18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Rebeliant 2020-12-08, 18:26 27
Zwyczajne ścierwo wyżywa się na słabszych. Typowe dla biedy umysłowej każdej nacji, każdej rasy, każdego wyznania. Kult siły to czysto zwierzęce zachowanie, wśród prostych ludzi występuje u ludzi, którzy już we wczesnych klasach podstawówki nie radzili sobie z nauką, a ich otoczenie (rodzice, starsze rodzeństwo, sąsiedzi) wyrośli na zwykłą chuligańską tłuszczę, która kradnie, bije innych, zabija czy gwałci.

Jeszcze całkiem niedawno ktoś w Polsce odjebał podobny numer, a może grubszy, bo o ile pamiętam, to i podpalili jakiegoś bezdomnego.

Aby nie było - bezdomni to też w większości przypadków ludzkie ścierwo > patologia, bieda umysłowa, nieroby, ale przede wszystkim alkoholicy i ćpuny.
Zgłoś
Avatar
khaman 2020-12-08, 18:44 2
Bezdomny w Brazylli, bez 20 cm noża u boku, to sam prosi się o kłopoty.. W 11 sekundzie by spokojnie wyciągnął i już by brazylijskim youtuberom nie było tak wesoło..
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-12-08, 18:49 1
Młodzież przecież musi się wyszumieć
Zgłoś
Avatar
khaman 2020-12-08, 18:50 11
Rebeliant napisał/a:

Aby nie było - bezdomni to też w większości przypadków ludzkie ścierwo > patologia, bieda umysłowa, nieroby, ale przede wszystkim alkoholicy i ćpuny.



Sam kurwa jesteś ścierwo, nie masz pojęcia o tym jacy ludzi popadają w bycie w niebycie, bezdomności itp. Wiele z nich to ludzie którzy mieli domy, firmy.. I wcale nie wszyscy to alkoholicy i ćpuny..
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-12-08, 19:22 1
Żeby jemu ktoś tak zakurwił, ale kosą w żebra.
Zgłoś
Avatar
Rozjebie 2020-12-08, 19:25 3
Rebeliant napisał/a:

Zwyczajne ścierwo wyżywa się na słabszych. Typowe dla biedy umysłowej każdej nacji, każdej rasy, każdego wyznania. Kult siły to czysto zwierzęce zachowanie, wśród prostych ludzi występuje u ludzi, którzy już we wczesnych klasach podstawówki nie radzili sobie z nauką, a ich otoczenie (rodzice, starsze rodzeństwo, sąsiedzi) wyrośli na zwykłą chuligańską tłuszczę, która kradnie, bije innych, zabija czy gwałci.
Jeszcze całkiem niedawno ktoś w Polsce odjebał podobny numer, a może grubszy, bo o ile pamiętam, to i podpalili jakiegoś bezdomnego.
Aby nie było - bezdomni to też w większości przypadków ludzkie ścierwo > patologia, bieda umysłowa, nieroby, ale przede wszystkim alkoholicy i ćpuny.



Co ty kurwa, Amerykę odkryłeś?

khaman napisał/a:

I wcale nie wszyscy to alkoholicy i ćpuny..



Ja pierdole... Stoi jak byk "w większości przypadków"

A co do filmu to w życiu nie złapałbym rękami menela za szyje tak jak ten drugi menel
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-12-08, 20:21
Ktoś tu leczy własne kompleksy, japierdolę
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-12-08, 20:36 2
Za bitego bezdomnego leci piwo
Zgłoś
Avatar
Kłusownik 2020-12-08, 20:37
Karma wraca.
Zgłoś
Avatar
ruddie 2020-12-08, 20:49 2
Myślę, że problemem jest sąsiedztwo - lanie i sranie pod czyimś domem - tolerancyjnych proszę o eksperyment myślowy - np. wyobrażenie sobie patusa na klatce pod swoimi drzwiami.
Zgłoś
Avatar
psych 2020-12-08, 23:29 6
zamiast siedzieć przed komputerami w domu można inaczej spędzić czas
Zgłoś
Avatar
TheAndyboy888 2020-12-09, 0:48 2
Jak już temat bezdomnych, to...
... dwa razy w życiu pomogłem bezdomnemu, bo ta część pijących patusów robi niestety smutną opinię tym bezdomnym, którzy z różnych innych powodów (nie alkohol i dragi) popadli w ten chujowy stan. Z reguły podbijają właśnie tacy i zaczyna się od "panie kierowniku, bo ja dziś nie zjadłem, czy wspomógłby pan parę złociszami". Na odmowę i ewentualną pomoc materialną w postaci jedzenia słyszy się, że chce kasę, a jak mu nie dam, to jestem skurwysyn i chuj

