18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
CBŚ 2012-04-27, 18:12 3
thunderdome jeszcze jest tutaj:
thunderdome.randki.org/
szczecinski wiesniaczek
Zgłoś
Avatar
biklop 2012-04-27, 18:22
A ja stawiam stówę że to Gdańsk !
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-04-27, 19:10 2
Mała analiza:
Thunderdome
Szuka: przyjaźni, miłości (zdecydowanie to pierwsze)
Stan cywilny: kawaler / panna (zdecydowanie tutaj jednak to drugie)
Ma dzieci: Nie (...)
Chce dzieci: Tak (sami coś wymyślcie j/w)
Budowa ciała: normalna
Wzrost: 180 cm
Waga: 75 kg
Wykształcenie: średnie (wykształcenie: faper)
Preferencje muzyczne: disco, hiphop, house, metal, pop, rock, techno, reggae (wszystkie gatunki by zachęcić wszystko co się rusza i ma otwór)
Zgłoś
Avatar
wexors 2012-04-27, 20:40 3

jako obiektywny obserwator nie powiązany z żadna ze stron powiem że:

śląsk - smród brud nędza, a żeby móc oddychać powietrze musisz najpierw pogryźć - dodatkowo nie mówią po polsku (do tego zawsze drą ryja ) . I wydaje im się że są fajni bo mają węgiel i ,że jak nam go zabiorą to pozdychamy z głodu... - sram na wasz węgiel mam własny z bogdanki.

warszawa- brud smród i bydło, różnica miedzy Śląskiem jest taka że powietrza nie musisz gryźć i tu potrafią normalnie mówić (zazwyczaj pieprzą bez sensu) . I mam wielką chęć pierdolnąć 5 metrowy mur i zalać to całe miasto gównem.

Jedno i drugie to pieprzone autonomie co się mają za pępek polski
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2012-04-27, 21:01 2
Ci co cisną wszystkich co nie sa za ślaskiem wpieprzaja wegiel drzewny zeby nie miec sraczki ! Filmik ok a ponizej jest zdjecie ktore asuje do filmiku !
Zgłoś
Avatar
Hiros 2012-04-27, 21:02 8
wexors napisał/a:


jako obiektywny obserwator nie powiązany z żadna ze stron powiem że:

śląsk - smród brud nędza, a żeby móc oddychać powietrze musisz najpierw pogryźć - dodatkowo nie mówią po polsku (do tego zawsze drą ryja ) . I wydaje im się że są fajni bo mają węgiel i ,że jak nam go zabiorą to pozdychamy z głodu... - sram na wasz węgiel mam własny z bogdanki.

warszawa- brud smród i bydło, różnica miedzy Śląskiem jest taka że powietrza nie musisz gryźć i tu potrafią normalnie mówić (zazwyczaj pieprzą bez sensu) . I mam wielką chęć pierdolnąć 5 metrowy mur i zalać to całe miasto gównem.

Jedno i drugie to pieprzone autonomie co się mają za pępek polski



Pierdol pierdol babcia Ci na dobranoc takie coś opowiada?

Przyjedź oceń a poźniej gadaj.

Śląsk najlepsze drogi i tory, podatki z węgla to sa liczone w miliardach co oddajemy do państwa wraca do nas 5-10% z tego co dostaliście nieroby, a powiedz mi jak Ci sie żyje tam pod Ukrainą? Macie tam coś prócz tych kurew? Nie więc morda i żryj gruz rumunie.
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-04-27, 21:14 3
Śmiejecie się ze śląska ??? Zapraszam do Łodzi. Jak ktoś tu przyjedzie i przez 2 godziny jazdy po mieście nie wykrzywi felgi albo mu ktoś nie zajebie kołpaków pod posterunkiem naszej straży miejskiej to jest gość. A już po 3 godzinach pobytu lepiej się upewnić czy te kołpaki z tymi felgami w ogóle jeszcze są zamontowane przy jego aucie??? Co do torowisk to... Kurwa jakich torowisk co ja gadam. A i uważajcie żeby wpadając do odkrytej studzienki kanalizacyjnej nie złamać nogi bo włazy od studzienek mają teraz branie przez Edka i jego kolegów z gangu złomiarzy. Śląsk to w porównaniu z nami metropolia tam chociaż można wszystko tanio kupić, np.kołpaki z Łodzi.
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2012-04-27, 21:19
Hiros napisał/a:



Pierdol pierdol babcia Ci na dobranoc takie coś opowiada?

Przyjedź oceń a poźniej gadaj.

