18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
bazylek 2012-04-05, 16:21 3
Jak nie ma miedzi to sie w domu siedzi - powiedział bezdomny ...
Zgłoś
Avatar
wodzwioski 2012-04-05, 16:45 33
bazylek napisał/a:

Jak nie ma miedzi to sie w domu siedzi - powiedział bezdomny ...



Módl się żebyś sam nigdy nie musiał za tą miedzią chodzić.
Zgłoś
Avatar
Grabbarz 2012-04-05, 16:47
bezdomny mieszka na ursynowie wtf???
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-04-05, 16:49
już bym wolał w domu przed kompem siedzieć, niż złom zbierać

a tak poważnie to nie wiem jak tak można? praca za 50zł dniówki jest w każdym większym mieście i jest ona zapewne wiele razy lżejsza od biegania po śmietnikach za złomem, ale każdy robi to co lubi.
Zgłoś
Avatar
Nacs 2012-04-05, 16:50
Ursynów nie Ursynów, tracisz pracę - tracisz dom, wszędzie..
Zgłoś
Avatar
Mgla 2012-04-05, 17:21
Nie segreguję za często śmieci. Jeśli już, to osobno odkładam puszki właśnie dla takich ludzi, niech idą sprzedać. Na co wydadzą - ich sprawa. Bo segregowanie na "szkło", "plastik" czy "makulaturę" na osiedlach gdzie i tak są śmetniki zbiorcze, to zasłona dymna. Bo skoro są śmietniki zbiorcze, to i tak się płaci za segregację i tak, więc skoro za to płacę, to niech sami segregują, nie będę w domu trzymać miliona kubłów na różnoraki odpadki. Najlepszy ostatni wymysł - mokre lub suche... pf :]
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-04-05, 17:28 1
a średnia krajowa to ponad 4000 , taa jasne
Zgłoś
Avatar
przemyslaw105 2012-04-05, 18:07
Hmm, mam ich w dupie. Co mnie, zwykłego człowieka, obchodzi, że ktoś stracił prace i dom? Zupełnie jak o tej Madzi. Trzeba być ostatnim zjebem, żeby z człowieka uczciwie pracującego, płacącego podatki stać się bezdomnym. Chyba każdy ma na tyle oleju w głowie, żeby odkładać "na czarną godzinę" co nieco. Jak koś już mówił, w każdym większym mieście jest praca. Ale on bardziej przypominają jakichś koneserów kubłów na odpadki niż bezdomnych. Jeden z nich miał nawet wąsik, ale broda ogolona. Albo jakiś aktor albo chuj wie co.
Zgłoś
Avatar
Oberschlesier 2012-04-05, 18:50 104
@up pracujesz gdzieś , czy mama Cie utrzymuje ? Myślisz że mając rodzinę na utrzymaniu jest łatwo odłożyć zarabiając 1800 brutto ? Skoro w każdym większym mieście jest praca to dlaczego mamy 13 % bezrobocie ? Szukałeś kiedyś pracy nie po znajomościach ? Mógłbym zadawać tak wiele pytań wykazując Twoje dyletanctwo w tej kwestii. Skoro miał pracę i nie potrafił znaleźć nowej to myślisz że zadzwonił do mamy i poprosił o pieniądze na czynsz na mieszkanie ? Takiego samoluba i egocentryka jak Ty rzeczywiście nie powinno interesować nic poza własnym (wirtualnym) światem. Życzę zdrowia...umysłowego.
Zgłoś
Avatar
Nacs 2012-04-05, 19:49 17
przemyslaw105, widać że gówno wiesz o życiu.
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-04-05, 20:25 1
Niektórzy ludzie niestety często zapominają że bezdomni też mają imię, nazwisko mieli (lub nadal mają) rodziny.
Dla wielu to są bezimienni żule których można skopać bez konsekwencji.
Zgłoś
Avatar
Talth92 2012-04-05, 21:30
Miałem zawsze marzenie, żeby taką ładną bezdomną kobietę sobie do domu wziąć, jako takiego niewolnika, żeby wszystko robiła w domu itp za to tylko, że pozwalam jej u siebie mieszkać
Zgłoś
Avatar
Nacs 2012-04-05, 22:28 16
Talth92, to się nazywa żona
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-04-05, 23:19 2
Oberschlesier napisał/a:

Skoro w każdym większym mieście jest praca to dlaczego mamy 13 % bezrobocie ?



mamy zgłoszone 13% bezrobocie :] w rzeczywistości jest o wiele wyższe
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie