18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
turor 2024-06-25, 8:27 6
Jednak Żukowska ma rację.
Kobiety potrafią być lepsze od mężczyzn
Zgłoś
Avatar
Pierre_Dolec 2024-06-25, 8:29 33
W życiu nie byłem na bieżni bo moim jedynym treningiem jest walenie konia, ale z tego co mówi mi internet całkiem łatwo się wyjebać na bieżni, więc ktokolwiek je tam tak ustawiał albo był debilem albo dobrze wiedział co robi xD
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-25, 8:30 2
Dokładnie to jest bieżnia do wyjebania
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-06-25, 8:34 19
Gdyby tylko istniało inne miejsce, po którym można pobiegać zamiast w środku jakiejś mieściny w zamkniętym pomieszczeniu, za które nie trzeba płacić. Jakiś nie wiem, trawnik albo ścieżka w lesie. Wiem wiem, szalony pomysł.
Zgłoś
Avatar
Quassar 2024-06-25, 10:57 5
Zajebiście to poustawiane wszystko zaraz przy szybcie czyli w sam raz jak ktoś sie wyjebie leci po za okno xDDDD
No i sie stało.. ziobro zaskoczenia.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-06-25, 11:33 2
pytolsky napisał/a:

Gdyby tylko istniało inne miejsce, po którym można pobiegać zamiast w środku jakiejś mieściny w zamkniętym pomieszczeniu, za które nie trzeba płacić. Jakiś nie wiem, trawnik albo ścieżka w lesie. Wiem wiem, szalony pomysł.



Na trawniku można się poślizgnąć, w lesie możesz zostać zaatakowany przez dzikie zwierzęta albo murzyna. Bieżnia w zamkniętym pomieszczeniu jak widać jest bezpieczna
Zgłoś
Avatar
outsidre 2024-06-25, 11:54 2
mistrzyni trzeciego planu normalnie.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2024-06-25, 12:28
pytolsky napisał/a:

Gdyby tylko istniało inne miejsce, po którym można pobiegać zamiast w środku jakiejś mieściny w zamkniętym pomieszczeniu, za które nie trzeba płacić. Jakiś nie wiem, trawnik albo ścieżka w lesie. Wiem wiem, szalony pomysł.



Dobry pomysł na biznes, mam swój las, tereny zwane potocznie łąkami też. Na południu i w Bieszczadach. Praca tam jest może kilka razy w roku, więc mógłbym udostępniać ludziom rekreacyjnie... w sumie to jednak nie, zaraz byłbym dojebany przez nasze cudowne państwo i rudego.
Zgłoś
Avatar
bardak 2024-06-25, 12:34
Sport to zdrowie.
Zgłoś
Avatar
parapsychol 2024-06-25, 17:04
sport zabija-juz nigdy nie pujde na bierznie
Zgłoś