Śląsk najlepsze drogi i tory, podatki z węgla to sa liczone w miliardach co oddajemy do państwa wraca do nas 5-10% z tego co dostaliście nieroby, a powiedz mi jak Ci sie żyje tam pod Ukrainą? Macie tam coś prócz tych kurew? Nie więc morda i żryj gruz rumunie.



Jak w wasze poganskie plemie inwestowalismy nasza kase abyscie nam w koncu przynosili korzysci to bylo ok... a jak teraz dzieki nam wyszliscie z szybów i zaczeliscie krasc wegiel z torow , soltys zrobil integracje wsi, nauczyliscie sie mowic po Polsku...
To nagle mowicie ze macie drogi...tory... itp. a tak naprawde to wszystkie filmy z waszego regionu temu przecza. Widac ze jestescie zacofanymi prostymi plebsami ktorzy umieja jedynie krasc !
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-04-27, 21:21 6
Thunderdome napisał/a:

Na 100% śląsk ! Biedota zbierająca złom nie zdążyła z drugiej strony szyny przeciąć, albo ją rozwalili bo sie zdenerwowali ze nie mogli z tych torów węgla ukraść.


Och ty ograniczony anty-śląski błaźnie.

Kilka postów kolegi Thundersrom poniżej:

Cytat:

To nie cygan tylko ślązak !



Cytat:

nie, poprostu smiac mi sie chce z zacofania jakie jest na śląsku.



Cytat:

Ci co cisną wszystkich co nie sa za ślaskiem wpieprzaja wegiel drzewny zeby nie miec sraczki



Cytat:

Widać że Śląsk... Pewnie w torebce miała węgiel.



No zwyczajnie ciul.
Zrób przysługę ludzkości i umrzyj, może ktoś zechce się do tego przyczynić?

Zgłoś
Avatar
P................a 2012-04-27, 21:24 3
Thunderdome napisał/a:



Jak w wasze poganskie plemie inwestowalismy nasza kase abyscie nam w koncu przynosili korzysci to bylo ok... a jak teraz dzieki nam wyszliscie z szybów i zaczeliscie krasc wegiel z torow , soltys zrobil integracje wsi, nauczyliscie sie mowic po Polsku...
To nagle mowicie ze macie drogi...tory... itp. a tak naprawde to wszystkie filmy z waszego regionu temu przecza. Widac ze jestescie zacofanymi prostymi plebsami ktorzy umieja jedynie krasc !



Jak szwedzi wjechali to rozjebali sie o to poganskie plemie ciemnoto chlopaki ze slaska musialy ci ladnie morde obic skoro tak przez neta skamlasz
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2012-04-27, 21:26
robal007 masz moje zdjecie a i tak gówno zrobisz, bo jestes osoba ktora kradnie wegiel z torów zeby utrzymac swoja niepelnosprawna rodzine!
Zgłoś
Avatar
P................e 2012-04-27, 21:27
Weźcie się kurwa za robotę to wam się odechce pisać takich pierdół. Docenicie wtedy każdego kto w tym kraju zapierdala, niezależnie od regionu w którym mieszka.

@down
Naucz się odczytywać pseudonimy, wieje od Ciebie chlewem bardziej niż od kogokolwiek na tym portalu. Weź się też za robotę bo widzę nadmiar czasu i życie za wypłatę ojców sprawiło, że Ci odjebało na punkcie niczemu winnych Ślązaków. Z resztą, szczery chuj mnie obchodzi Twoje życie.
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2012-04-27, 21:33
Pastime masz racje , ale te smiecie nigdy nie zrozumieja ze maja wrocic do szybow.
Zgłoś
Avatar
theabove 2012-04-27, 21:42 3
Weź ty kurwa spędź jeden dzień na kopalni. Tylko tak co byś się nie obsrał za mocno. To pogadamy.
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-04-27, 21:43
Thunderdome napisał/a:

Pastime masz racje , ale te smiecie nigdy nie zrozumieja ze maja wrocic do szybow.



Konczac ta rozmowe mungole powiem ci tak. W dupie byles gowno widziales. Mi daleko do kopalni...i musisz troche wiecej kwejkow ogladac. To nie kurwa ruskie ani twoja miescina ze mieszkaja tu tepe pizdy myslace jak zasrane bezmozgi. Wczesniej pisalem ale powtorze i sobie to gdzies zapisz zebys nie zapomnial jelopie.

Dostales wpierdol od chlopakow ze Slaska? Jesli tak to chetnie Ci poprawia

A i jeszcze cos smieciem nazywaj tego ktory zrobil taka zyciowa pizde
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie