18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Biedronkowa kłótnia
lukasoon15 • 2014-01-15, 18:07
Miejsce akcji: Biedronka, Warszawa
Czas akcji: kilkanaście minut temu
Stoję sobie przy kasie z zakupami, przede mną 3 osoby, w tym jedna, stojąca tuż przede mną, która jest bohaterem całej akcji.
To był starszy facet, na oko 55-60 lat. Zakupy włożył sobie do takiego tekturowego pudełka (mniej więcej jak ta skrzyneczka po mandarynkach w marketach). Wypakowuje je na taśmę a pudełko bezczelnie wypierdala za siebie. Pracuje w gastronomi (barman z powołania) i wiem że kurwica strzela obsługę, gdy muszą sprzątać po takich idiotach. No nic, kulturalnie zwróciłem mu uwagę, że nie powinien śmiecić tutaj, bo pracownicy zostają po 2 godziny po pracy i muszą sprzątać wszystko co tacy ludzie jak on wyrzucają. Zaczął się drzeć, wysuwać z dupy argumenty "Ja płacę, więc mogę robić co chcę". Zapytałem (nadal będąc miłym) czy byłby zadowolony gdyby ktoś mu do ogródka wrzucał śmieci a on musiałby je sprzątać codziennie. "To jest market i oni muszą sprzątać po mnie" usłyszałem. Zaczął się wydzierać na mnie, że smark, że pewnie nie mam dowodu a chcę kupić alko (Jim Beam Honey, polecam, zajebisty do herbaty w zimne dni) i wtedy nastąpiła pierwsza pointa tego opowiadania:
-Jeszcze tego brakowało, żeby pouczał mnie smark który nie ma nawet włosów na jajach (wokół było od chuja ludzi, śmiał się na głos że mnie zgasił, jebaniec)
-Lepiej nie mieć włosów na jajach niż mieć impotencję. ja się golę, a Ty masz flaka...
Wkurwił się na całego, zaczął się drzeć gdzie jest kierownik, chciał z nim rozmawiać. Miła ekspedientka poprosiła kierownika, ten przyszedł i wysłuchał co staruszek ma do powiedzenia. Powiedział mu, że ja robię syf, że zostawiam koszyk po zakupach pod taśmą (tam jest jej codzienne miejsce, na koniec zmiany zanosi się je "pod prysznic') a on nie może sobie wyrzuć śmiecia? Powiedział że oni od tego są, by sprzątać po takich jak on. Reakcja pana kierownika mnie zaskoczyła, w kulturalnych słowach kazał mu wypierdalać ze sklepu (z zakupów nici) skoro nie potrafi się zachować. Koleś wkurwiony musiał wyjść, mnie kierownik przeprosił za kłopot, a ja jak zwykle podziękowałem, życzyłem miłego dnia i do widzenia.
Serio kurwa, jak nie chcecie być chujowo obsługiwani w jakimkolwiek publicznym miejscu (restauracja, klub, sklep) zachowujecie się jak ludzie. Nie wiem czy to wina tej zezwierzęconej Warszawy (stolica!) ale ludzie mnie tu wkurwiają na każdym kroku.
Peace!
Zgłoś
Avatar
bujaszaka 2014-01-15, 19:22
Za marnowanie Jim Beam'a do herbaty piwa nie ma :<
Zgłoś
Avatar
F................d 2014-01-15, 19:22 1
Wiecie ze biedrona mimo ze nie Polska, tylko Jeronimowska, jako jedyna z tych wszystkich supermarketowych molochow placi podatek dochodowy? Slyszalem ze ma tez calkiem niezły socjal dla pracownikow i ich rodzin, szczegolnie dzieci, to sie chwali, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Marian444 2014-01-15, 19:24 1
Po "Jim Beam Honey, polecam, zajebisty do herbaty w zimne dni" przestałem czytać
Zgłoś
Avatar
Shaman_ 2014-01-15, 19:28 12
Ja uważam że każdy z nas powinien pracować w obsłudze klienta minimum pół roku. Ja spędziłem ponad rok w salonie Plusa i gwarantuje wam że taka praca zmienia myślenie o 180 stopni.... Nigdy nie robię zakupów na ostatnią chwilę , staram się być miły mimo tego że czasem ciężko. Ja tego ku**a nie rozumiem na prawdę....Czasem miałem wrażenie że od je***go telefonu zależy czyjeś życie! Albo jak jakiś debil brał abonament za 59,90 to on już jest ku***a bogaty - ile on już pieniędzy nie zostawił w tej firmie.... Czasem wydawało mi się że nie wszystko ze mną w porządku - teraz wiem że mogę poszczycić się ponadprzeciętnym zdrowiem psychicznym w porównaniu do większości ludzi mijanych na chodniku.....(chyba że ja trafiałem na debili)
Zgłoś
Avatar
Imper3838 2014-01-15, 19:28 8
Ja też po "Jim Beam Honey, polecam, zajebisty do herbaty w zimne dni" przestałem czytać, bo prawdziwy facet dolewa napalmu do herbaty w zimne dni.
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-01-15, 19:31 1
@up prawdziwy facet nie pije herbaty tylko whisky na sniadanie jak Clint E.
Zgłoś
Avatar
BetiM 2014-01-15, 19:32 2
Jakbym na co dzień z takich pierdół robiła drake, tobym sie pewnie nerwowo wykończyła...
Kierownik przepraszał, riposta godna gimnazjalisty, szkoda życia. nie wiem kto wprowadził większy zamęt, dziadek rzucający karton, czy Ty hamując pracę sklepu.
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2014-01-15, 19:35 2
- Dzien dobry Pani, poproszę pampersa

- na regałach są, ja tylko sprzedaję

- a ja odbieram zużyte
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2014-01-15, 19:35 8
Macie niezły ubaw z fragmentem o dolewaniu JB do herbaty, prawda? Twardzielem jest każdy z was, każdy pije spirytus jak rosjanie, popija to piwem jak czech, a tak naprawdę zachowujecie się jak polak- pije mało, ale uważa że pije najwięcej na świecie.
I jeszcze jedna rzecz dla wszystkich twardzieli, tak a propo mieszania. Nie piliście herbaty z Jim Beam Honey, ale macie zdanie na ten temat, gdzie w tym sens? To drink dobry jak każdy inny. Są różne, słabsze (jak herbata z whiskey) i mocniejsze, które powalą was szybciej niż wódka czy spirytus (terminator). Są też takie, które przez godzinę picia nie dadzą żadnych efektów, ale później nie będziecie pamiętać nic. 5 minut i nie pamiętacie nic (na bazie szampana).
Upubliczniajcie swoje zdanie dopiero po tym, jak sami na sobie czegoś spróbujecie, a nie dlatego że "bo wyczytałem na wiki więc wiem więcej niż ty!!!!111!1jedenjedenjeden!1"
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-01-15, 19:46
Poszło piwko jak nic...jestem sprzedawcą więc znam te typy z tym że przy moich warunkach fizycznych wystarczy że zwrócę uwagę...a jak nie klient wylatuje ze sklepu szybciej niż wszedł.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2014-01-15, 19:50
"-Lepiej nie mieć włosów na jajach niż mieć impotencję. ja się golę, a Ty masz flaka..."
Normalnie kurwa Wujek Staszek Mistrz Ciętej Riposty...

Przeczytałem to gówno i oczom nie wierzę, sprawdzam adres, no kurwa dobrze trafiłem, nie na żadnego yafuda czy kwejka, normalnie kurwa sadistic. I takie gówna z masą piw na głównej. Powoli chyba trzeba się przenosić na kwejka, tam jest przynajmniej poziom dna, sadistic w to dno momentami puka od spodu.
Zgłoś
Avatar
Marianiski 2014-01-15, 19:50 1
quark napisał/a:

ból dupy to mają słoiki które siedza tam dłużej niż 5 lat z tego powodu, że przyjeżdza coraz wiecej osób, któe uwaga! nazywane są słoikami - przyganiał kocioł garnkowi



Jest na ten temat zajebisty odcinek South Parku pt. "Going native", tylko zamiast Warszawy są Hawaje

A że warszawiaki to buraki... no coś w tym jest. Wyjechałem kilka lat temu na weekend wysoko w górach i nas zasypało tak, że pługi nie mogły podjechać. Był tam akurat agent ze stolicy, zrobił awanturę właścicielowi ośrodka że to przez niego się przejechać nie da po czym oburzony zadzwonił do GOPRu żeby mu helikopter przysłali, bo on w poniedziałek musi być w Warszawie.
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2014-01-15, 19:51 1
i bardzo dobrze, cisnąć ludzi którzy myślą, że jak mają trochę więcej lat na karku to im się cały świat należy.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-01-15, 19:57
Też miałem sytuację w biedronce:
-Stoję w kolejce a przede mną dwóch facetów. Ten który był na początku po tym jak mu policzono ile ma zapłacić powiedział, że jest jakimś inspektorem i żeby anulowali jego zakupy. Facet z tyłu się wkurwił i mówi:
-Panie, do chuja, albo pan kupujesz albo wypierdalaj bo czasu nie mam.
A ten inspektor wyciąga jakąś legitymacje biedronkową i się czuje jak kodżak.
-A co mi tu pan pokazuje? Ja pierdolę idę do innej kasy bo tutaj to mnie chuj strzeli.
Inspektor się zmieszał i nic nie mówił, przeczekał aż sobie facet pójdzie i po cichutku zniknął.
Zgłoś
Avatar
PanEmo 2014-01-15, 20:00
No niestety mamy u siebie problem ze słoikami. Przyjeżdżają do stolicy, udają wielkich panów ale mentalność wciąż się u nich utrzymuje na poziomie wiejskim. :/
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie