać może, dzwonić i jutuba czy innego fejsa przeglądać i to mu się podoba. Jak mu przypomniałem, że jego poprzedni też z powodzeniem ogarniał te zadania to mi odpowiedział, że on woli nowego bo tak.

Tak działają ludzie. Jak to powiedział pewien wybitnie ogarnięty człowiek; "jeżeli chcemy oddziaływać na masy musimy znać dokładnie psychikę debila". A jak debil działa? Prosto. Chce coś fajnego ale równocześnie nie analizuje świata. Pokażesz mu człowieka co to sprawia wrażenie "swojego gościa", takiego co to się można z nim cebuli nawpierdalać no to debil już czuje sympatię i się nie zastanawia tylko się ślini i jest zadowolony

No i Bul się pokazuje jako taki fajny, sympatyczny cebulandiusz więc widać efekty w postaci:
-Głosuję na Bula
-A czemu?
-A to tu mnie pan zagioł. Nie wiem. Yyyyy. Bo fajny

Grzegorz.C napisał/a:

- Kowalicz bo umie przypierdolić komu trzeba, twardy chłopina.


Piełkny Maryjan powinien mieć twój głos bo to piękny człowiek na brzydkie czasy. Przyjebie komu trzeba, z Putinem będzie trzymał sztamę, pił wódę i robił threesoma z nim i Ogórkową
No i cebuland dla cebulaków. I kapitał zagramaniczny rozpierdoli. Polecam
Zgłoś
Avatar
H................R 2015-04-26, 14:34
5:48 Typowy wyborca Komorowskiego
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-26, 18:25
@HODOR
Natomiast wyborców Korwy jak na lekarstwo.
Zgłoś
Avatar
looopp 2015-04-26, 18:26
Niestety kandydatów jest tylko dwóch. I uprzedzając marudzenie, przecież są inni, takim tokiem myślenia nic się nie zmieni w cebulandii itd, spieszę ze sprostowaniem. Jak sami widzicie w sondażach oraz w załączonym materiale przeciętny wyborca (nie podczłowiek szanowny autorze tematu) nie zajmujący się na co dzień polityką wybierze Komoruskiego. Dlaczego? Bo jest przedstawiany w mediach głównego ścieku jako prezydent wszystkich polaków. A tego, że podpisuje bez mrugnięcia okiem ustawy szkodliwe bo jest z obecnie rządzącej na nasze nieszczęście partii, że nie powinien w ogóle być prezydentem bo WSI, że jego inteligencja jest raczej niskich lotów, że jego ciągłe wpadki i że ogólnie jest złym prezydentem tego przeciętny wyborca w głównościekowych mediach nie usłyszy.

Logika głosowania jest raczej prosta przy obecnym układzie sił, o ile oczywiście status qwo jest dla Ciebie nie do przyjęcia.
Aby odwołać obecnie nieudolnie sprawującego musi być druga tura wyborów (btw przy II turze będzie debata, a już sama możliwość oglądania tego przedstawienia w wykonaniu Bula jest arcyciekawa). Głosowanie na każdego innego kandydata niż Duda zwiększa szansę na uzyskania ponad 50% przewagi przez obecnie nieudolnie sprawującego i jego wygraną w I turze.

Na koniec dodam, że nie jestem zwolennikiem Pisu - najzwyczajniej wybór mniejszego zła.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-04-26, 19:16
@up
Taa, a jak nie podpisze ustawy to ustawa nie przejdzie. Jaki ty głuuuupi...

"Zgodnie z Konstytucją RP z 1997 Prezydentowi RP przysługuje prawo weta prezydenckiego wobec ustaw, uchwalonych przez Sejm RP. Sejm może weto Prezydenta odrzucić większością kwalifikowaną 3/5 głosów w obecności połowy ustawowej liczby posłów."
Zgłoś
Avatar
looopp 2015-04-26, 19:42
@up
Może również ustawę oddać do Trybunału Konstytucyjnego, są to z reguły działania opóźniające wprowadzenie ustaw szkodliwszych (chociaż niektóre pisane w pośpiechu potrafiły na długo utknąć w Trybunale) bo partia posiadająca większość i tak je przegłosuje.
Ale po1 powyżej opisanych działań pro obywatelskich u obecnie sprawującego nie było,
po2 to co napisałeś jest wiedzą powszechną i aż głupio sięgać po takie argumenty,
po3 to ma się nijak do treści mojego posta,
a po4 sam spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
K................n 2015-04-26, 19:55
I co? Jego partia i ma wetować swoje ustawy? Nie głupio sięgać po argumenty, tylko głupio zakładać, że tam u góry to samarytanie siedzą.

U siebie w firmie jakbyś miał poprzeć prezesa i dalej pracować czy może nie zgodzić się i stracić szansę na dobry zarobek co byś wybrał? Jasneee....

Jeszcze pewnie nigdy w życiu nic nie zrobiłeś. Robisz za 1750zł i narzekasz bo jesteś zjebany.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-04-26, 19:58
looopp napisał/a:

Jak sami widzicie w sondażach oraz w załączonym materiale przeciętny wyborca (nie podczłowiek szanowny autorze tematu) nie zajmujący się na co dzień polityką wybierze Komoruskiego.



Bardzo mi przykro ale gdy obejrzałem te istoty z filmu, to po zapoznaniu się pobieżnie z informacjami o wcześniejszych formach człowieka, bardziej mi pasują do Homo Neanderthalensis, ewentualnie Homo Heidelbergensis. To taka wersja demo człowieka rozumnego. Jakoś tam mówi, umie używać ubrań i prostych gadżetów, formuje się w stada ale to już szczyt zaawansowania dla nich. Mózgi to te kreatury wykorzystują do tego żeby się nażreć, poruchać i zarobić trochę hajsu na zakupy ale uzasadnienie dlaczego chcą by taki a taki polityk im rozkazywał i w ogóle miał ogromny wpływ na ich życia to już kuźwa przekracza ich możliwości.

Diagnoza: podludzizm lvl wyborca
Zgłoś
Avatar
Serenos 2015-04-26, 20:57
@looopp To że w 2 turze jest wybór mniejszego zła nie ma wpływu na nasze wybory w 1 i zawsze jest nadzieja iż ktoś inny niż duda będzie w niej z komorem.
Zgłoś
Avatar
e................y 2015-04-26, 21:06
Grzegorz.C napisał/a:

@HODOR
Natomiast wyborców Korwy jak na lekarstwo.



Przecież cała ta sonda jest prowadzona przez kuca
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-26, 21:33
@Loopp
Po obejrzeniu sondy nadal łudzisz się że wiedza o tym jakie uprawnienia ma prezydent jest powszechna? Jednak rozumiem głos na Dudka, te wypierdki ze śladowym poparciem nie mają szans.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie