18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
bicie zatrzymanego
lofix1 • 2012-11-18, 19:25

Jureczku to nie wypada...
to nie wypada bić zatrzymanego już na pierwszym przesłuchaniu
Zgłoś
Avatar
irish 2012-11-19, 0:16
nie zna życia ten kto pałą po piętach nie dostał...................
Zgłoś
Avatar
Selvanas 2012-11-19, 0:25
Dziadzia Stiopa napisał/a:



Mało osób zostało pobitych na przesłuchaniach? A potem pierdolenie że upadł wychodząc z samochodu.



Albo był pijany (0.50) i spadł ze schodów
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-11-19, 0:33
jakbym bym policmajstrem to sam chętnie bym jebanych cweli dresików i cwaniaczków napierdalał. Osoba, która piszę, że została pobita przez policje na komisariacie nie jest normalną osobą.

policjant też człowiek, widzi śmiecia, to go napierdala.
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-11-19, 0:44 1
nathaniel.demerest napisał/a:





przecież to jest reżyserowane już z 5-10 lat temu to widziałem na jakimś portalu i było jasno napisane kto to nakręcił i w jakim celu
Zgłoś
Avatar
WIEWIORa 2012-11-19, 9:23
maciekmidian napisał/a:

Każdy pobyt na komisariacie tak wygląda, oczywiście jeśli jesteś o coś podejrzany i masz promile w wydychanym powietrzu ... Biją cię pałami od tak. Jeśli jeszcze się uniesiesz honorem masz prze**bane tym bardziej. Nie jestem jakimś typem z pokolenia JP czy coś. Kto to przeżył, ten wie. Polska policja jak zobaczy, że jesteś pod wpływem alkoholu i im podpadłeś, np przypyskowałeś przy wypisowaniu mandatu jest po tobie. Komenda, 24h i obicie przez trzech policjantów z pałami (oczywiście tak żeby śladów nie było).

Pozdrawiam kumatych.



A 24 xD dobrze że nie wjebali 48 =.=

To prawda. Masz nawet 0.5 to twoje prawa idą na bok. Jak właśni się będziesz bronił słownie to szmacą. Może już nie fizycznie ale psychicznie męczą.
Na dołku jeszcze gorzej. Nie dość że room serwis chujowy. To kible bardzie odpizgane, kolejny chuj siedzi i patrzy się przez okienko jak pedał. Papieru brak albo 1serwetka. Śniadaniowa herbatka zimna, to żarcie podają tobie z ręki jak jakiemuś psu.
Rano wożą cie w "lodówce" albo "suce" w kajdankach jak jakąś kurwę niebezpieczną, od komendy do komendy bo nie ma kim się tobą zająć.
A każdy z nas ma prace rodzinę lub psa a czas leci.
W końcu składasz zeznania za czyn "o niskiej szkodliwości społecznej" w którym i tak wymyślisz chuj wie co, i myślisz że już koniec tej jebanej biurokracji.
A nie tu kriminalna w innym pokoju czeka. Grają w dobrego i złego.
Jak kurwa siedzisz, jak wyglądasz, czy się leczysz psychicznie. Dopierdalają takie wrzuty jak byś po tych już 18-20h nie miał dość żebyś "coś lub kogoś sprzedał" bo kurwa oni wielcy panowie. I wałkują cię z2-3h jak stwierdzą że się trzymasz bajki i śmiejesz im się w twarz to puszczają.
Z ulgą wracasz na chatę, weźmiesz WZ'kę i odetchniesz od tej całej padliny. A tu nie i chuj. W miedzy czasie wjazd miałeś na kwadrat bo oni kurwa, w toku zbierania materiału dowodowego musieli zrobić ci rozpiździel na "chacie" i pilota w każdej szafie.

Pozdrawia każdych co 48 przesiedzieli ew. 24.
art. 62 paragraf 1 k.w
art. 140 k.w
art. 141 k.w
nie nie chwale się oni pop. przyp. się do wszystkiego.
nie znajomość prawa nie tłumaczy więc często wylizałem się z jakiś zarzutów. dobrą gatkom. Przy testerze na tetrahydrocannabinol nie podpisujcie go jeżeli policjant nie pokazał wam nawet instrukcji albo etykiety. Żeby to wywiadowca przy spisaniu zeznań nie widział co to tetrahydrocannabinol to mnie kopara opadała. a na testerze jest napisane "marichuana tester" przez "ch" =.=
Zgłoś
Avatar
prypry 2012-11-19, 10:51 1
Ten facet powinien przesłuchiwać Katarzyne W.
Zgłoś
Avatar
Błażej 2012-11-19, 13:11 1
Ja pierdole, widzę, że na sadisticu 90% to recydywa, każdy przesiedział 24 lub 48, dostał wpierdol od policji, oczywiście wszystko za nic. Ja jakoś nigdy z policja nic wspólnego nie miałem. Może poza mandatem za szybką jazdę ale nikt nie zabrał mnie na dołek i nie wpierdolił za to, że wracałem do domu z 1.5 promila we krwi. Fakt może dlatego, że po prostu spokojnie wracałem, nikogo nie biłem, nic nie niszczyłem.
Zgłoś
Avatar
WujaszekStalin 2012-11-19, 13:24
Możesz tysiąc razy wracać i będzie git. A za tysiąc pierwszym przypasujesz im do kogoś kogo szukają, będziesz miał np. podobną kurtkę, spodnie itp. i wtedy zaczynają się nieprzyjemności.

Nie twierdze że policja jest niepotrzebna. Ale dość często trafiają się służbiści chcący się wykazać "skutecznością". Żeby w końcu awansować na starszego posterunkowego.
Zgłoś
Avatar
d................s 2012-11-19, 13:47
Defect napisał/a:



przecież to jest reżyserowane już z 5-10 lat temu to widziałem na jakimś portalu i było jasno napisane kto to nakręcił i w jakim celu



No, to jest reżyserowane na 100%. Bo kto by się zgodził, by nagrywano go w takich okolicznościach? Film jednak pokazuje, że istnieje taki problem, jak "pan władza stojący ponad prawem". Ale nie jest tak, że podobne historie zdarzają się bardzo często: z tym tutaj przesadzacie.
Zgłoś