18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Bij gówniaka
suborg • 2023-03-29, 23:14
Będzie wiekszy

Murzyna to nie szkoda

2023-03-30, 14:32
Do gazu z k***ami.

2023-03-30, 14:43
I hyc o podłogę, dziecko k***a bęc!

2023-03-30, 15:36
mwaski napisał/a:

Po to jest Sadol. Chcesz oglądać szczęśliwe dzieciaczki, to na TikToka.
Co nie zmienia faktu, że tych "rodziców" powinno się potraktować tak samo, ale x10 (i też wrzucić na Sadola ).



sadol sadolem czlowieku ale nawet jak na ten portal to znecanie sie nad dzieciaczkami to jest k***a dnooooo.

2023-03-30, 15:43
motylekwbrzuchu napisał/a:

Już nie świruj. Gdybyś miała pewność, że nie poniesiesz żadnych konsekwencji i że nikt się nie dowie, to na pewno chciałabyś pomaltretować jakiegoś j***nego smroda. Zresztą, kto by nie chciał... chyba tylko jakiś pie**olnięty.



Ty głupia przepiórki robić krzywdę dorosłe mu gdzie ma możliwość obeonya dziecku które nie jest niczemu winne to jest różnica. Bym tylko cię dorwał za te poglądy bus miał przesrane

2023-03-30, 16:02
Exclip napisał/a:

Troche wyobrazni, i dziecko i ziwierze sa wstanie narobic duzo problemow syfu i innej maniany
Dorosly zwiazany tez jest bezbronny btw. Hipokryci



Nadal nie odróżniasz losowych sytuacji od znęcania się. Nikt by się nie odezwał pewnie w komentarzach widząc nieupilnowanego dzieciaka przejechanego przez samochód . Jeżeli nie rozumiesz o co chodzi wszystkim krytykującym ten film to powinieneś przejść odpowiedzialny za to etap rozwoju jeszcze raz.

2023-03-30, 17:44
Do tych co bawią takie filmy. Co Wam w życiu się przydazylo, że jesteście aż tak skrzywieni. Każdy kto robi dziecku i zwierzakom krzywdę kula w łeb bez tlumaczenia.

2023-03-30, 22:48
Wszystko mogę oglądać ale nie potrafię oglądać jak krzywdzone są dzieci. Niewinne istoty które nic nie zrobiły.

2023-03-31, 00:02
Chk napisał/a:

Wszystko mogę oglądać ale nie potrafię oglądać jak krzywdzone są dzieci. Niewinne istoty które nic nie zrobiły.



A o grzechu pierworodnym pewnie nie słyszał...

2023-03-31, 06:58
milo popatrzec na male gowna kopane

2023-03-31, 11:01
Wyjcio napisał/a:

Do gazu z k***ami.



bez przesady. I tak mocno dostały wpie**ol

mloddy113 napisał/a:

Do tych co bawią takie filmy. Co Wam w życiu się przydazylo, że jesteście aż tak skrzywieni. Każdy kto robi dziecku i zwierzakom krzywdę kula w łeb bez tlumaczenia.



ale z ciebie miękki fifol. Ewidentnie nie jest to portal dla ciebie. Zajebisty materiał a ty jęczysz jak stara baba

2023-03-31, 17:52
A tak sobie przeglądałem sadola i zastanawiałem się kiedy suborg znowu wrzuci coś popie**olonego hehe. Swoją droga co ci ludzie maja w głowach zeby odpie**alac takie rzeczy swoim dzieciom. W pierdlu to nawet pedofile nie maja tak przej***ne jak mieliby ci z filmików.

2023-04-02, 00:57
Takie nagrania powinny stad zniknac, to "promowanie" ujowego postepowania gdy dziecko nie słucha. Sam odpowiedz czy TY byles taki madry gdy byles maly ???

2023-04-05, 22:58
usuń to gówno j***ne, jak można tak się k***a znęcać nad niemowlakami..