18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Biedronkowa kłótnia
lukasoon15 • 2014-01-15, 18:07
Miejsce akcji: Biedronka, Warszawa
Czas akcji: kilkanaście minut temu
Stoję sobie przy kasie z zakupami, przede mną 3 osoby, w tym jedna, stojąca tuż przede mną, która jest bohaterem całej akcji.
To był starszy facet, na oko 55-60 lat. Zakupy włożył sobie do takiego tekturowego pudełka (mniej więcej jak ta skrzyneczka po mandarynkach w marketach). Wypakowuje je na taśmę a pudełko bezczelnie wypierdala za siebie. Pracuje w gastronomi (barman z powołania) i wiem że kurwica strzela obsługę, gdy muszą sprzątać po takich idiotach. No nic, kulturalnie zwróciłem mu uwagę, że nie powinien śmiecić tutaj, bo pracownicy zostają po 2 godziny po pracy i muszą sprzątać wszystko co tacy ludzie jak on wyrzucają. Zaczął się drzeć, wysuwać z dupy argumenty "Ja płacę, więc mogę robić co chcę". Zapytałem (nadal będąc miłym) czy byłby zadowolony gdyby ktoś mu do ogródka wrzucał śmieci a on musiałby je sprzątać codziennie. "To jest market i oni muszą sprzątać po mnie" usłyszałem. Zaczął się wydzierać na mnie, że smark, że pewnie nie mam dowodu a chcę kupić alko (Jim Beam Honey, polecam, zajebisty do herbaty w zimne dni) i wtedy nastąpiła pierwsza pointa tego opowiadania:
-Jeszcze tego brakowało, żeby pouczał mnie smark który nie ma nawet włosów na jajach (wokół było od chuja ludzi, śmiał się na głos że mnie zgasił, jebaniec)
-Lepiej nie mieć włosów na jajach niż mieć impotencję. ja się golę, a Ty masz flaka...
Wkurwił się na całego, zaczął się drzeć gdzie jest kierownik, chciał z nim rozmawiać. Miła ekspedientka poprosiła kierownika, ten przyszedł i wysłuchał co staruszek ma do powiedzenia. Powiedział mu, że ja robię syf, że zostawiam koszyk po zakupach pod taśmą (tam jest jej codzienne miejsce, na koniec zmiany zanosi się je "pod prysznic') a on nie może sobie wyrzuć śmiecia? Powiedział że oni od tego są, by sprzątać po takich jak on. Reakcja pana kierownika mnie zaskoczyła, w kulturalnych słowach kazał mu wypierdalać ze sklepu (z zakupów nici) skoro nie potrafi się zachować. Koleś wkurwiony musiał wyjść, mnie kierownik przeprosił za kłopot, a ja jak zwykle podziękowałem, życzyłem miłego dnia i do widzenia.
Serio kurwa, jak nie chcecie być chujowo obsługiwani w jakimkolwiek publicznym miejscu (restauracja, klub, sklep) zachowujecie się jak ludzie. Nie wiem czy to wina tej zezwierzęconej Warszawy (stolica!) ale ludzie mnie tu wkurwiają na każdym kroku.
Peace!
Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-01-15, 20:08
musze to napisać, a cala kolejka zaczęła bić brawo
Zgłoś
Avatar
BrainSeeker 2014-01-15, 20:08
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2014-01-15, 20:09
Żałosne te wasze historyje z rzyci wzięte, a do tego sposób opowiadania woła pomstę do nieba.
Zgłoś
Avatar
F................6 2014-01-15, 20:20 3
Zwracanie uwagi chuja da, objawić Ci prawdę, synu? Najlepszą postawą wykazałbyś się, gdybyś ten karton po nim sprzątnął. Wiem, że to trudne do pojęcia, kojarzy się z ujmą na honorze, ale taka jest właśnie cena dobrych uczynków. Stąd tak mało ludzi je czyni.
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2014-01-15, 20:26 2
Cytat:

a cala kolejka zaczęła bić brawo

i inne

Kolejka brawa nie biła, aczkolwiek koleś stojący za mną przyznał mi rację. Hejtują tutaj chyba tylko Ci, którzy nigdy nie byli w takiej sytuacji, że zostają 2 godziny po pracy i muszą ogarniać burdel zostawiony przez leniwych do bólu ludzi.
W tym całym temacie nie chodzi o sadyzm, o ripostę, o historię z której można się pośmiać przy piwku i opowiedzieć jak własną anegdotę. Ludzie są chujami, każdy myśli że jest najważniejszy na świecie i inni powinni mu usługiwać. Prawda jest taka, że nic na świecie nie osiągnął jeden człowiek, wszystko można osiągnąć wspólnie, współpracując. Nazywajcie to gejowskim, miękkim czy chujowym podejściem, mam to w dupie. Ważne że sam dla siebie postąpiłem słusznie. Ideały to fajna rzecz, szkoda tyko że rzadko występująca, że ich miejsce zajęło lenistwo, wygoda, komfort.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2014-01-15, 20:29
Szacunek, to coś wynosi się z domu. Takie zachowanie ze strony, wydawać by się mogło, dojrzałego faceta dziwi podwójnie.
Zgłoś
Avatar
k................e 2014-01-15, 20:37
Ludziom nie należą się brawa i medale za sprzątanie po sobie. To powinna być normalność. Ja też nie raz dałam się wciągać w pyskówki, ale jakoś nie lece od razu do domu, by to opisywać na sadolu.
Kup sobie może pamiętnik?
Zgłoś
Avatar
lukasoon15 2014-01-15, 20:51 1
@kocie
Nie wrzuciłem tego żeby się tym pochwalić, ale żeby zwrócić uwagę na wspólne dobro. Zaśmiecać Biedronke w której jest tanio,jest do niej blisko jest łatwo, narzekać na nią również, ale gdy ją zamykają wszyscy są wkurwieni. Dlaczego, skoro wcześniej nie szanowali wspólnego dobra?
Zgłoś
Avatar
p................a 2014-01-15, 20:55
Prawdziwi Warszawiacy byli przed 1945 rokiem
Zgłoś
Avatar
lemo1029 2014-01-15, 21:03
hmmm najeżdżącie na na "słoiki" i że my "słoiki" to chamy i prostacy. a może nie szufladkujcie tak wszystkich do ***** nędzy?? macie pojęcie chociaż, o czym piszecie?
peace i życzę miłego wieczoru
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2014-01-15, 21:54
@up, w stolycy mieszka, a poprawnie polszczyzny w zdaniu zastosować nie potrafi? "Kończ waść wstydu oszczędź". Poza tym tu jest sadol - nawet największa pipka nie cenzuruje tutaj przekleństw.
Zgłoś
Avatar
Pablo_OPC 2014-01-15, 22:07
Buractwa może zaznać każdy... Jako Honorowy Dawca Krwi (12 litrów), PIERWSZY raz w życiu użyłem prawa do pierwszeństwa, a przypadło to na wizytę u lekarza... Ile się musiałem nasłuchać:
- "Jak ja byłam w ciąży, to mnie nikt na Poczcie nie przepuścił",
- "Ja przyjechałam z matką i ma I grupę inwalidzką",
- a najgorszy był kutafon który wyjechał z pyskiem "ty (z małej, by pokazać brak szacunku z jego strony) ile oddałeś, 0,5 litra?"... Zamknął się gdy pokazałem mu książeczkę, dwie za zasługi i tyle samo odznak...

Niech ich wszystkich chuj zwącha, a Wy Sadole marsz do RCKiK zrobić coś dobrego...
Zgłoś
Avatar
hogg 2014-01-15, 22:28 1
lukasoon15 napisał/a:


-Lepiej nie mieć włosów na jajach niż mieć impotencję. ja się golę, a Ty masz flaka...



Jak stare dobre małżeństwo. Widzę, że jednak znacie się z detalami
Zgłoś
Avatar
P................8 2014-01-15, 22:47
Historia fajna,też zawsze staram się walczyć z chamstwem,czy to ze strony obsługujących czy obsługiwanych bo jak wiadomo nie tylko obsługiwani są chamami ale czasami kurwa zza lady ma ciotę i miny stroi to też nie można zostawić tak bez odpowiedzi

Co do Warszawy to powiem tak.Miasto utrzymuje się jedynie ze słoików i tych wszystkich przyjezdnych.Tak na prawdę wszyscy rodowici warszawiacy mieszkają na bródnie,pradze itd wszystkie lumpy w bramach, menele pod sklepami na bazyliańskiej pod pck czy co tam kurwa jest, pod bródnowskimi klatkami zasyfiałych bloków itd. Miasto się rozwija tylko dlatego,że ma dla kogo - dla słoików gdyby nie było w nim ludzi to nie byłoby sensu go rozwijać.W Warszawie jest kasa dlatego ludzie tam lgnął jak muchy do gówna więc nie ma co się temu dziwić a to,że tym "pradziwym" warszawiakom przeszkadzają Polacy przyjeżdżający do pracy to radzę zabierać ten cyrk na wiejskiej i wypierdalać z Polski,bo to jest nadal Polska i Polskie miasto i jest to dla Polaków.Jak będzie Warszawa za granicą to możecie się burzyć,że przyjeżdżają przyjezdni i pracę wam zabierają a dopóki jest to Polskie miasto to morda w kubeł i nie wywyższać się bo lepsi na pewno od nikogo nie jesteście.
Zgłoś
Avatar
Hangman108 2014-01-15, 23:10
Najlepsi są ci, co przychodzą regularnie i zawsze narzekają, że trzeba długo czekać, albo że coś tam innego. Nosz kurwa ma dziesięć sklepów konkurencji do wyboru, ale zawsze wraca tam, gdzie ja pracuję, żeby pierdolić swoje smuty.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie