18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
janlew 2017-04-19, 10:35 1
MaszAyahuaskę napisał/a:

Gówno wiesz o psach, ich psychice i o tym, jak można sobie psa ułożyć, KAŻDEGO JEDNEGO... Niestety (albo może i na szczęście), do tego trzeba być samcem alfa w stadzie, czyli w twoim przypadku ci to nie grozi, co najwyżej możesz sobie pooglądać Cesara Milana...


Gówno mnie obchodzi jak sobie psa układasz. Nawet jeśli dupą na kutasie. Twoja sprawa. Nie mam też nic przeciwko posiadaniu drapieżników. O ile:
- drapieżnik jest na twojej prywatnej posesji, nie w strefie publicznej
- niezabezpieczenie drapieżnika przed przedostaniem się do strefy publicznej, karane jest od grzywy po karę więzienia.
- w przypadku zagryzienia dziecka, właściciel drapieżnika odpowiada jak za zabójstwo.
Zgłoś
Avatar
majster 2017-04-19, 15:22
Ojtam po prostu pies miał ochotę na kebaba.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-04-19, 20:56
janlew napisał/a:


Gówno mnie obchodzi jak sobie psa układasz. Nawet jeśli dupą na kutasie. Twoja sprawa. Nie mam też nic przeciwko posiadaniu drapieżników. O ile:
- drapieżnik jest na twojej prywatnej posesji, nie w strefie publicznej
- niezabezpieczenie drapieżnika przed przedostaniem się do strefy publicznej, karane jest od grzywy po karę więzienia.
- w przypadku zagryzienia dziecka, właściciel drapieżnika odpowiada jak za zabójstwo.


Ale głupoty wypisujesz. To już prędzej kierwoca przekraczający prędkość powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa, bo ma to znacznie większą zależność przyczynowo-skutkowa niż "niezabezpieczenie" psa.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-20, 11:34
ellsworth napisał/a:

Ale głupoty wypisujesz. To już prędzej kierwoca przekraczający prędkość powinien być sądzony za usiłowanie morderstwa, bo ma to znacznie większą zależność przyczynowo-skutkowa niż "niezabezpieczenie" psa.


Kierowca za zabicie kogoś, o ile nie był to wypadek przez sarnę, szczeloną oponę, ale przez jego, choćby i roztargnienie, też powinien odpowiadać jak za zabójstwo. Na drogach ginie 8 osób dziennie, w tym kobiet i dzieci. Przez nieodpowiedzialne przepisy.
Tak samo człowiek który kupuje niebezpieczne zwierze psa, tygrysa cokolwiek, i choćby przypadkiem puszcza go na miasto, gdzie ów tygrys zagryza dziecko, też powinien odpowiadać jak za zabójstwo.
Wy chyba straciliście kontakt z rzeczywistością. W momencie gdy ktoś wozem 300 lat temu przejechał dzieciaka, albo gdy nie upilnował konia który go stratował, czy psa co go zagryzł. To kto ktokolwiek o coś pytał? Mierzył poziom alkoholu, usprawiedliwiał "to tylko zwierze"... Nie. Gnoja winnego śmierci dziecka, na rynek i słusznie oprawić! By się ludzie nauczyli odpowiedzialności za to co czynią.
Zgłoś
Avatar
mazx 2017-04-20, 14:27
Pieskom się nic nie stało ?
Zgłoś
Avatar
a................h 2019-02-05, 2:51


na końcu trochę bandaży i ran widać.
Zgłoś