Pierwsza moja pomoc dla bezdomnego polegała na tym, że podbił do mnie z grubej rury i otwarcie powiedział, że brakuje mu 2zł do flaszki. I kurwa za samą szczerość dałem mu te 2zł.

Drugą akcję miałem pod marketem i koleś poprosił o coś do zjedzenia (tak, do zjedzenia, nie o kasę). Zabrałem typa ze sobą do sklepu, dałem mu koszyk na zakupy i powiedziałem, niech ładuje co tam mu smakuje. Facet jeszcze kilka razy pytał czy może to i tamto, napakował cały koszyk żarcia (zero alko), jakieś bułki, masło szynki itp. itd. Przy kasie było mu głupio, bo wyszło na jakieś 50zł i jeszcze chciał coś odłożyć, ale po przegadaniu go odpuścił. Jak wyszedłem z nim ze sklepu, to nie przestawał mi dziękować, życzył mi samych dobroci, opowiadał o tym, że szczęście wraca itp. I kurwa pierwszy raz w życiu tak zmiękłem i poleciały mi łzy...
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2020-12-09, 2:02
@up też znam takiego co o jedzenie pod marketem prosi. I wiesz co najlepsze? Gość ma rente, mieszkanie socjalne i żonę która się za niego wstydzi bo twierdzi że im niczego nie brakuje. Fakt że różnie bywa ale człowiek który nie stara się podnieść nie zasługuje na pomoc.
Zgłoś
Avatar
Pedofilek 2020-12-09, 4:21
TheAndyboy888 napisał/a:

Jak już temat bezdomnych, to...
... dwa razy w życiu pomogłem bezdomnemu, bo ta część pijących patusów robi niestety smutną opinię tym bezdomnym, którzy z różnych innych powodów (nie alkohol i dragi) popadli w ten chujowy stan. Z reguły podbijają właśnie tacy i zaczyna się od "panie kierowniku, bo ja dziś nie zjadłem, czy wspomógłby pan parę złociszami". Na odmowę i ewentualną pomoc materialną w postaci jedzenia słyszy się, że chce kasę, a jak mu nie dam, to jestem skurwysyn i chuj
Pierwsza moja pomoc dla bezdomnego polegała na tym, że podbił do mnie z grubej rury i otwarcie powiedział, że brakuje mu 2zł do flaszki. I kurwa za samą szczerość dałem mu te 2zł.
Drugą akcję miałem pod marketem i koleś poprosił o coś do zjedzenia (tak, do zjedzenia, nie o kasę). Zabrałem typa ze sobą do sklepu, dałem mu koszyk na zakupy i powiedziałem, niech ładuje co tam mu smakuje. Facet jeszcze kilka razy pytał czy może to i tamto, napakował cały koszyk żarcia (zero alko), jakieś bułki, masło szynki itp. itd. Przy kasie było mu głupio, bo wyszło na jakieś 50zł i jeszcze chciał coś odłożyć, ale po przegadaniu go odpuścił. Jak wyszedłem z nim ze sklepu, to nie przestawał mi dziękować, życzył mi samych dobroci, opowiadał o tym, że szczęście wraca itp. I kurwa pierwszy raz w życiu tak zmiękłem i poleciały mi łzy...



Kurwa wzruszające w chuj przyjebać 50 zł na bezdomnego ja pierdolę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie