18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Strugi 2022-06-25, 23:45 10
A gdzie jakiś opis?
gdzie to się wydarzyło, kiedy?

kto kierowcą kurwa był?

co z nim?
Zgłoś
Avatar
Dot 2022-06-25, 23:52 8
i nigdy nie zostanie, lekka carbonowa rama zalozona na druciaka, aby mogl szybko smigac, wyglada to jak jakies niby lambo, a tak naprawde to kupa "plastiku" ktora ma byc jak najlzejsza , super jezdzi do momentu az nie przywalisz w cos

Strugi napisał/a:

A gdzie jakiś opis?
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
kto kierowcą k***a był?
co z nim?



gdzie to się wydarzyło, kiedy?
-> na torze, za dnia

kto kierowcą k***a był?
-> nie kurwa kubica, pytania kieruj do montażysty gdzieś w internetach GoofingOfToday

co z nim?
-> wykręcił kilka bączków

a jak chcesz wiecej szukaj moze cos w stylu "demo supercars speed racing accident No.114 car destroyed ", najpierw szukaj a nie sie glupio pytasz jak lamus

sry, musiałem
Zgłoś
Avatar
chorym 2022-06-25, 23:57 3
biedni się nie scigają takimi autami
Zgłoś
Avatar
Luki457 2022-06-26, 0:03 10
Kierowca przeżył wypadek miał miejsce na torze spa w belgi w 2021
Zgłoś
Avatar
TWradek 2022-06-26, 0:07 30
Kurwa jakość tego filmu to masakra. Trudno wrzucic link z yt?

Zgłoś
Avatar
4Lokalny2Chłopaczek0 2022-06-26, 1:27 4
Kurwa jak ja wpadłem do rowu to nikt mnie nie wyciągał. Halman był najebany to go cyganie w dupsko zapinali. Mówili mu żeby dał im 5,94 na wino, lecz kutas powiedział, że nie ma i zajebali mu inwalidzką rentę tzn 79 złoty i 98 groszy. Ja mu mówiłem Halman nie pij, bo nie masz pienożków XD Kurwa jak kasa się skończyła to musiałem kupić mu denaturat!! Patologia!!!!
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2022-06-26, 1:52
Strugi napisał/a:

A gdzie jakiś opis?
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
kto kierowcą kurwa był?
co z nim?



Nie ma napisane.

Nie jest napisane.
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2022-06-26, 2:36
Ale masakra i z tego co czytam nikt nie umar aż dziwne szkoda czasu nie sadolowe
Zgłoś
Avatar
Duidozaur 2022-06-26, 3:38
Nikt nie umarł. Żadnych poważnych obrażeń. Aitken, który odniósł największe obrażęnia - 2 złamane kości, wyszedł na drugi dzień ze szpitala..
Zgłoś
Avatar
Pitok 2022-06-26, 7:25
Spa i raidillon.... Mega niebezpieczny zakręt. Nie widzisz co jest za wzniesieniem, a jest one spore. Łatwo tam o utratę kontroli.
Wbijasz na wzniesienie, a tam coś stoi na drodze i nie masz jak zareagować.
Zgłoś
Avatar
Exclip 2022-06-26, 8:36 21
Dot napisał/a:

i nigdy nie zostanie, lekka carbonowa rama zalozona na druciaka, aby mogl szybko smigac, wyglada to jak jakies niby lambo, a tak naprawde to kupa "plastiku" ktora ma byc jak najlzejsza , super jezdzi do momentu az nie przywalisz w cos
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
-> na torze, za dnia
kto kierowcą k***a był?
-> nie kurwa kubica, pytania kieruj do montażysty gdzieś w internetach GoofingOfToday
co z nim?
-> wykręcił kilka bączków
a jak chcesz wiecej szukaj moze cos w stylu "demo supercars speed racing accident No.114 car destroyed ", najpierw szukaj a nie sie glupio pytasz jak lamus
sry, musiałem



O pierwszy internetowy znafca, gowno wie ale sie wypowie i chce brzmiec madrze, wez wypierdalaja z ta swoja wiedza z dupy. Druciak.i plastik, ahahaha, no tak carnbon jest w chuj slaby jak i stalowe rury wiadomo. Ty kurwa idioto ..... brak mi slow.
Zgłoś
Avatar
Strugi 2022-06-26, 8:44 1
Dot napisał/a:

i nigdy nie zostanie, lekka carbonowa rama zalozona na druciaka, aby mogl szybko smigac, wyglada to jak jakies niby lambo, a tak naprawde to kupa "plastiku" ktora ma byc jak najlzejsza , super jezdzi do momentu az nie przywalisz w cos
gdzie to się wydarzyło, kiedy?
-> na torze, za dnia
kto kierowcą k***a był?
-> nie kurwa kubica, pytania kieruj do montażysty gdzieś w internetach GoofingOfToday
co z nim?
-> wykręcił kilka bączków
a jak chcesz wiecej szukaj moze cos w stylu "demo supercars speed racing accident No.114 car destroyed ", najpierw szukaj a nie sie glupio pytasz jak lamus
sry, musiałem



Co musiałeś?
jesteś autorem tematu? ja nawet nie wiedziałem, że istniejesz , a pytania kierowałem właśnie do autora ;P
Zgłoś
Avatar
stopwar 2022-06-26, 8:58
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Kurwa jak ja wpadłem do rowu to nikt mnie nie wyciągał. Halman był najebany to go cyganie w dupsko zapinali. Mówili mu żeby dał im 5,94 na wino, lecz kutas powiedział, że nie ma i zajebali mu inwalidzką rentę tzn 79 złoty i 98 groszy. Ja mu mówiłem Halman nie pij, bo nie masz pienożków XD Kurwa jak kasa się skończyła to musiałem kupić mu denaturat!! Patologia!!!!



Mistrz

Zgłoś
Avatar
seren_i_ty 2022-06-26, 9:13 1
3Palce_w_Natalce napisał/a:

Kurwa jak ja wpadłem do rowu to nikt mnie nie wyciągał. Halman był najebany to go cyganie w dupsko zapinali. Mówili mu żeby dał im 5,94 na wino, lecz kutas powiedział, że nie ma i zajebali mu inwalidzką rentę tzn 79 złoty i 98 groszy. Ja mu mówiłem Halman nie pij, bo nie masz pienożków XD Kurwa jak kasa się skończyła to musiałem kupić mu denaturat!! Patologia!!!!



No fanklub rośnie! Ale nikt śmiecia nie potrafi wyrwać!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie