18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
🔥 Indie w minutkę - teraz popularne
Avatar
Halman 2023-06-29, 22:27 18
toż to pasztet zajęczy...

przepis;
jedziesz na dyskotekę
podrywasz jakiś pasztet
bierzesz go na chatę
rżniesz aż pasztet zajęczy...
Zgłoś
Avatar
Testodemon 2023-06-29, 22:35 2
jak sie rozjebią to będzie miał miękkie lądowanie przynajmniej
Zgłoś
Avatar
Don_Max 2023-06-29, 22:36 43
motor walczy o zycie
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2023-06-29, 22:42 2
Grubaska pojechała do Ameryki łacińskiej, bo tam będzie miała branie u tych nieskalanych inteligencją ciapaków, dlatego taka zadowolona. Pewnie długo nie pożyje. Świnia w kryzysowej sytuacji nie da rady spierdolić, a z jej gabarytami przypadkowa/celowa kula będzie miała łatwy cel by utkwić w tym zalanym cielsku.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-06-29, 22:47 5
Nic się im nie stało, nie wyjebali się ani nie wpadli pod ciężarówkę. Nie oglądać.

P.S. To jest obrzydliwe.
Zgłoś
Avatar
Glockiem 2023-06-29, 22:49 3
Testodemon napisał/a:

jak sie rozjebią to będzie miał miękkie lądowanie przynajmniej



Gorzej jak to on będzie na dole, a ona na niego spadnie XD

Cupracabra napisał/a:

Grubaska pojechała do Ameryki łacińskiej, bo tam będzie miała branie u tych nieskalanych inteligencją ciapków, dlatego taka zadowolona. Pewnie długo nie pożyje. Świnia w kryzysowej sytuacji nie da rady spierdolić, a z jej gabarytami przypadkowa/celowa kula będzie miała łatwy cel by utkwić w tym zalanym cielsku.



Czy ja dobrze zrozumiałem? Wg. Ciebie, ona któregoś dnia się obudziła i uknuła swój plan, że pojedzie do Ameryki łacińskiej, bo w jej ojczystym kraju jej nie chcą? I znajdzie sobie "Nieskalanego inteligencją ciapaka", po to żeby ułożyć sobie z nim życie?
Jeśli tak by było, to myślę że dziewczyna podbije świat swoją kreatywnością i dążeniem do celu. Kurwa, dobra jest! Mógłbyś się od niej czegoś nauczyć. XD
Zgłoś
Avatar
Mariusz87 2023-06-29, 22:49
Testodemon napisał/a:

jak sie rozjebią to będzie miał miękkie lądowanie przynajmniej



Albo go jeszcze zmiażdży
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-06-29, 23:00
To sobie laskę wyhaczył, przegryw jebany
Zgłoś
Avatar
Cupracabra 2023-06-29, 23:09 5
Glockiem napisał/a:

Gorzej jak to on będzie na dole, a ona na niego spadnie XD
Czy ja dobrze zrozumiałem? Wg. Ciebie, ona któregoś dnia się obudziła i uknuła swój plan, że pojedzie do Ameryki łacińskiej, bo w jej ojczystym kraju jej nie chcą? I znajdzie sobie "Nieskalanego inteligencją ciapaka", po to żeby ułożyć sobie z nim życie?
Jeśli tak by było, to myślę że dziewczyna podbije świat swoją kreatywnością i dążeniem do celu. Kurwa, dobra jest! Mógłbyś się od niej czegoś nauczyć. XD



Zobacz ile jest starych dziadów, którzy jeżdżą do Tajlandii, aby sobie poruchać. Ile jest na świecie idiotek, które myślą o bogatych arabach, a kończy się na sraniu na łeb. Raczej mądra osoba nie jeździ na turystykę, aby zwiedzać takie kraje jak Brazylia, Wenezuela, gdzie rocznie jest po 50-60k morderstw (nie uwzględniając osób zaginionych, których się nie wlicza w statystykę). Jeżeli jest turystką, to jest jeszcze głupsza niż teoria wyżej. A świata nie podbije, najwyżej podbije do niej ciapak, aby wyrwać torebkę/telefon.
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2023-06-29, 23:45 1
Odważny, robił whellie i nie bał się, że mu motor nie przeważy
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-06-29, 23:49
Na takiej dupie to można grilla z kolegami zrobić
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-06-29, 23:59
darek1234 napisał/a:

Na takiej dupie to można grilla z kolegami zrobić



Narobiłeś mi ochoty na grilowaną cukinię

Zgłoś
Avatar
rafels 2023-06-30, 2:38
To z jakiegoś miotu kazirodczego. Takie podobne.
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2023-06-30, 2:53
Motor ledwo daje radę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie