18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Bezdomni- nie znają języka, niektórzy uzależnieni od narkotyków i alkoholu. Zamiast wrócić tak jak im proponują, tylko przynoszą wstyd tym Polakom którzy uczciwie pracują.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-02-10, 19:21
Prescot napisał/a:

niedługo polacy będą jedynymi białymi w holandii, bo przecież te pedały sie nie rozmnażają a reszta to czarnuchy



W ogóle to niedługo spadnie na nas gówniany deszcz i z dupy wyrosną nam kaktusy, panie proroku.
Zgłoś
Avatar
JaE 2013-02-10, 21:10
Pewnie wyjechali do Holandii za uczciwą pracą i chlebem ale zaczęli ćpać marihłane i upadli na dno dna:(
Zgłoś
Avatar
kombbatant 2013-02-10, 21:12 2
bloodwar
Zaraz będzie pocisk nazi-nacjonalistów i niskourodzonych Polaczków wkurwionych, że dla nas, Holendrów większym problemem w kraju jest brudne, narkomańskie polactwo śpiące na ulicach i wstrzykujące sobie za nasze podatki marichuanę niż Cyganie, muslimy i mocno opalaleni...

Cala twoja wypowiedz budzi we mnie odruch wymiotny.... bleee. Ty jako holender( spolszczony) napierdzielasz na polaczkow...hmmm. a kiedys sam tak polaczkiem byles,no ale ben je rijk en kan je alles zeggen maar moet je niet vergeiten -kom je uit Polen.
Zgłoś
Avatar
openyourmind 2013-02-10, 23:05
Polacy to hipokryciu uzywajacy 2 najgorszego narkotyku jakim jest alkohol.Zgodzcie sie lub nie ale taka jest prawda(co nie znaczy ze walenie w kinol jest lepsze albo w kanal,ale sa lepsze rzeczy niz to!)
Zgłoś
Avatar
MisioIgliwiec 2013-02-11, 9:17
Harg napisał/a:



Tylko po co ściągać ich z powrotem do kraju? Żeby brali kasę z socjalu i leczyli się za moje podatki? Wielki chuj im w dupę, niech zdychają.

U nas raczej by nie dostali socjalu, no i prędzej by się wykończyli, a tak jak pisałem przynoszą wstyd zagranicą, tym którzy uczciwie pracują.
Zgłoś
Avatar
SKINHEAD 2013-02-11, 12:54
W Holandii maja dobrze, robia o nich programy w tv.. a w Polsce tylko Tuskorzeczywistos i wstrzykiwanie marihuaniny w zyle
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2013-02-12, 20:12
Mery Jane napisał/a:

bloodwar
Zaraz będzie pocisk nazi-nacjonalistów i niskourodzonych Polaczków wkurwionych, że dla nas, Holendrów większym problemem w kraju jest brudne, narkomańskie polactwo śpiące na ulicach i wstrzykujące sobie za nasze podatki marichuanę niż Cyganie, muslimy i mocno opalaleni...

Cala twoja wypowiedz budzi we mnie odruch wymiotny.... bleee. Ty jako holender( spolszczony) napierdzielasz na polaczkow...hmmm. a kiedys sam tak polaczkiem byles,no ale ben je rijk en kan je alles zeggen maar moet je niet vergeiten -kom je uit Polen.



Nigdy nie byłem "Polaczkiem" - wychowałem się od małego z zapałem do pracy i żywą niechęcią do używek, za to z otwartym umysłem i gotowością do szeroko rozumianej tolerancji. Ktoś taki nigdy nie był, nie jest i nie będzie "Polaczkiem": poniżaną i powszechnie wyszydzaną nisko urodzoną kreaturą żyjącą na urogającym ludzkiej godności poziomie intektualnym każącym mu niszczyć swoje ciało alkoholem, narkotykami a także uznawac się za lepszego od kogoś, czyj kolor skóry jest odrobinę ciemniejszy
Zgłoś