18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Bij gówniaka
suborg • 2023-03-29, 23:14
Będzie wiekszy

Murzyna to nie szkoda

2023-03-30, 02:07
I już się wiekowi tatusiowie z pieluchowym zapaleniem mózgu zesrali- nie chcecie to nie oglądajcie, ja obejrzałem z rękoma na jajkach i bardzo dobrze że murzynka tak potraktowali, dyscyplina musi być!

2023-03-30, 02:53
co ty k***a wrzucasz tu j***ncu. ale to jest pok***ione.

to...........10
2023-03-30, 05:49
0rion napisał/a:

co ty k***a wrzucasz tu j***ncu. ale to jest pok***ione.



Po to jest Sadol. Chcesz oglądać szczęśliwe dzieciaczki, to na TikToka.

Co nie zmienia faktu, że tych "rodziców" powinno się potraktować tak samo, ale x10 (i też wrzucić na Sadola :D ).

2023-03-30, 07:46
weźcie to wypie**olcie na harda bo mi tylko dzień zj***ło xd

Pa...........el
2023-03-30, 08:04
Cezar87 napisał/a:

Mam nadzieje ze tych starych przetrzymuja juz gdzies od dawna i im robia to samo co kilka minut. Dla mnie najwiekszym sk***ysynstwiem jest znecanie sie nad dziecmi badz zwierzetami.



No tak, dzieci i zwierzęta to mniej więcej ten sam kaliber...

2023-03-30, 08:13
Można być sadolem, i gadać o kaszojadach, ale nie mogę patrzeć na znęcanie się nad bezbronnymi istotami. Z przyjemnoscią bym k***ie nałożył pętlę na szyję. Krótki sznur, żeby k***a czuła że zdycha

2023-03-30, 08:17
Najbardziej bawi mnie to, że kiedyś może przyjść taki dzień, że suborg coś odjebie, i mu prokurator zajmie całą elektronikę. Odda technikom, a technicy zrobią review jego aktywności w internetach. Haha! to się suborg zdziwi jak pojeba do drewnicy wpie**olą na zamknięty!

2023-03-30, 09:42
DmNQ napisał/a:

Nie do końca , ale weź pod uwagę , że dorośli na tym portalu zazwyczaj odpowiadają za swoje czyny i pewnie są świadomi konsekwencji. A co mogło zrobić dziecko albo zwierzę które na zamieszczanych tutaj filmikach jest wieszane na sznurze i napie**alane przez chłopa bo takie ma widzimisię ? W jaki sposób ma się bronić ? Mały szczeniak zębami przeciwko dorosłemu chłopu z kijem ? albo dziecko z zawiązanymi oczami przeciwko doroslemu ch*jowi który go przypala ? Weź się zastanów typie o czym pie**olisz.



Troche wyobrazni, i dziecko i ziwierze sa wstanie narobic duzo problemow syfu i innej maniany

Dorosly zwiazany tez jest bezbronny btw. Hipokryci

2023-03-30, 10:04
j***ni psychopaci, dwac tą k***e co torturuje dzieci! Lokówka w dupe

2023-03-30, 10:54
Darqlll napisał/a:

temu



To sobie tę lokówkę wsadź i scrolluj dalej.


Ci zgorszeni, którzy weszli w polemikę pokazali poziom ludzi, których to oburza. Zerowy poziom.

2023-03-30, 11:20
motylekwbrzuchu napisał/a:

Nic na tych filmikach się nie dzieje, ale p*zdowaci jak zwykle muszą srać pod siebie. No k***a nie byliby sobą. Dobre tematy z gówniakami to ja mam w ulubionych



No co by tu napisać. Ewidentnie jesteś cofnięty w rozwoju w stopniu znacznym. Jednocześnie mimo tego defektu opanowałeś pisanie i poruszanie się po internecie. Szczere gratulacje

2023-03-30, 12:25
Mi się podoba.Z niecierpliwością czekam na dalsze wrzutki a najlepiej z ukrowskimi kaszojadami

2023-03-30, 13:31
BarmanInternetu napisał/a:

Z niecierpliwością czekam na dalsze wrzutki a najlepiej z ukrowskimi kaszojadami



Mówisz i masz https://www.sadistic.pl/t/566844 prosto z UPAdlinu

2023-03-30, 13:54
dobry materiał. Oby więcej tu takich filmików było. Piwko leci

2023-03-30, 14:27
Nie poraz pierwszy jest podnoszony temat dodaniia w ustawieniach preferencji działu hard pozycji kaszojady.
I jak grochem o ścianę.
Jarozumiem że ktoś to ogląda i nic gobto nie rusza.
Ale przez taką ch*jnie dzień zj***ny i żaden materiał z porachunków między gangami tego nie zmieni.