18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
skinner1987 2023-06-23, 10:07 3
BarmanInternetu napisał/a:

Debilu ale las jest mój i nawet są tabliczki teren prywatny.Gnoje nawet mi rozjebali przepusty od strumyka więc sorry ale to jest jedyne rozwiązanie na te motopizdy.W wiosce obok gość w tymtym roku upolował gnoja na łańcuch i w sądzie na pytanie dlaczego rozwiesili łańcuch odpowiedział:Drzewo krzywo rosło i było ryzyko że się złamie na wietrze.Ja z kolei wieszam linki by ptaki miały gdzie siedzieć bo ornitologia to moje hobby



Pan od łańcucha za to pewnie nie chwalił się swoimi osiągnięciami w internetach. No i mogę się mylić, ale zabijanie motocyklistów chyba mimo wszystko jest troszkę większym przestępstwem niż niszczenie ściółki
Zgłoś
skinner1987 napisał/a:

Pan od łańcucha za to pewnie nie chwalił się swoimi osiągnięciami w internetach. No i mogę się mylić, ale zabijanie motocyklistów chyba mimo wszystko jest troszkę większym przestępstwem niż niszczenie ściółki



Dlatego wieszam na 140cm by łba nie ucięło
Zgłoś
Avatar
BochenHype 2023-06-23, 20:33 1
BarmanInternetu napisał/a:

Ale to piękne. U siebie w lasku zastawiłem ostatnio sidła i co kilka dni sprawdzam czy jakaś motopizdeczka się nie złapała dla materiału tutaj



Oby to był tylko żart z twojej strony a nie faktyczne działanie
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-06-23, 23:26 3
BarmanInternetu napisał/a:

Debilu ale las jest mój i nawet są tabliczki teren prywatny.Gnoje nawet mi rozjebali przepusty od strumyka więc sorry ale to jest jedyne rozwiązanie na te motopizdy.W wiosce obok gość w tymtym roku upolował gnoja na łańcuch i w sądzie na pytanie dlaczego rozwiesili łańcuch odpowiedział:Drzewo krzywo rosło i było ryzyko że się złamie na wietrze.Ja z kolei wieszam linki by ptaki miały gdzie siedzieć bo ornitologia to moje hobby



Pranie w swoim lesie też chyba wolno suszyć na lince

Zgłoś
Avatar
0dbytBiskupa 2023-06-24, 0:44 1
JakiesGowno napisał/a:

wy jesteście chorzy umysłowo?
żarty żartami ale po co kogoś zabijać jeśli nikomu nie szkodzi ani nie robi krzywdy? jeśli jest taki głupi na tyle, żeby sie zabić na moto to niedługo to nadejdzie.
Takie cipy sprzed kompa jak wy powinny sie nie wpierdalać w cudze przyjemności i dalej marszyć freda do lasek z sadola.
Sram na was. Elo


Taki patomotorzysta na swojej pierdziawie, często bez tłumika zwyczajnie wkurwia. Sam tu swego czasu sugerowałem podobne rozwiązania i bardzo się cieszę, że ktoś je stosuje. Mają się bać jeździć po lasach, niech wypierdalają na jakiś poligon, pełno ich w kraju.

BarmanInternetu napisał/a:

Dlatego wieszam na 140cm by łba nie ucięło


Niech się cieszą. Jakby co, niemieccy partyzanci z Werwolfu nie mieli takich sentymentów. Wieszali stalowy drut na wysokości szyi, na skos względem drogi żeby cięło jak gilotyna. Polecam pod rozwagę motopizdeuszom...
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2023-06-24, 17:59
JakiesGowno napisał/a:

wy jesteście chorzy umysłowo?
żarty żartami ale po co kogoś zabijać jeśli nikomu nie szkodzi ani nie robi krzywdy? jeśli jest taki głupi na tyle, żeby sie zabić na moto to niedługo to nadejdzie.
Takie cipy sprzed kompa jak wy powinny sie nie wpierdalać w cudze przyjemności i dalej marszyć freda do lasek z sadola.
Sram na was. Elo



ee, bez przesady, jak ktoś jeździ wolno, to tylko się poobciera. jak zapierdala, to mu łeb urwie.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2023-06-26, 18:13 1
I dobrze. Niech ginie. Pozdro dla BarmanaInternetu! Jedyny, który działa a nie tylko stęka i narzeka.
Zgłoś