18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Jemkasztany 2024-01-03, 20:03 2
Typowa unia . Lokalny siedzi patrzy a czarny szarpie soczystą szynkę
Zgłoś
Avatar
DariuszSanitariusz 2024-01-03, 20:15 1
Nie moge się doczekać tego jebanego gówna u nas. Będziemy na nich z kumplami polować jak pojebani, miejsce na działce już przygotowane na ugoszczenie gości podejrzanych etnicznie ;>
Zgłoś
Avatar
Gora0990 2024-01-03, 20:18 5
smrud_od_bytu napisał/a:

I już jakieś posrane teorie w komentarzach a nawet nie wiadomo o co poszło. Może zwykła sprzeczka kochanków? A może wisiała mu kasę albo go okradła?
Można sobie gdybać godzinami.



Typowo lewacki komentarz

Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-03, 20:26
Gora0990 napisał/a:

Typowo lewacki komentarz


Bo ci się nie spodobał?
Zgłoś
Avatar
Martyna666 2024-01-03, 20:34 1
WERFI napisał/a:

dwie pizdeczki przy stoliku już pełne gacie miały



jak, dwa stare dziady do rosłego murzyna rycerzyku internetowy XD
Zgłoś
Avatar
tars 2024-01-03, 20:36 1
Gora0990 napisał/a:

Typowo lewacki komentarz



Chyba nie wyłapałeś sarkazmu.
Zgłoś
Avatar
Insaner 2024-01-03, 20:46 1
DariuszSanitariusz napisał/a:

Nie moge się doczekać tego jebanego gówna u nas. Będziemy na nich z kumplami polować jak pojebani, miejsce na działce już przygotowane na ugoszczenie gości podejrzanych etnicznie ;>



W Polsce w tej chwili zdarzają się podobne sytuacje z obcokrajowcami zaczepiającymi w komunikacji miejskiej, pokazującymi noże w trakcie prób wyłudzenia fajek czy pieniędzy na alkohol i jedyne co Polacy robią to spuszczają wzrok w telefon, albo zmieniają autobus czy wagon. Niezależnie od tego czy zaczepiają kobiety czy mężczyzn.
Także poza górnolotnymi zapowiedziami polować to sobie będziesz na nowego chłopaka chyba

A co do samego filmiku - babka nie krzyczy, nie wzywa pomocy i nie wygląda na szczególnie spanikowaną. Raczej chciała zaznać trochę egzotyki, ale już jej się znudziło i jej nowy hebanowy książe tego nie rozumie.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-01-03, 20:59 3
Insaner napisał/a:

W Polsce w tej chwili zdarzają się podobne sytuacje z obcokrajowcami zaczepiającymi w komunikacji miejskiej, pokazującymi noże w trakcie prób wyłudzenia fajek czy pieniędzy na alkohol i jedyne co Polacy robią to spuszczają wzrok w telefon, albo zmieniają autobus czy wagon. Niezależnie od tego czy zaczepiają kobiety czy mężczyzn.
Także poza górnolotnymi zapowiedziami polować to sobie będziesz na nowego chłopaka chyba
A co do samego filmiku - babka nie krzyczy, nie wzywa pomocy i nie wygląda na szczególnie spanikowaną. Raczej chciała zaznać trochę egzotyki, ale już jej się znudziło i jej nowy hebanowy książe tego nie rozumie.


O czym ty pierdolisz? Widziałeś te noże czy przeczytałeś w internecie? Tworzysz sobie rzeczywistość równoległą jak Kaczyński. Ale on ma Alzheimera. A tobie co dolega?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-01-03, 21:02
A ten śmieć, ta czarna małpa jeszcze na wolności chodzi? Oceany pełne głodnych rekinów, a gówno powietrze marnuje.
Zgłoś
Avatar
Antoni79 2024-01-03, 21:18
TwójCzarnyPan napisał/a:

O czym ty pierdolisz? Widziałeś te noże czy przeczytałeś w internecie? Tworzysz sobie rzeczywistość równoległą jak Kaczyński. Ale on ma Alzheimera. A tobie co dolega?



Jak nie chcesz mieć przygody, to nie błąkaj się po mieście po 23, nie jeździj komunikacją w nocy. U nas jeszcze jest w miarę bezpiecznie. Na Grochowskiej w weekendy chodniki krwią non stop umazane. W nocy dzieje się. Kiedyś szedłem kilometr rano wzdłuż ścieżki z krwi i co jakiś czas kałuża. Nie wiem skąd gościu miał tyle towaru, bo to raczej nie laska z okresem. W Śródmieściu, na Powiślu całe weekendy pełne zachlanych młodych, ale jakoś nie czułem się zagrożony.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-01-03, 21:23
Kurwa ja tylko serio juz sie modle o to ( bo kurwa i tak przyjada te brudne skurwysyny) zebym czegos takiego nie ogladal z Polski, serio mam nadzieje ze u nas jeszcze taki dziadek w chuju bedzie mial sady wyroki system czy psy a nawet zycie. I jebac juz te postepowe kurwy czy rzad.ja kurwa obiecuje siedziec pójdę na bank moze tak powstanie ruch oporu jakis( Tak wiem wiem chuja bym zrobil) . To jest zdziczenie , jak to wygra z kulturą juz nawet tą nasza z blokow. To juz global jest. Meneli znam co wiecej honoru maja niz te typy z tylu.
Zgłoś
Avatar
Stachtypowacebula 2024-01-03, 22:11
Śniady już witał się z gąską.
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2024-01-03, 23:05
A to jebana chytruska z tej hiszpanki
Zgłoś
Avatar
BękartEddardaStarka 2024-01-03, 23:26
Jak bym mu zajebał to by się czarnuch biały zrobił , co za cioty przy tym stoliku ..
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-01-03, 23:35 1
Jarek_Wielki napisał/a:

Pierdolone małpie gówno! Już wkrótce u nas!



A kurwy pisowskie to niby nie nasprowadzały imigrantów?
Zgłoś