18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Beka z żebraków
shewush • 2019-07-05, 15:47


W temacie ostatniej pompy z e-żebraków, tj. samozwańczych influencerów, którzy wydaje mi się, że swoimi "wrzutkami" mają jedynie wpływ na to jak bardzo zostaną wyśmiani w sieci.

Widać, skąd zajebane.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2019-07-05, 16:52 40
Influencerka to jest określenie wymyślone po to żeby nie trzeba było ciągle powtarzać długiej definicji: zjebana niedojda życiowa hańba rodziny kretynka jebana debilka idiotka szlachta nie pracuje ulom analfabeta dupodaja alkoholiczka.
Zgłoś
Avatar
Essent 2019-07-05, 17:12 1
Wiewór napisał/a:

Influencerka to jest określenie wymyślone po to żeby nie trzeba było ciągle powtarzać długiej definicji: zjebana niedojda życiowa hańba rodziny kretynka jebana debilka idiotka szlachta nie pracuje ulom analfabeta dupodaja alkoholiczka.



Dzięki za odpowiedź.Miałem właśnie pytać co to za choroba to influor coś tam
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-07-05, 18:51 7
@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wkurwia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-07-05, 19:01 3
podoba mi się ze zaczynają się śmiać z tych ,,interkulerów,,
narobiło sie tyle tego gówna, że naprawdę oceny często są nieadekwatne do produktu
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2019-07-05, 21:23 17
freaky napisał/a:

@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wkurwia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.



Napisał FREAKY
Zgłoś
Avatar
shewush 2019-07-05, 21:35 5
freaky napisał/a:

@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wkurwia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.



Jesteś hipokrytą FREAKY
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-07-05, 21:39 6
freaky napisał/a:

@up. A ja nie wiem kim jest influencer, ani co to za festiwal. Nawet nie zamierzam sprawdzić, bo wkurwia mnie ta moda na obco brzmiące słówka.



powiedział freaky i nagle zorientował się ,że jego nick jest również obcobrzmiący, lecz myślał biedny freaky, że nikt nie zauważy.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2019-07-05, 23:05 6
KoniecZartow napisał/a:

Napisał FREAKY



dwóch gości zrobiło z ciebie szmatę,
jak dla mnie spoko, bo zasługujesz FREAKY
Zgłoś
Avatar
C................n 2019-07-06, 3:50 2
Influencerki? Ruchałem. Nic specjalnego.
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2019-07-07, 10:58 1
Caramon napisał/a:

Influencerki? Ruchałem. Nic specjalnego.



Walenie konia do monitora się nie liczy.
Zgłoś