18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
emperorzbigniew 2016-02-13, 21:18 15
Tak właśnie wygląda żartowanie sobie z Biblii przez osobę, która jej nie rozumie.
Żenua.
Zgłoś
Avatar
Kantinflas 2016-02-13, 21:20 64
Wszystkie ksiegi religijne to jedno wielkie oszustwo, wymyslone zeby ruchac tepy lud jak sie da.
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-02-13, 21:25 3
@emperorzbigniew, oglądnij do końca, przecież sam mówił że to dla beki.
Zgłoś
Avatar
i................y 2016-02-13, 21:30 5
Awangarda! Skecz w wykonaniu jednej osoby, bez żadnej gry scenicznej.
Jeszcze jakby ciekawy ten monolog był. Już ja mam lepsze gównoprzemyślenia, jak na tym forum posty piszę.
Zgłoś
Avatar
trabus 2016-02-13, 21:36 26
@up Przejrzałem, nie, nie masz... Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
C................l 2016-02-13, 21:37 1
Jakiś ciapaty kebab śmieje się z biblij. Obrońcy praw zwierząt powinni zareagować, pewnie go głodowali, żeby wytresować do tego ujęcia.
Zgłoś
Avatar
BialyNigger 2016-02-13, 21:50 8
emperorzbigniew napisał/a:

Tak właśnie wygląda żartowanie sobie z Biblii przez osobę, która jej nie rozumie.
Żenua.



Cała ta szopka o symbolice, przesłaniach itd. to tylko furtka dla całkowitej dowolności w interpretacji Pisma Świętego.
Bóg nie istnieje.
Zgłoś
Avatar
Sinus 2016-02-13, 21:50 15
Najsłabszy ze znanych mi występów Abelarda. Jak gość jest dobry tak tutaj chujnia.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2016-02-13, 22:08
Stand up bez cenzury czyli jak robić polaczków w chuja. Cały pełnometrażowy film ogólnie dostępny jest w necie od jakichś 2 lat. Te pazerne chuje tną go na kilkuminutowe kawałki i wrzucają jako świeżynki...
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2016-02-13, 22:40 2
Widać cebulaczków nie bawi nabijanie się z ich głupiej książki. Wierzcie w co tam tylko chcecie, tylko państwa nie okradajcie i nie wpierdalajcie się pedały z waszymi świętościami do macicy mojej żony.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2016-02-13, 23:51 1
Zaś tego łosia tu wrzucają... komentarze na sadolu są zabawniejsze niż on.

Polska scena kabaretowa to tylko garstka osób m.in. Robert Górski Mikołaj Cieślak, Jerzy Kryszak oraz ten co grał Tofika z Ani Mru Mru, potem długo długo nikt...
Zgłoś
Avatar
Dzisiaj 2016-02-14, 0:17 6
jakie dno... jak juz napisal emperorzbigniew : zartowanie z czegos o czym sie niema pojecia

Jesli kiedys ludzie zyli kilkaset lat to chyba Noe i synowie mieli czas na zbudowanie arki, tymbardziej, ze ludzie w dawnych czasach byli sporo wieksi niż teraz. Trzeba byc debilem, by myslec ze na arke Noe pakował np. 2 dorosłe slonie... inteligencja podpowiada, ze chyba dorosłych osobnikow tam sie nie zabieralo...

niewazne, czy ktos wierzy czy nie - wazne jest przeslanie jakie niesie ze soba religia - w tym przypadku :

- kochaj blizniego swoego
- miluj swoich nieprzyjaciol
- nie czyn drugiemu co Tobie nie mile
- milujcie sie nawzajem
- potrzebujacych wspierac
- glodnego nakarmic
- spragnionego napoic

itd itd itd itd itd... jest oczywiscie kilka "dziwnych" rzeczy ale czego oczekujecie od tekstu ktory ma juz troche lat...

wazne jest, ze postepujac zgodnie z wytycznymi religgi chrzescijanskiej - chyba nie byloby tak zle... ?
Jesli nie masz przykazan od Boga i sam decydujesz co jest dobre a co zle - jutro ja moge zadecydowac, ze bedzie ok jesli Cie zamorduje bo mnie wkurwiasz... wg. mnie to moze byc ok...

iamthelaw napisał/a:

Widać cebulaczków nie bawi nabijanie się z ich głupiej książki. Wierzcie w co tam tylko chcecie, tylko państwa nie okradajcie i nie wpierdalajcie się pedały z waszymi świętościami do macicy mojej żony.



pedały sie nie będą wpierdalać do macicy Twojej żony... na 100%
Zgłoś
Avatar
ReedMan_PL 2016-02-14, 4:18 7
Brawa dla osób które uznały, że w ten skecz to poważne przemyślenia p. Gizy...

PS Ciekawe czy jeszcze uważacie, że "Posiedzenia rządu" wykonywane przez Kabaret Moralnego niepokoju (w współpracy z innymi) to wierne odegranie realnego posiedzenia...
Zgłoś
Avatar
Irenvelle 2016-02-14, 7:08 1
to teraz niech sobie pozartuje z mahometa ktory ruchal male dziewczynki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie