18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:01
Avatar
Songo Master 2013-03-01, 23:38 6
Dlaczego nawet na sadisticu muszą być lizusy Policyjne które uważają że każdy skatowany człowiek przez Policjanta to bardzo groźny bandyta i popierają taką postawę ?? Czy to jest normalne waszym zdaniem ??
Zgłoś
Avatar
tetris91 2013-03-01, 23:48 2
smutne jest tylko to, że przez własną głupotę zrobili z czarnego milionera ;/
Zgłoś
Avatar
basket 2013-03-01, 23:53 2
dostanie takie odszkodowanie (policjanci przekroczyli uprawnienia), że z chęcią powtórzy to w przyszłości - będzie bogatym czarnuchem, którego pobiła policja - czyli GANGSTEREM
Zgłoś
Avatar
Mathiuser 2013-03-02, 0:21
A może sobie zasłużył na to? Wiadomo o co poszło czy tylko o jego kolor skóry? Poza tym nie chciał się dać sie zaaresztować, a w USA jest tak, że trzeba wykonywać polecenia funkcjonariusza, które są zgodne z prawem (czyli aresztować, a jak się nie daje to bić aż zemdleje). Musieli go złamać, żeby skuć w kajdany. Piwo za nieuległość i wytrzymałość.
Zgłoś
Avatar
Wilku220 2013-03-02, 0:38 2
miczel1 napisał/a:

cieżko batonem złamac noge nawet hartowanym


to chyba nigdy nie miałeś takiej pałki w łapie, bo jak dobrze przypierdolisz, to zmielisz nawet kość udową. A kolesie na filmiku postury małysza nie są, więc pierdolnięcie muszą mieć.
Zgłoś
Avatar
Z................y 2013-03-02, 0:41 2
Finał jest taki, że nasterydowani łysi stracili pracę, wpadli w alkoholizm, zostawiły ich żony, dzieci i dorabiają jako ochroniarze w pubach. A czarny teraz dostanie odszkodowanie w wysokościu kilkuset tysiączków jak nie miliona I gdzie to wasze white power parchy ?
Zgłoś
Avatar
theonlymad 2013-03-02, 0:42 6
nie potrafi taki zrozumieć, że to policja i ich obowiązkiem jest go aresztować jeśli popełni przestępstwo a jego obowiązkiem jest się poddać
zrobił coś to przecież od razu go nie okładali, dał by się normalnie zakuć i wyprowadzić to by nie dostał ani razu, ale nie, musi się taki stawiać, bo nie zabierajcie mnie, o boże tylko nie to!
dostał to, na co zasłużył
Zgłoś
Avatar
J................8 2013-03-02, 0:44 1
Gamge napisał/a:


Jeżeli chodzi o mnie, to jeszcze przez 3 tygodnie będę w domu bo jestem chory i najprawdopodobniej czeka mnie operacja, jak będę mieć jakieś foty z niej wstawię na harda.


Albo niech wstawi rodzina, tylko nie zapomnij im powiedzieć przed operacją
Zgłoś
Avatar
cripkillah 2013-03-02, 0:45
Poku*wione bydlaki bez honoru. Gówno a nie mężczyźni. Dać im kilka praw więcej niż cywil i od razu myślą, że mogą wszystko.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2013-03-02, 0:56 5
Po prostu amerykańska policja się nie pierdoli tak jak nasza. Tam dostajesz jedno wezwanie do pokojowego zakończenia sprawy, a jak nie reagujesz to dostajesz wpierdol i jedziesz na dołek.

U nas też tak powinno być, a nie że mądrzy w grupie pseudokibole mogą się śmiać w twarz obstawiającym mecz policjantom i ci nie mogą zareagować...
Zgłoś
Avatar
Szabla 2013-03-02, 1:09
theonlymad napisał/a:

nie potrafi taki zrozumieć, że to policja i ich obowiązkiem jest go aresztować jeśli popełni przestępstwo a jego obowiązkiem jest się poddać
zrobił coś to przecież od razu go nie okładali, dał by się normalnie zakuć i wyprowadzić to by nie dostał ani razu, ale nie, musi się taki stawiać, bo nie zabierajcie mnie, o boże tylko nie to!
dostał to, na co zasłużył


Zgadzam się w 100%. Policjanci wydają mu polecenia a on ich nie wykonuje więc jak nie rozumie słownie to musieli mu jebnąć a on dalej swoje. Gdyby mieli przy sobie tasera pewnie by go użyli od razu a tak dostał pałą za nieposłuszeństwo.
Zgłoś
Avatar
ukasz93 2013-03-02, 1:16 1
wielkie mi halo, czepiacie się hamerykańskich policjantów a jak czarny przejdzie przez swojskie osiedle obok dresów to efekt jest identyczny, no może dodatkowo portfel straci
Zgłoś
Avatar
matiget 2013-03-02, 1:41
osaczona malpka / atak seriu to zacytuje linkolma ( ten od zneisienia neiwolnictwa > ,, czarni i biali nie sa zdolni do wspolnej koegzystencji "

taki miejski gang co na to srodowisko statystcznego portalu?
Zgłoś
Avatar
taos 2013-03-02, 1:46
Ja pierdole, to jest chore.
Kurwa, myślałem że czasy w których można takie rzeczy odwalać tylko dlatego że jest się policjantem i ci nic nie zrobią już minęły..
Zgłoś
Avatar
bingo100 2013-03-02, 2:04
Jeżeli człowiek nie stwarza zagrożenia to pod żadnym pozorem nie można go traktować jak szmatę. Co z tego, że mu powiedział, żeby się położył na brzuchu, skoro nie było do tego podstaw. Jedyne co było problemem, to urażona duma policjantów. Powinni oddać odznaki.
I nie jestem za cackaniem się z przestępcami, ale co innego napierdalanie uzbrojonego czy agresywnego a co innego pastwienie się nad facetem za to, że się na brzuch nie kładzie. Nie można było na spokojnie?

A dla tych, co pierdolą, że 'miał powiedziane i chuj' - życzę zostania napadniętym przez kilku karków, zobaczycie jak to jest kiedy ktoś wam z pozycji siły dyktuje co macie robić i jak bardzo jest to upodlające. I nie ważne czy to kark czy policjant, napaść to napaść, upodlenie to samo (może nawet gorsze, bo nie możesz się bronić)
Zgłoś