18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
bicie zatrzymanego
lofix1 • 2012-11-18, 19:25

Jureczku to nie wypada...
to nie wypada bić zatrzymanego już na pierwszym przesłuchaniu
Zgłoś
Avatar
LooC 2012-11-18, 22:10
Idź się pochwal mamie albo kolegom z marginesu społecznego.
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2012-11-18, 22:19 13
LooC napisał/a:

Idź się pochwal mamie albo kolegom z marginesu społecznego.



Nie ma się czym chwalić kolego wiecznie siedzący przed komputerem Nie życze Ci, aby kiedykolwiek Polska policja zatrzymała cię za darmo

W sumie cięzko jest zatrzymać na ulicy kogoś, kto wiecznie siedzi w domu przed komputerem i stara się wypisywać mądrości
Zgłoś
Avatar
Taboretto 2012-11-18, 22:32
@up no sorry ale jak wiesz jaka policja jest to trzeba uważać i im nie podpadać tym bardziej gdy jest się pod wpływem alkoholu. Wystarczy mieć umiar i nie wpadnie się w gówno - proste.
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2012-11-18, 22:40 1
Taboretto napisał/a:

@up no sorry ale jak wiesz jaka policja jest to trzeba uważać i im nie podpadać tym bardziej gdy jest się pod wpływem alkoholu. Wystarczy mieć umiar i nie wpadnie się w gówno - proste.



Życie nauczy Cię jak pić z umiarem

Ja wiem, że policjantów bronią albo osoby które nigdy nie miały z nimi nic wspólnego, albo te, które mają policje w rodzinie.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-18, 22:40
cudze chwalicie swojego nie znacie
Zgłoś
Avatar
Pariah 2012-11-18, 22:42 7
nathaniel.demerest napisał/a:





No i wszystko w porządku.... przecież mu się przypomniało, że jednak zna kolegę z którą pobili kobietę. Jakby dostał kawę, ciastko i adwokata to by więzienia puste były, bo każdy kufffa niewinny, jak go za rękę złapią to nie jego ręka itd.
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2012-11-18, 22:42
contowsky napisał/a:

cudze chwalicie swojego nie znacie



Jestem tego samego zdania
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-18, 22:53
maciekmidian napisał/a:

Każdy pobyt na komisariacie tak wygląda, oczywiście jeśli jesteś o coś podejrzany i masz promile w wydychanym powietrzu ... Biją cię pałami od tak. Jeśli jeszcze się uniesiesz honorem masz prze**bane tym bardziej. Nie jestem jakimś typem z pokolenia JP czy coś. Kto to przeżył, ten wie. Polska policja jak zobaczy, że jesteś pod wpływem alkoholu i im podpadłeś, np przypyskowałeś przy wypisowaniu mandatu jest po tobie. Komenda, 24h i obicie przez trzech policjantów z pałami (oczywiście tak żeby śladów nie było).

Pozdrawiam kumatych.



Zatrzymali mnie kiedyś za domniemane "zniszczenie drzwi automatycznych". Byłem wcięty lekko (coś koło 1,3). Zawieźli mnie więc na izbę. Z rana przesłuchanie: po mojej uwadze, że wymuszanie zeznań jest zagrożone karą, zaprzestali mi narzucać swoją wersje wydarzeń. Nawet się nie zamachnęli na mnie.

Być może związane było to z faktem, że zarzucany mi czyn nie był szczególnie poważny (choć mogli nas jeszcze oskarżyć o naruszenie nietykalności cielesnej: sprzedawca stacji rzucił się na mnie i moich znajomych z pałą, po czym jeden z nas wyrwał mu tę pałę). Mimo wszystko muszę zaprzeczyć twej tezie.
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2012-11-18, 23:02
dionizodoros napisał/a:



Zatrzymali mnie kiedyś za domniemane "zniszczenie drzwi automatycznych". Byłem wcięty lekko (coś koło 1,3). Zawieźli mnie więc na izbę. Z rana przesłuchanie: po mojej uwadze, że wymuszanie zeznań jest zagrożone karą, zaprzestali mi narzucać swoją wersje wydarzeń. Nawet się nie zamachnęli na mnie.

Być może związane było to z faktem, że zarzucany mi czyn nie był szczególnie poważny (choć mogli nas jeszcze oskarżyć o naruszenie nietykalności cielesnej: sprzedawca stacji rzucił się na mnie i moich znajomych z pałą, po czym jeden z nas wyrwał mu tę pałę). Mimo wszystko muszę zaprzeczyć twej tezie.



Widocznie trafiłeś na ludzi Jednak sam przyznajesz, że próbowali Ci narzucać własną wersje wydarzeń.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2012-11-18, 23:03
up

Fofarciło ci się, nie zawsze jest wpierdol, zależy na jakiego policjanta się trafi. Najgorsi są ci co długo już służą a nadal są na niskim stopniu.
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2012-11-18, 23:04
Dziadzia Stiopa napisał/a:

up

Fofarciło ci się, nie zawsze jest wpierdol, zależy na jakiego policjanta się trafi. Najgorsi są ci co długo już służą a nadal są na niskim stopniu.



I o takich widocznie mi chodziło!

Dzięki kolego.
Zgłoś
Avatar
conrad303 2012-11-18, 23:09
to stara sciema, kiedy ja to gowno patrzylem.....
Zgłoś
Avatar
htfl 2012-11-18, 23:24
Taaaa... jasneee... policja bije biednego zatrzymanego... JAPIERDOLE!!!! PRAWACZŁOWIEKAIINNEGÓWNA!!!!!!! A za co został zatrzymany??? może zgwałcił jakaś nie winną dziewczynę??? A moze ta zgwałcona dziewczyna miała 10 lat??? jasne! fajnie hejtować, tylko gdyby było wiadomo, że to np pedofil, to byście temu przyklaskali! jebana komuna, nie wiecie o co chodzi a komentujecie. Tak właśnie działa propaganda. Dziekuje, dobranoc.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2012-11-18, 23:25
dionizodoros napisał/a:

Za dużo teorii spiskowych, by w nie wszystkie wierzyć. Dowody na koniec świata 21 grudnia 2012, są tak samo przekonujące jak te tu wyłożone: niby logiczne i w ogóle... A jednak kurewsko niewyraźne: prawdę mówiąc, można je w zupełnie inny sposób zinterpretować. Bo prawdą nazywamy taki zbiór zdań, w którym każde zdanie, pomimo wielu prób ich obalenia, niepodważalnie okazuje się być niesprzeczne.

Skąd pewność wasza, że TEN filmik to nie jest manipulacja? Czekam na sensowną odpowiedź.



Mało osób zostało pobitych na przesłuchaniach? A potem pierdolenie że upadł wychodząc z samochodu.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-18, 23:58
Dziadzia Stiopa napisał/a:



Mało osób zostało pobitych na przesłuchaniach? A potem pierdolenie że upadł wychodząc z samochodu.



Nie w tym temacie napisałem to! Usuńcie . W to, że panowie policjanci są niemili, wierzyłem zawsze!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie