18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
zelatur 2013-05-25, 14:18
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
ASAKKU 2013-05-25, 15:31
zelatur napisał/a:

Co ty pierdolisz pedale jeden.. zgrywasz takiego typowego polaczka. ignoranta i debila jednocześnie. Starzy ci kompa kupili, kawałek pączka w dupe wcisneli ale kijem po mordzie lać zapomnieli i teraz taki chuj z ciebie jest... powiem ci wole ogladać jak czlowiekowi leb upierdalaja nizeli męczyć zwierzeta. Jesteśmy ludźmi, nie zwierzętami.. takie zachowania jak na tym filmie są poprostu nie ludzkie.. Na dodatek tutaj jest poruszany temat zabijania zwierząt na potrzeby jakis jebanych torebek czy innych gówien a nie na potrzeby naszej lodówki ty obsrany kutafonie. Idz i zgin !



Bo ci pielucha przesiąknie...

1. Czytaj kurwa ze zrozumieniem, jak masz zamiar się odnosić do tego co napisałem.
2. Poczytaj sobie jebany gimbusie jakim kosztem są wytwarzane te tak superekologiczne lodówki i czy przypadkiem coś po drodze dzięki temu nie zdycha.
3. Jak nie pasi, to wypierdalaj do Amazonii. Tam jeszcze istnieją plemiona gdzie cię przyjmą..., albo zjedzą... Zresztą, nam to różnicy nie zrobi...
Zgłoś
Avatar
Achajos 2013-05-25, 15:58 1
XasakkuX napisał/a:

To żryjcie kurwa gruz i liśćmi się kurwa obklejcie!!! Jak mnie wkurwiają takie bzdety. Ok, zgadzam się odnośnie brutalnego uboju i hodowli intensywnej, ale to wsio...

Chcecie być tacy dobrzy, to proszę kurwa bardzo... Porzucić budynki i kurwa z kijków szałasy budować w lasach, bo przecież urbanizacja zajmuje tereny zamieszkałe przez florę i faunę, więc chcąc, nie chcąc też zabijacie pośrednio pewne gatunki żyjątek czy to większych czy mniejszych

No i oczywiście zajebiście by było, jakby nie było odstrzału kontrolowanego. A jak!!! Jak się bawić to na całego. Pobiegalibyście trochę spierdalając przed setką grizli czy watahą wilków, to by wam od razu rozum kurwa wrócił...



Ty idioto! Nie chodzi o to że zwierzęta są zabijane, bo tego się nie zmieni i tak. Chodzi o to w JAKI SPOSÓB się. Zdzieranie żywcem skóry z gada nie równa się zdzierania jej z trupa. I nie pierdolcie mi tu że lepiej odchodzi bo jak ubijesz takiego węza i zabierzesz się za skórowanie od razu to schodzi tak samo. Ale ludzie muszą mieć ubaw i bestializm bo są kurwy i tak lubią. Ale sami jak się z kimś pobiją to już po sądach łażą i lament ala "Allahu zrzuć mi spodnie z dachu"
Pierdzielnij się w łeb, a w dżungli i tak po III WŚ będziemy mieszkać więc spinaj dupę i buduj szałas.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-05-25, 17:07
Cytat:

Chodzi o to w JAKI SPOSÓB się



Te kurwa, geniusz... Przeczytaj moje pierwsze zdanie...
Zgłoś
Avatar
avalanch 2013-05-25, 21:59 1
masabitumiczna napisał/a:



Na przykład w tym, że są skórowane na żywca?!?!


Ale ciulu dlaczego nie zabiją najpierw ?? W czym jest taki problem ??
Zgłoś