18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bezdomni- nie znają języka, niektórzy uzależnieni od narkotyków i alkoholu. Zamiast wrócić tak jak im proponują, tylko przynoszą wstyd tym Polakom którzy uczciwie pracują.
Zgłoś
Avatar
davi21 2013-02-10, 14:45 2
wstyd dla Polski !

nieroby jebane !
Zgłoś
Avatar
vass 2013-02-10, 14:48 2
Po pierwsze niech Holendrzy robią programy o własnych menelach, bo takich tam też nie brakuje.
Po drugie polski menel lepszy od ciapatego, bo przynajmniej i bobki nie podłoży w imię Allacha.
Po trzecia, jak się otwiera granice, to trzeba się z tym liczyć, że na 100 uczciwie pracujących przyjedzie 5 meneli.
Po czwarte mnie to nie martwi, że tacy wyjechali na holenderski socjal, mniej menelstwa u nas
Zgłoś
Avatar
Fedor 2013-02-10, 14:58 1
ahh ten angielski u tej panny z barki ^^
Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2013-02-10, 14:59
Dajcie bloodwarowi spokój, to tylko mały gimbus/troll, który czerpie radość z tego, że ktoś chce odpowiadać na jego spedalone posty
Zgłoś
Avatar
koilek 2013-02-10, 15:09
Jacy patrioci...
Zgłoś
Avatar
macko3339 2013-02-10, 15:16 1
Mieszkam na Islandii i nawet tu na zadupiu jakich malo polskie menel i zule daja o sobie znac, wychodzac z pracy o 10 rano przechodzilem kolo ratusza a tam pod pomnikiem zachlane polaczki na lawce spia no bylo ich tak z 5, popijajac bimber glosno komentowali niemcow ktorzy 10 metrow dalej robili zdj pomnikowi. Ja myslalem ze sie kurwa pod ziemie zapadne. Takich akcji jest wiecej z naszymi zulami ktorzy poczynaja sobie tak samo jak w polsce. Zaczepiaja islandczykow proszac ich o kase, siedza napierdoleni na przystankach hehe to nawet bylo dobre raz taka akcje obserowalem z kolega niestety ciezko bylo to nagrac jak trzej najebani polacy w centrum miasta siedza na przystanku popija bimber nagle jeden jak prosty polecial na ziemie i sie nie rusza, ktorys z islandczykow ktory stal obok przystanku czekjac na busa wezwal karetke po czym kiedy karetka przyjechala i zainteresowala sie tymi zwlokami ta dwojka polakow ktora jeszcze sie trzymala na nogach zucila sie na sanitariuszy z pretensjami no Kurwa Mac jak bym mial karabin to bym strzelam i to ciagiem, nie seriami. Akcji takich jak ta jest mnostwo i ogarnia mnie wstyd kiedy jestem swiadkiem takich sytuacji co prawda islandczycy tez maja swoich zuli i meneli ale to my jestemy tu "goscmi" a nie oni plus nie widdzialem ani jednego obcokrajowca ktorego mogl bym nazwac menelm. Moral z tego taki zeby zrobic lapanke na ta pijackla cholote i wyslac paczka z powrotem do Polski.
Zgłoś
Avatar
lartex 2013-02-10, 15:19 3
dla mnie najsmutniejsze w tym filmiku jest ostatnie zdanie wypowiedziane przez spikera
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-10, 15:38
macko3339 napisał/a:

Mieszkam na Islandii i nawet tu na zadupiu jakich malo polskie menel i zule daja o sobie znac, wychodzac z pracy o 10 rano przechodzilem kolo ratusza a tam pod pomnikiem zachlane polaczki na lawce spia no bylo ich tak z 5, popijajac bimber glosno komentowali niemcow ktorzy 10 metrow dalej robili zdj pomnikowi. Ja myslalem ze sie kurwa pod ziemie zapadne. Takich akcji jest wiecej z naszymi zulami ktorzy poczynaja sobie tak samo jak w polsce. Zaczepiaja islandczykow proszac ich o kase, siedza napierdoleni na przystankach hehe to nawet bylo dobre raz taka akcje obserowalem z kolega niestety ciezko bylo to nagrac jak trzej najebani polacy w centrum miasta siedza na przystanku popija bimber nagle jeden jak prosty polecial na ziemie i sie nie rusza, ktorys z islandczykow ktory stal obok przystanku czekjac na busa wezwal karetke po czym kiedy karetka przyjechala i zainteresowala sie tymi zwlokami ta dwojka polakow ktora jeszcze sie trzymala na nogach zucila sie na sanitariuszy z pretensjami no Kurwa Mac jak bym mial karabin to bym strzelam i to ciagiem, nie seriami. Akcji takich jak ta jest mnostwo i ogarnia mnie wstyd kiedy jestem swiadkiem takich sytuacji co prawda islandczycy tez maja swoich zuli i meneli ale to my jestemy tu "goscmi" a nie oni plus nie widdzialem ani jednego obcokrajowca ktorego mogl bym nazwac menelm. Moral z tego taki zeby zrobic lapanke na ta pijackla cholote i wyslac paczka z powrotem do Polski.



Bardzo fajna anegdotka. Piwo dla ciebie. Tylko nastepnym razem jebnij troszkę więcej znaków interpunkcyjnych i postaraj się unikać błędów. Nie każdy musi byc polonistą, ale lepiej się czyta wypowiedzi w miarę uporzadkowane.
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-02-10, 16:24 2
tam nasi menele wygladaja jak nasi studenci zobaczyli by u nas menelstwo na centralnym albo w sopocie na głównym jak faraon z sarkofagu sie wyłania( mowa o skrytkach na rzeczy w których spią menele)
Zgłoś
Avatar
DirtyHarry033 2013-02-10, 16:28
kwiat naszego narodu!
Zgłoś
Avatar
openyourmind 2013-02-10, 16:48
Piszecie zbieraja na nakotyki i alkohol,a czym kurwa jest alkohol?Widac jak promocja w polskiej telewizji tego pitnego alkoholu mozgi wam wytrzepala
Zgłoś
Avatar
Harg 2013-02-10, 17:16
Cytat:

Zamiast wrócić tak jak im proponują...



Tylko po co ściągać ich z powrotem do kraju? Żeby brali kasę z socjalu i leczyli się za moje podatki? Wielki chuj im w dupę, niech zdychają.
Zgłoś
Avatar
openyourmind 2013-02-10, 18:33
@2up pitnego narkotyku chcialem napisac taka mala poprawka
Zgłoś
Avatar
Prescot 2013-02-10, 19:00
niedługo polacy będą jedynymi białymi w holandii, bo przecież te pedały sie nie rozmnażają a reszta to czarnuchy
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2013-02-10, 19:19
Przecież w Holandii nie ma narkotyków
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie