18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
BuckAngel 2022-10-16, 8:22 3
czy to perkusista metalliki?
Zgłoś
Avatar
żmij 2022-10-16, 8:40 13
AfterLife.
Zajebisty serial
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-10-16, 9:00 3
BuckAngel napisał/a:

czy to perkusista metalliki?



nie to Ricky Gervais, ogólnie w huj zajebisty stand-up'er
Zgłoś
Avatar
OblesnyKnur 2022-10-16, 9:33
"The office" jest jego!
Zgłoś
Avatar
TomRar 2022-10-16, 9:37
Ktoś przetłumaczy?
Zgłoś
Avatar
__ 2022-10-16, 9:43 38
Kiedy ludzie zrozumieją że żebraki nie stoją za darmo? Wyjątkiem są frajerzy z WOŚP
Zgłoś
Avatar
~tedwaha 2022-10-16, 9:51 4
TomRar napisał/a:

Ktoś przetłumaczy?



nie pierdol ze nawet angielskiego nie znasz
Zgłoś
Avatar
riki88 2022-10-16, 9:59 9
tedwaha napisał/a:

nie pierdol ze nawet angielskiego nie znasz



Ja się uczyłem 10 lat jebane go niemieckiego...... I chuj. Je znam angielskiego tzn potrafię wyłapać o co chodzi. Ale nie mam głowy do języków. Znam podstawy podstaw fundamentów. Lepiej rozszyfruje tekst niż dyskusje.

Jeśli dobrze mniemam chodzi tu o kasę że młody zachęca o wspieraniu itp że nie ma nic ważniejszego i poważnego a ten mi że jest tu tylko dla zarobku że chce kasę żeby zarobić. Nie wiem tylko o co chodzi z babka później.
Zgłoś
Avatar
mikrej 2022-10-16, 10:19 11
riki88 napisał/a:

Ja się uczyłem 10 lat jebane go niemieckiego...... I chuj. Je znam angielskiego tzn potrafię wyłapać o co chodzi. Ale nie mam głowy do języków. Znam podstawy podstaw fundamentów. Lepiej rozszyfruje tekst niż dyskusje.
Jeśli dobrze mniemam chodzi tu o kasę że młody zachęca o wspieraniu itp że nie ma nic ważniejszego i poważnego a ten mi że jest tu tylko dla zarobku że chce kasę żeby zarobić. Nie wiem tylko o co chodzi z babka później.



To znaczy, że w miarę rozumiesz po angielsku ale jesteś po prostu tępy i głupi. Wytłumaczył bym Ci o co chodzi z babcią, bo jestem dobrym, empatycznym człowiekiem ale to jest sadistic, więc chuj Ci w dupę, domyśl się.
Zgłoś
Avatar
PanKukuruźnik82 2022-10-16, 10:28 22
tedwaha napisał/a:

nie pie**ol ze nawet angielskiego nie znasz



A to jakiś obowiązek znać angielski ? Qrwa jak ty zjebany Mykola jesteś.
Zgłoś
Avatar
daniel1040 2022-10-16, 10:57 15
mikrej napisał/a:

To znaczy, że w miarę rozumiesz po angielsku ale jesteś po prostu tępy i głupi. Wytłumaczył bym Ci o co chodzi z babcią, bo jestem dobrym, empatycznym człowiekiem ale to jest sadistic, więc chuj Ci w dupę, domyśl się.



Wiesz że istnieje coś takiego jak inteligencja lingwistyczna i nie każdy posiada jej wysoki poziom? Zdajesz sobie sprawę że istnieją różne rodzaje intelektu - znaczy pewnie nie zdajesz sobie sprawy bo z tego co widzę to jesteś wyjątkowy bo u ciebie żadna forma intelektu nie istnieje - zapewne ten " tępy i głupi" jest od ciebie o niebo lepszy w czymś, ale oczywiście chuj cie to obchodzi bo poza własną dupą nic nie widzisz - obyś dostał sraczki niespodzianki na rozmowie o pracę albo w windzie.
Zgłoś
Avatar
mikrej 2022-10-16, 12:00 2
daniel1040 napisał/a:

Wiesz że istnieje coś takiego jak inteligencja lingwistyczna i nie każdy posiada jej wysoki poziom? Zdajesz sobie sprawę że istnieją różne rodzaje intelektu - znaczy pewnie nie zdajesz sobie sprawy bo z tego co widzę to jesteś wyjątkowy bo u ciebie żadna forma intelektu nie istnieje - zapewne ten " tępy i głupi" jest od ciebie o niebo lepszy w czymś, ale oczywiście chuj cie to obchodzi bo poza własną dupą nic nie widzisz - obyś dostał sraczki niespodzianki na rozmowie o pracę albo w windzie.



Psycholog samouk, po jednym wpisie umiesz ocenić idealnie człowieka.

Inteligencja lingwistyczna nie ma tu nic do rzeczy. Nie oceniałem jego wypowiedzi, znajomości angielskiego czy czegokolwiek innego niż tego, że nie zrozumiał ostatniej sceny... A żeby tego dokonać trzeba być bardzo bystrym.

Nie, nie uważam się za wyjątkowego, sadistic idealnie tego uczy, każdego z nas czeka śmierć w różnej postaci Poza tym z intelektem u mnie wszystko ok, zarówno z inteligencją przestrzenną jak i emocjonalną, bo jestem empatycznym człowiekiem, ale jak już pisałem, to jest sadistic, więc dla Ciebie mam tę samą radę, dowartościowywać się idź gdzie indziej a teraz chuj Ci w dupę
Zgłoś
Avatar
żmij 2022-10-16, 12:20 3
TomRar napisał/a:

Ktoś przetłumaczy?



Po prostu obejrzy serial, jest na Niggerflixie.

Zgłoś
Avatar
damian15snk 2022-10-16, 13:17 5
TomRar napisał/a:

Ktoś przetłumaczy?



Masz napisy to sobie przepisz do Google tłumacz leniu jebany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie