18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Bezczelność czarnej mafii
naitsyrk • 2020-11-15, 12:07
Kościół kryje pedofili nadal bardzo dobrze... powinni wszystkich, nawet tych z nieprawomocnym wyrokiem, wysyłać na terapie do Brazylii... Czarna pedofilska mafia.

Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-11-15, 14:05 1
Po chuj on mówi do czarodziejów per ksiądz.
Tak jak cywil nie ma obowiązku mówienia do żołnierza np. per poruczniku tak osoba która ma wyjebane na kościół nie ma obowiazku mówić księże, siostro, ojcze, bracie, ciociu czy jakie tytuły oni sobie jeszcze wymyślają.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-11-15, 14:24 1
Wiewór napisał/a:

Po chuj on mówi do czarodziejów per ksiądz.
Tak jak cywil nie ma obowiązku mówienia do żołnierza np. per poruczniku tak osoba która ma wyjebane na kościół nie ma obowiazku mówić księże, siostro, ojcze, bracie, ciociu czy jakie tytuły oni sobie jeszcze wymyślają.


dobra uwaga.. przykład odruchu "zakodowanego szacunku"
Zgłoś
Avatar
Qunda 2020-11-15, 14:36 1
Materiał własny, Dziś leżała na ziemi, na śmietniku. Wrzuciłem ją tylko do kosza. Ktoś musiał się chyba wkurwić.

Zgłoś
Avatar
ProVVe 2020-11-15, 14:54 2
Wiewór napisał/a:

Po ch*j on mówi do czarodziejów per ksiądz.
Tak jak cywil nie ma obowiązku mówienia do żołnierza np. per poruczniku tak osoba która ma wyj***ne na kościół nie ma obowiazku mówić księże, siostro, ojcze, bracie, ciociu czy jakie tytuły oni sobie jeszcze wymyślają.



Boi się rzucenia jakiegoś zaklęcia... Podobno pod sukniami maja różdżki hahaha.

A poważnie cholera wie... Może faktycznie się boi tych klechów. Ja skurwysynów nie trawie i im nie ufam... Kurwa chcą głosić słowo z dobrej woli? To wyjebac cenniki za pochówek i inne czary i co laska za wszystko. Może wtedy uwierzyłbym w dobre intencję, ale w celibat nigdy nie uwierzę... I spowiedz... Ja pierdole nie wiem kiedy byłem ostatni raz (z nascie lat temu), ale od dziecka było to dziwne żeby jakiemuś chujowi mówić co robię.... Dlatego namiętnie kłamałem i o dziwo zyje. Ale jednemu powiedziałem, że i tka klamie to mi jakas groźba piekła wyjebał hahaha
Zgłoś