18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
itemeczek 2012-04-06, 2:07
Dawno nie słyszałem muzyki z Requiem dla snu
Zgłoś
Avatar
Ostrovsky 2012-04-06, 2:44
Szacunek dla tych panów że nie użalają się nad losem
Zgłoś
Avatar
Dekorator 2012-04-06, 6:11 6

Zgłoś
Avatar
artiee 2012-04-06, 7:23 1
@przemysław15 ja pierdolę, czy ty tak na prawdę? Napisałeś to jak 12 letni szczawik. Pamiętaj rodzice nie żyją wiecznie, w końcu będziesz musiał utrzymać rodzinę i zobaczymy jak odłożysz z polskiej wypłaty.
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-04-06, 7:27 1
artiee napisał/a:

@przemysław15 ja pierdolę, czy ty tak na prawdę? Napisałeś to jak 12 letni szczawik.



Jak myślisz, co oznaczają cyferki w jego nicku?
Zgłoś
Avatar
komandoklucha 2012-04-06, 7:40
Oberschlesier napisał/a:

@up pracujesz gdzieś , czy mama Cie utrzymuje ? Myślisz że mając rodzinę na utrzymaniu jest łatwo odłożyć zarabiając 1800 brutto ? Skoro w każdym większym mieście jest praca to dlaczego mamy 13 % bezrobocie ? Szukałeś kiedyś pracy nie po znajomościach ? Mógłbym zadawać tak wiele pytań wykazując Twoje dyletanctwo w tej kwestii. Skoro miał pracę i nie potrafił znaleźć nowej to myślisz że zadzwonił do mamy i poprosił o pieniądze na czynsz na mieszkanie ? Takiego samoluba i egocentryka jak Ty rzeczywiście nie powinno interesować nic poza własnym (wirtualnym) światem. Życzę zdrowia...umysłowego.

jak by cokolwiek sobą reprezentowali to by robotę znaleźli
a jak to idioci/menele/chorzy ludzie to
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2012-04-06, 8:06
Nacs napisał/a:

przemyslaw105, widać że gówno wiesz o życiu.



haha, powiedzial to nastolatek haha

4000 srednia? Bez najmniejszego problemu, nikt przeciez nikomu nie broni zwiekszac kwalifikacje i awansowac w pracy, czy chociazby otwierac wlasne biznesy. Ale z drugiej strony nie kazdy ma smykalke do tego
Zgłoś
Avatar
daviden 2012-04-06, 9:24
Paradoks bezdomnych.
Potrzebuje prace żeby mieć mieszkanie, potrzebuje mieszkania żeby dostać pracę bo inaczej bez meldunku nikt go nie zatrudni. Trochę martwe koło :/
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2012-04-06, 9:49 3
Corradolicious napisał/a:



haha, powiedzial to nastolatek haha

4000 srednia? Bez najmniejszego problemu, nikt przeciez nikomu nie broni zwiekszac kwalifikacje i awansowac w pracy, czy chociazby otwierac wlasne biznesy. Ale z drugiej strony nie kazdy ma smykalke do tego



popytaj sie ludzi w wieku 50 lat jak to latwo jest znalesc nowa prace.
jak latwo jest podnosic kwalifikacje jak zaraz tuziny czekaja zeby zapierdalac na twoim miejscu za mniejsza kase byle miec robote.
Zgłoś
Avatar
kielek 2012-04-06, 11:29
P@N K@C napisał/a:

już bym wolał w domu przed kompem siedzieć, niż złom zbierać

a tak poważnie to nie wiem jak tak można? praca za 50zł dniówki jest w każdym większym mieście i jest ona zapewne wiele razy lżejsza od biegania po śmietnikach za złomem, ale każdy robi to co lubi.



21 lat czyli pewnie na garnuszku u mamusi?? Mało wiesz chyba o naszym runku pracy, w twoim wieku nie łątwo znaleźć dobrą pracę, a jak masz 50lat albo i lepiej to ciężko znaleźć jakąkolwiek.
Zgłoś
Avatar
xqvz 2012-04-06, 11:30
Widzieliście kiedyś bezdomną kobietę ?
Zgłoś
Avatar
Pan D. 2012-04-06, 11:32
@up tak wiecej niz jedna
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2012-04-06, 12:37
Nie przeszkadzają mi ludzie, którzy wsiadając do autobusu psują co nieco atmosferę swoim zapachem, ani ci, którzy spokojnie leżą na ławkach w parku. Ale jak kurwa podbija do mnie cyganka i zaczyna pierdolić o jakimś groszu dla dziecka to mnie kurwica bierze i mam ochotę przeznaczyć datek na ponowne uruchomienie obozu w Auschwitz.
Zgłoś
Avatar
KeliV 2012-04-06, 13:05
słaby ceny maja.
U konkurencji jest stanowczo lepiej: segromet.pl/cennik_skupu_zlomu_i_odpadow.html
Zgłoś
Avatar
frostborn 2012-04-06, 13:06
przez ta melodie nie dałem rade obejrzeć filmiku
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie