18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
Avatar
Cipczan 2023-06-22, 21:38 7
Nauka nie idzie w las. U nas tylko w lasach a tutaj w centrum miasta. Brawo!
Zgłoś
Avatar
onucek 2023-06-22, 22:14 5
co te skośne znowu wymyśliły
Zgłoś
Ale to piękne. U siebie w lasku zastawiłem ostatnio sidła i co kilka dni sprawdzam czy jakaś motopizdeczka się nie złapała dla materiału tutaj
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-06-22, 23:26 2
@up Założyłeś linki, linki z pętlami, oklepce? Rzuć garść szczegółów.
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2023-06-22, 23:54 44
Cipczan napisał/a:

Nauka nie idzie w las. U nas tylko w lasach a tutaj w centrum miasta. Brawo!



BarmanInternetu napisał/a:

Ale to piękne. U siebie w lasku zastawiłem ostatnio sidła i co kilka dni sprawdzam czy jakaś motopizdeczka się nie złapała dla materiału tutaj



wy jesteście chorzy umysłowo?

żarty żartami ale po co kogoś zabijać jeśli nikomu nie szkodzi ani nie robi krzywdy? jeśli jest taki głupi na tyle, żeby sie zabić na moto to niedługo to nadejdzie.
Takie cipy sprzed kompa jak wy powinny sie nie wpierdalać w cudze przyjemności i dalej marszyć freda do lasek z sadola.
Sram na was. Elo
Zgłoś
Juzwa napisał/a:

@up Założyłeś linki, linki z pętlami, oklepce? Rzuć garść szczegółów.



Tylko linke rozciagnalem pomiędzy drzewami na wysokości 140cm.Linka to taka jak w marketach do wieszania lamp.

JakiesGowno napisał/a:

wy jesteście chorzy umysłowo?



Dbam o środowisko w szczególności o ściółkę leśną
Zgłoś
Avatar
TomaszBukowski 2023-06-23, 0:09 23
BarmanInternetu napisał/a:

Tylko linke rozciagnalem pomiędzy drzewami na wysokości 140cm.Linka to taka jak w marketach do wieszania lamp.
Dbam o środowisko w szczególności o ściółkę leśną



No i spójrz debilu jak płytko myślisz. Dbasz o ściółkę leśną a rozwiesiłeś linkę na drodze leśnej, czyli na zwykłym klepisku na którym nie ma nic poza śladami opon terenówki leśniczego i maszyn pracujących przy zrywce.
Tak naprawdę wiem że nie rozwiesiłeś tej linki tylko bujasz w obłokach z chujem w dłoni, ale nie promuj wieszania linek bo może kiedyś ktoś zawzięty faktycznie ją rozwiesi .
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2023-06-23, 0:09 14
Idiotom którzy wieszają te linki należy się chłosta i pałamane ręce.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-06-23, 0:11 8
JakiesGowno napisał/a:

jeśli nikomu nie szkodzi



Ile masz lat? Albo jakie masz IQ?

Motocyklista w lesie jest szkodnikiem z definicji.
;>
Zgłoś
Avatar
JakiesGowno 2023-06-23, 0:14
to idź go zabij idiotko
Zgłoś
Avatar
smc 2023-06-23, 0:22 12
Za linkę masz proroka.

Ja stosuję wilcze doły, tak do 25cm głębokości. Do wyjebania wystarczy, a formalnie są to dołki melioracyjne. Taka porada kancelarii prawnej kosztowała mnie 600zł. Nie dziękuj
Zgłoś
Avatar
Carti 2023-06-23, 2:23 2
A chuj wam na las na tych motocyklistów, a linkę to sobie na szyi zawiązać możecie.
Zgłoś
Avatar
squach 2023-06-23, 9:10 7
JakiesGowno napisał/a:

wy jesteście chorzy umysłowo?
żarty żartami ale po co kogoś zabijać jeśli nikomu nie szkodzi ani nie robi krzywdy? jeśli jest taki głupi na tyle, żeby sie zabić na moto to niedługo to nadejdzie.
Takie cipy sprzed kompa jak wy powinny sie nie wpierdalać w cudze przyjemności i dalej marszyć freda do lasek z sadola.
Sram na was. Elo



Czytaj co napisał: "U siebie w lasku", a to oznacza jego własność. Czyli, nie nie mogą swoimi kładami i xtm,ktm,atm,btm,mtm i chuj wie co jeszcze jeździć po JEGO własności. Jeżeli już, to umowa użyczenia, przywrócenie stanu sprzed użytkowania. EoT!
Jest tyle torów do wynajęcia żeby pojeździć.
Zgłoś
TomaszBukowski napisał/a:

No i spójrz debilu jak płytko myślisz. Dbasz o ściółkę leśną a rozwiesiłeś linkę na drodze leśnej, czyli na zwykłym klepisku na którym nie ma nic poza śladami opon terenówki leśniczego i maszyn pracujących przy zrywce.
Tak naprawdę wiem że nie rozwiesiłeś tej linki tylko bujasz w obłokach z chujem w dłoni, ale nie promuj wieszania linek bo może kiedyś ktoś zawzięty faktycznie ją rozwiesi .



Debilu ale las jest mój i nawet są tabliczki teren prywatny.Gnoje nawet mi rozjebali przepusty od strumyka więc sorry ale to jest jedyne rozwiązanie na te motopizdy.W wiosce obok gość w tymtym roku upolował gnoja na łańcuch i w sądzie na pytanie dlaczego rozwiesili łańcuch odpowiedział:Drzewo krzywo rosło i było ryzyko że się złamie na wietrze.Ja z kolei wieszam linki by ptaki miały gdzie siedzieć bo ornitologia to moje hobby

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie