18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
W Pakistanie za nagranie dziewczyny w łóżkowym tarmoszeniu człowiek doznaje kary gdyż tłumowi nie spodobała się scena aktu. Rozebrany do naga prosi by go nie bić jednak oni to robią bo są źli na zaistniałą sytuację.

Zgłoś
Avatar
janlew 2017-06-26, 10:47
Co to było to na końcu? Kwas poszedł w ruch?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-26, 15:56 1
Patrzcie i uczcie się. Tak się przeprasza Pakistańczyków. Przyda wam się kiedy następnym razem swoimi przaśnymi, cebulowymi ryjami wkurwicie jakiegoś sprzedawcę kababów. Zresztą takie odruchy macie raczej opanowane, doświadczenia z mszy i lekcji religii powinny się przydać.
Zgłoś
Avatar
Radbug 2017-06-26, 18:02 9
Loaloa napisał/a:

Patrzcie i uczcie się. Tak się przeprasza Pakistańczyków. Przyda wam się kiedy następnym razem swoimi przaśnymi, cebulowymi ryjami wkurwicie jakiegoś sprzedawcę kababów. Zresztą takie odruchy macie raczej opanowane, doświadczenia z mszy i lekcji religii powinny się przydać.



Nie martw się, nie będziemy wkurwiać twoich kolegów. Widzimy na filmiku że niezłą kare ci wymierzyli.
Zgłoś
Avatar
mrkubus2543 2017-06-26, 19:33 1
@janlew kwas raczej nie , bo plastikowa butelka.
Zgłoś
Avatar
szamanthc 2017-06-26, 19:54 2
to nie kwas to woda ich tak boli dlatego ciapole i brudasy się mówi
Zgłoś
Avatar
htp 2017-06-27, 18:58
mrkubus2543 napisał/a:

@janlew kwas raczej nie , bo plastikowa butelka.


Co z tego, że plastikowa?
Zgłoś
Avatar
Policeman 2017-06-27, 19:00 3
Kurwa typowa dla ciapaków. Tak to zgwałcą, pobiją dziewczynę, w grupie kogoś "zdziesionują", ale jak już zostanie złapany za rękę i przywleczony do sprawiedliwości, to nagle biedny, nastolatek, chory psychicznie, stracił mamę i tatę, nie zna prawa, nie umie czytać, nie miał pieska w dzieciństwie.

Różnica jest taka, że ciapaki znają się wzajemnie i karzą się za przestępstwa, a w Europie poprawność polityczna i dyktat lewicy uwalnia gwałcicieli, morderców, złodziei etc.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-06-27, 19:58
Fantastico, powinienes zmienic ksywe na sadistico.
Zgłoś
Avatar
Kosa92 2017-06-27, 20:06
Jeśli faktycznie zgwałcił to ociec lub brat dziewczyny powinni wyrwać chwast szybko i bez pierdolenia. Takie publiczne samosądy do mnie nie przemawiają.
A jeśli ww. filmik był wspólną inicjatywą obu stron to nie rozumiem zamieszania...
Zgłoś
Avatar
k................x 2017-06-27, 20:22
@Loaloa
Ksiądz Cię w dzieciństwie snikersem poczęstował?
Zgłoś
Avatar
Mike.K 2017-06-27, 20:51 1
Kurwa! jaK ja nienawidze takiego gimbusowego opisu. Pierwsze trzy były śmieszne, teraz żenada. Chłopie naucz się pisac z sensem, bo to juz jest odgrzewany kotlet !!
Zgłoś
Avatar
h................o 2017-06-27, 22:14
Siusiaczek malutki.
Zgłoś
Avatar
Gizmolka 2017-06-27, 23:14
Nawet nie miał czym.
Zgłoś
Avatar
MAC.ADAM 2017-06-27, 23:18 1
dotrwałem do 6 minuty. widziałem młodego chłopca torturowanego. w pewnym momencie chyba pampersa. że ktoś napisał że zgwałcił? JA to widziałem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie