18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
~Velture 2015-12-16, 7:48 31
Bez jaj. Za moich czasów jak zdawałem prawko czyli ok 10 lat temu to już były pojebane pytania ale pytanie czy dzieciak na antydepresantach może mieć problemy ze wzrokiem rozpierdala system na łopatki...

Nawet się przyznam ,że teorię oblałem za 1wszym razem bo wyjebałem się na pytaniu o to jak postępować z ofiarą wypadku (no i tam 2 innych). Zaznaczyłem opcję pomysłowego dobromira czyli ,że ofierze wypadku dać się napić wody i rozmawiać z nią
No tak kurwa od serca leciałem

Ale na obronę dodam ,że praktykę za 1wszym przeleciałem.
Najbardziej się bałem hamowania awaryjnego bo to w chuj nienaturalne jak pasażer krzyczy stop i aby się zatrzymać ale allah chciał ,że autentycznie podczas egzaminu mi się pijak przewrócił z chodnika na drogę przede mną i egzaminator uznał ,że to zaliczy jako hamowanie awaryjne

Ale skoro już się produkuję to wkurwiało mnie to ,że ruszanie pod górkę trzeba było z ręcznym wykonywać. Ja robiłem to normalnie bez ręcznego i mój instruktor mówił ,że na egzaminie trzeba z ręcznym bo jak zobaczą ,że bez to obleją. To nie ma kurwa żadnego sensu.
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2015-12-16, 8:38 4
Powiem tak, że egzaminy starego typu, gdzie był pełny plac + jazda w mieście były dużo lepsze bo sprawdzały przynajmniej w niewielkim stopniu rzeczywiste umiejętności kierowcy. Pamiętam jak dziś, ze najgorszym manewrem dla wszystkich było wykonanie tzw. koperty. Moim zdaniem kiedyś kursant wyjeżdżał lepiej przygotowany na miasto niż dzisiaj. Jeśli chodzi o teorię to jak dla mnie powinna być sprawdzana znajomość przepisów ruchu drogowego i umiejętności (lub chociaż sama wiedza) pierwszej pomocy. Po chuj zadawać zbędne pytania takie jak pokazano w filmie? A skąd kursant ma niby wiedzieć czy ten dzieciak będzie miał problemy ze wzrokiem? No ale to jest Polska i pytania są ustawiane tak aby jak najmniejsza liczba ludzi zdała. Taka maszynka do robienia pieniędzy
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2015-12-16, 9:10 14
@idejakprzecinak -te właśnie testy na placu były idiotyczne bo ZAWSZE były te same odległości między przeszkodami, ZAWSZE były te same samochody etc. A potem wyjeżdza taki jełop na miasto, samochód z tylu jest o pół metra dalej i on nie wie co robić bo zawsze celował w tylną tyczkę i jak się pojawiła w lusterku to robił cały obrót w lewo a teraz tyczki nie ma i co robić? Nie mówiąc już o sytuacji, kiedy przyjdzie mu jechać większym samochodem albo - o zgrozo! - busikiem i szok, bo to duże takie! Albo jak moja koleżanka - potrafi zaparkować w kopercie ale tylko jak koperta jest po prawej, więc jak wjedzie w jednokierunkową i ma miejsce do parkowania w kopercie po lewej ręce to rezygnuje i szuka gdzie indziej bo nie wykreci
Zgłoś
Avatar
idejakprzecinak 2015-12-16, 9:51 2
@bloodwar - myślenia to się samemu trzeba nauczyć i orientacji w przestrzeni także. Tego na żadnym kursie nie nauczą.
Zgłoś
Avatar
oleyu 2015-12-16, 10:37
Liczy się kasa dla ośrodka. Każdy nauczy się jeździć później. Tak do tego podchodzą.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2015-12-16, 11:15
Dobrze ktoś mundry powiedział, zgodnie z przepisami jedziesz tylko raz...na egzaminie. Wiele przepisów ruchu drogowego jest po prostu spierdoliną i stosowanie się do nich więcej zagrożenia potrafi sprawić niż nie podporządkowywanie się.

Poza tym jeździć uczysz się później po egzaminie ... zdrowy rozsądek + zasada ograniczonego zaufania.
Zgłoś
Avatar
Jules_Winnfield 2015-12-16, 12:13
Ktoś mi wyjaśni jak pytanie o antydepresanty albo tym podobne gówno może poprawić bezpieczeństwo na drogach ?
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-12-16, 12:16 55
Idioci robią takie przepisy dla idiotów, którzy je egzekwują. Mnie gościu oblał bo mijając autobus mzk on włączył kierunkowskaz no to, że nie ustąpiłem pierwszeństwa i chuj, że byłem w połowie jego pojazdu, najważniejsze żebyś przyszedł zapłacił za kolejny egzamin
Zgłoś
Avatar
MexicoCojonez 2015-12-16, 12:39
@Velture, ale przecinki to stawiaj w dobrym miejscu.
Zgłoś
Avatar
Ver0 2015-12-16, 12:43
Jak można nie zdać praktycznego? lol
Zgłoś
Avatar
~Velture 2015-12-16, 12:46 3
@MexicoCojonez
Nie i chuj. Zawsze w necie daję przecinek spację po słowie. Wiem ,że robię to źle ale robię to bo chuj i kurwa tyle. Taki mam jebany kaprys i życia nie będziesz mi układał
Zgłoś
Avatar
Orzechcco 2015-12-16, 12:49
ja zdałem za pierwszym miesiac temu i chuj wam w dupy pizdy co nie umiecie jezdzic i placzecie
Zgłoś
Avatar
Miacholl 2015-12-16, 12:56 1
Pytanie o antydepresanty ma sens taki, że jeden z drugim bierze bez opamiętania leki (nawet bez konsultacji z lekarzem) nie czyta ulotek. Potem jełopy nie wiedzą, że mogą zasnąć za kółkiem, mieć problemy z koncentracją i ostrością widzenia. Dzięki takiemu pytaniu wiedzą, że warto się stosować do ulotek leków, gdyż potem jeżdżą jak naćpani.
Zgłoś
Avatar
brontokoparka 2015-12-16, 12:58 1
Velture napisał/a:

Bez jaj. Za moich czasów jak zdawałem prawko czyli ok 10 lat temu to już były pojebane pytania ale pytanie czy dzieciak na antydepresantach może mieć problemy ze wzrokiem rozpierdala system na łopatki...



Bez jaj ale ok 10 lat temu nie było takich pytań. Była baza 4xx pytań stricte związana z ruchem drogowym.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie