18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Bezdomny w Kolumbii
Anal_Intruder_69 • 2024-05-28, 16:59
Idź śmierdzieć gdzie indziej kolumbijski biedaku!


No i nigdzie już nie pójdzie.

Opis z translatora:
ukryta treść
W Santa Marta władze są na tropie mężczyzny, który w ciągu ostatnich kilku godzin dokonał zamachu na bezdomnego obywatela. Do wydarzeń doszło na Avenida del Río, na północny wschód od stolicy Magdaleny.
Na nagraniu zarejestrowano, jak mieszkaniec ulicy karmił się przed sklepem, kiedy przybył mężczyzna z bronią palną i dwukrotnie go postrzelił.
Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Santa Marta, gdzie otrzymał specjalistyczną opiekę medyczną. Jej rokowania są ostrożne.
W ramach innego zdarzenia, w niedzielne popołudnie, na ulicach 45A i 23rd Street w dzielnicy Villa Zambrano w gminie Soledad w Atlántico zamordowano mężczyznę pięcioma strzałami.
To Luis Junior Sobrino Bolívar, który został postrzelony po tym, jak podbiegły do niego osoby podróżujące na motocyklu, na którym członek grilla wyciągnął broń palną i strzelił nią w ludzkość Sobrino, odbierając mu życie.

Źródło
Zgłoś
Avatar
saderman 2024-05-28, 17:41 7
Ja nigdy tego nie zrozumiem. Rozumiem jakby to były porachunki gangusów, jakby mu żonę wygrzmocił, jakby córkę oprawił, jakby nie wiem, to był jego sklep a chłop mu regularnie towar gwizdał. Cokolwiek. A tu chłop sobie spokojnie siedzi i je szczura, tymczasem ni z gruchy ni z pietruchy dostaje kulkę. Nie znamy całego kontekstu, może faktycznie były jakieś porachunki, ale odjebać kogoś bez powodu z takim spokojem to już trzeba mieć nierówno pod sufitem. No i ewidentnie sprawca nie robił tego pierwszy raz, dzień jak co dzień.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-05-28, 17:55 4
Pięć pestek na bezdomnego? Fiu fiu biedny nie był
Zgłoś
Avatar
Roskosmos 2024-05-28, 18:03 2
saderman napisał/a:

Ja nigdy tego nie zrozumiem. Rozumiem jakby to były porachunki gangusów, jakby mu żonę wygrzmocił, jakby córkę oprawił, jakby nie wiem, to był jego sklep a chłop mu regularnie towar gwizdał. Cokolwiek. A tu chłop sobie spokojnie siedzi i je szczura, tymczasem ni z gruchy ni z pietruchy dostaje kulkę. Nie znamy całego kontekstu, może faktycznie były jakieś porachunki, ale odjebać kogoś bez powodu z takim spokojem to już trzeba mieć nierówno pod sufitem. No i ewidentnie sprawca nie robił tego pierwszy raz, dzień jak co dzień.



To za wyruchanie Twojej żony to Ty człowieku ładnie podziękuj takiemu ruchaczowi, że Ci pokazał z jaką suką się związałeś..tak na przyszłość

Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-28, 21:25
saderman napisał/a:

Ja nigdy tego nie zrozumiem. Rozumiem jakby to były porachunki gangusów, jakby mu żonę wygrzmocił, jakby córkę oprawił, jakby nie wiem, to był jego sklep a chłop mu regularnie towar gwizdał. Cokolwiek. A tu chłop sobie spokojnie siedzi i je szczura, tymczasem ni z gruchy ni z pietruchy dostaje kulkę. Nie znamy całego kontekstu, może faktycznie były jakieś porachunki, ale odjebać kogoś bez powodu z takim spokojem to już trzeba mieć nierówno pod sufitem. No i ewidentnie sprawca nie robił tego pierwszy raz, dzień jak co dzień.



W jakim ty świecie żyjesz wykopku...

Za nic to ja nikomu na ulicy nie jebne...

Musi by powód.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-05-28, 21:33 1
Młodzi do kartelu startują.
Zgłoś
Avatar
Cerber1111 2024-05-28, 21:43
Opis mówi że już nigdzie nie pujdzie.
Jak to nie, poszedł… do Bozi
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-05-28, 22:04
saderman napisał/a:

Ja nigdy tego nie zrozumiem. Rozumiem jakby to były porachunki gangusów, jakby mu żonę wygrzmocił, jakby córkę oprawił, jakby nie wiem, to był jego sklep a chłop mu regularnie towar gwizdał. Cokolwiek. A tu chłop sobie spokojnie siedzi i je szczura, tymczasem ni z gruchy ni z pietruchy dostaje kulkę. Nie znamy całego kontekstu, może faktycznie były jakieś porachunki, ale odjebać kogoś bez powodu z takim spokojem to już trzeba mieć nierówno pod sufitem. No i ewidentnie sprawca nie robił tego pierwszy raz, dzień jak co dzień.



Czujki konkurencji sie eliminuje, ewentualnie dowolne inne takie. Zabójca wedlug mnie przyjechał po tego konkretnego, a nie kogokolwiek.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-05-28, 22:11
saderman napisał/a:

Ja nigdy tego nie zrozumiem.



No. ;>

saderman napisał/a:

Nie znamy całego kontekstu



No właśnie.
>>

Cerber1111 napisał/a:

nigdzie nie pujdzie.



A ty do szkoły...

Ops! Do rzgouy huciueź?
>>
Zgłoś
Avatar
Polacco Sivusco 2024-05-28, 22:15
Najbardziej z tego translatora zaintrygował mnie : członek grilla, który wyciągnął broń...
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-05-29, 14:40
Pewnie donosiciel. Za darmo ten akurat nie dostał płatków z żelazem.
Zgłoś
Avatar
killua 2024-05-30, 11:25
ja bym stawiał na wlascicilela sklepiku. wkurwil sie ze mu klientow odstrasza. poskarzyl gangusowi z ochrony by go poprosli o zmiane mejscowki a ci sobie za bardzo do serca wzieli, bo chcieli pokazac jak warto placic za ochronę.
Zgłoś