18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Thunderdome 2012-04-27, 21:48
PustaKiermana napisał/a:



Konczac ta rozmowe mungole powiem ci tak. W dupie byles gowno widziales. Mi daleko do kopalni...i musisz troche wiecej kwejkow ogladac. To nie kurwa ruskie ani twoja miescina ze mieszkaja tu tepe pizdy myslace jak zasrane bezmozgi. Wczesniej pisalem ale powtorze i sobie to gdzies zapisz zebys nie zapomnial jelopie.

Dostales wpierdol od chlopakow ze Slaska? Jesli tak to chetnie Ci poprawia

A i jeszcze cos smieciem nazywaj tego ktory zrobil taka zyciowa pizde


Prostacy ze slaska nie moga mi poskoczyc...
Nie moe obrazac Twojego starego odsmieci bo dostane bana na forum
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-04-27, 21:52 1
Thunderdome napisał/a:


Prostacy ze slaska nie moga mi poskoczyc...
Nie moe obrazac Twojego starego odsmieci bo dostane bana na forum



Buraku nawet z klawiatury poprawnie korzystać nie potrafisz.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-04-27, 21:56 7
Thunderdome napisał/a:

Ci co cisną wszystkich co nie sa za ślaskiem wpieprzaja wegiel drzewny zeby nie miec sraczki ! Filmik ok a ponizej jest zdjecie ktore asuje do filmiku !
Obrazek



Tymczasem w szczecinie



KLIK
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2012-04-27, 22:02
angel napisał/a:



Tymczasem w szczecinie

Obrazek

KLIK



Noooo ślazacy przybyli do Miasta Szczecin które tepi gejów i ślazacy postanowili im nabroic :
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-04-27, 23:46
Thunderdome napisał/a:



Noooo ślazacy przybyli do Miasta Szczecin które tepi gejów i ślazacy postanowili im nabroic :
Obrazek



Ale ty sie prosisz normalnie. Rudy jestes i masz kompleksy. Wpierdalasz sie z ta autonomia a tak naprawde to kurwa jest mala czesc ludzi ktorych tez mam w dupie. Tak samo jak gejow politykow i koniobijcow ze szczecina

Tak wiec wladco mieczy za slabo sie starasz zeby napierdalac na Slask
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-04-28, 0:03
Cytat:

Rudy jestes i masz kompleksy.


To by wyjaśniało dlaczego nawet w samochodzie czapeczke nosi.
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-04-28, 0:37 1
tigerqaz napisał/a:

Śmiejecie się ze śląska ??? Zapraszam do Łodzi. Jak ktoś tu przyjedzie i przez 2 godziny jazdy po mieście nie wykrzywi felgi albo mu ktoś nie zajebie kołpaków pod posterunkiem naszej straży miejskiej to jest gość. A już po 3 godzinach pobytu lepiej się upewnić czy te kołpaki z tymi felgami w ogóle jeszcze są zamontowane przy jego aucie??? Co do torowisk to... Kurwa jakich torowisk co ja gadam. A i uważajcie żeby wpadając do odkrytej studzienki kanalizacyjnej nie złamać nogi bo włazy od studzienek mają teraz branie przez Edka i jego kolegów z gangu złomiarzy. Śląsk to w porównaniu z nami metropolia tam chociaż można wszystko tanio kupić, np.kołpaki z Łodzi.



No kurwa chłopie piwsko musi być, po skasowaniu dwóch samochodów służbowym busikiem poprawiłeś mi humor tymi kołapaki!
Zgłoś
Avatar
Thunderdome 2012-04-28, 7:48
@ PipaKiermana ja nie papierdalam na śląsk tylko stwierdzam stwierdzam fakty kacapie.
@tomi373 przejezdzalem wowczas przez twja wioskę, ale ciebie akurat nie bylo bokradles wegiel z torów
Zgłoś
Avatar
kamil66 2012-04-28, 8:28
Gdyby ktoś w porę wziął się za ten kraj to mielibyśmy elektrownie atomowe a nie cieplne i nie sprzedawalibyśmy węgla jak państwa trzeciego świata tylko moglibyśmy go wykorzystywać i przerabiać a później sprzedawać za wielokrotnie wyższą cenę. Także nie ma się czym chwalić...
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-04-28, 11:35 2
Heh thunder zapraszam na śląsk, zrób sobie w końcu wycieczkę, a nie pierdolisz 3 po 3 jaki to śląsk jest zły. To że ty nie rozumiesz gwary śląskiej to znaczy, że to ty jesteś głupszy od ślązaka. Bo on rozumie swoich i ciebie również zrozumie, a ty już go nie. Czyli widać kto tu jest głupszy Jak to określił prezydent miasta "sztuką jest godać i mówić". Co do węgla to hmm, gdyby nie śląsk to do dziś byś się ciulu zapałkami ogrzewał.
Zgłoś
Avatar
r................7 2012-04-28, 17:02 2
Cytat:

Heh thunder zapraszam na śląsk, zrób sobie w końcu wycieczkę, a nie pie**olisz 3 po 3 jaki to śląsk jest zły.


Marzenia ściętej głowy...
Ten żałosny hejter sra po rajtach na samą myśl że miałby na Śląsk przyjechać. A nóż ktoś by go rozpoznał.
Cwaniak w necie i nic więcej. Żadnemu górnikowi ani prawdziwemu Ślązakowi prosto w twarz by tego nie powiedział, bałby się że straci te niedomyte kły które tak dumnie szczerzy na zdjęciu. Dla frajerstwa zero szacunku.
Zgłoś
Avatar
P................a 2012-04-28, 19:57
Thunderdome napisał/a:

@ PipaKiermana ja nie papierdalam na śląsk tylko stwierdzam stwierdzam fakty kacapie.
@tomi373 przejezdzalem wowczas przez twja wioskę, ale ciebie akurat nie bylo bokradles wegiel z torów



Wez ty sie kurwa naucz pisac jesli chciales mi pocisnac tym tekstem to cos ci sie nie udalo.

Jestes przyjebany jak kilo gwozdzi
Zgłoś
Avatar
tomeksg 2012-04-28, 21:55
Thunderdome
biedota ? ciekawe gdzie jest najlepiej rozwiniety przemysl gdzie pojawia sie najwiecej inwestycji ciekawe gdzie najszybciej znajdziesz prace pewnie jestes warszawiakiem bo smierdzisz nim na kilometr
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2012-04-29, 0:13
wexors napisał/a:


I mam wielką chęć pierdolnąć 5 metrowy mur i zalać to całe miasto gównem.



ale przy okazji zalejesz siebie i swoich znajomych ze słoikami. Nie pomyślałeś o tym ?
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-05-22, 15:48
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie