18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
iLikeAdolf 2013-03-02, 2:14
Jebani bohaterzy jak strzelają kilka razy z tasera do leżącego i chuj że czarny ale też chcę żyć, no ku*rwa bez przesady
Zgłoś
Avatar
torro 2013-03-02, 2:21
Najlepiej zaatakować od tyłu, znienacka, a potem rzucić się w 10 na jednego i zglanować. To nie policjanci tylko bandyci...
Nieraz na filmach z policyjnych pościgów widać jak się zachowują amerykańscy policjanci. Gonią gościa uciekającego autem, lub motocyklem, nieraz za jakieś błahe wykroczenie, a jak już go dorwą to nawet jak wychodzi spokojnie z rękami na głowie, albo kładzie się na ziemi, przyskakuje do niego z piętnastu nasterydowanych byczków w mundurach i zaczynają go okładać,kopać, wykręcać ręce i poniewierać...
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-03-02, 2:28
a swoja droga gimbus to ce jebal
Zgłoś
Avatar
Avalansh 2013-03-02, 2:34
Dobry murzyn to połamany murzyn!
Zgłoś
Avatar
baksbaks 2013-03-02, 4:23
A ja wam powiem tyle pracowałem w ochronie i sam takich gości powalałem na ziemie i do izolatki po wykręceniu łapy do tyłu albo nie macie mózgów albo jesteście tyle warci co ten czarnuch!! Dwaj kolesie po 150kg i pałą małpe leja. Albo cioty albo bez mużdże do kwadratu . Pieprzyc czarnucha ale jeszcze bardziej pieprzyć mongołow w mundurach którzy myśla że im wszystko wolno. A tak na marginesie , myślicie że jak by był biały i na nich trafił zachowali by się inaczej?? Kto wie po co nosi się to na szyji zwane glowa sam odpowie sobie na to pytanie. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
V................t 2013-03-02, 7:20 2
Wdr napisał/a:

antekolek lubisz jak twojs stary przebiera się za policjanta i udajesz kibola a on cię katuje a na końcu wpycha swoja pałkę w dupkę??

a takich ograniczonych debili jak ty powinno się gazować razem z cyganami rumunami od taki dodatek



Ograniczoną debilką jesteś Ty, jeśli stawiasz na równi cygana(specjalnie z małej litery) z Rumunem i myślisz, że to to samo.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2013-03-02, 8:05 2
Taki powinien być wpierdol za głosowanie na pis lub po
Zgłoś
Avatar
RexDex 2013-03-02, 9:08 1
"A surveillance video obtained by Channel 3 of a confrontation between Chattanooga Police and federal inmate Adam Tatum has prompted a news conference Thursday morning. The confrontation between Chattanooga Police and federal inmate Adam Tatum at the Salvation Army's halfway house last June that put Tatum in the hospital with broken bones and got Officers Sean Emmer and Adam Cooley fired for use of excessive force." - czyli ich wyjebali z roboty. Dobrze.
Zgłoś
Avatar
furak151 2013-03-02, 9:09
Szkoda, że to nie ciapaty
Zgłoś
Avatar
bialysrem 2013-03-02, 9:17 1
Oburzające to jest. Nie wiem jak można było dopuścić do takiej sytuacji! Zupełny brak wiedzy i świadomości społecznej! Gdzie ludzka wyobraźnia? Dlaczego nikt wystarczająco nie nagłośnił tej sprawy!? Człowiek robiąc coś takiego zdałby sobie sprawę z konsekwencji, ewidentnie widać błąd spowodowany niewiedzą lub prowokację, zwierzęce zachowanie i instynkty. Kto by się spodziewał? A tu proszę... Czarnuch włazi do szpitala jak do siebie zamiast do zakładu weterynaryjnego i później spłoszony miota się po podłodze. Brawo dla Policji za niezbyt szybkie i miłe dla oka załatwienie sprawy!
Zgłoś
Avatar
minusator 2013-03-02, 9:35
Rasowi sadyści, widać ze lubią ten sport. Każdy z nich dwa razy większy od niego więc mogli go jak paragraf wygiąć ale nic im nie odbierze przyjemności napierdalania go pod pretekstem wykonywania czynności służbowych .
Zgłoś
Avatar
Prokurator 2013-03-02, 10:09
Za katowanego czarnucha zawsze piwo
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-03-02, 10:48
Kurwa może i czarny, no ale normalnie mi się tak przykro zrobiło, że coś strasznego... Szkoda, że taka słaba jakość, bo może by tym dwóm idiotom ktoś z kolegów czarnego pokazał jak to jest być katowanym...
Zgłoś
Avatar
zlotyzloty 2013-03-02, 11:13
Te kurwy wszedzie sa takie same,jak inni maja szanowac prawo jesli stroze jego nie przestrzegaja,jak dla mnie powinno byc tak ze jesli osoba ktora chroni prawo popelni przestepstwo piwnien odrazu dostawac wyrok nie jakies zawieszenia itp i kara powinna byc 2x niz dla zwyklych obywateli moze chociaz troche by to ukrucil.
W pracy sie nie wyzyje jeden z drugim to przyjdzie do domu i zonie wbije 40 nozy w brzuch pozniej popelnia samobujstwo,pojebany mam swiat
Zgłoś
Avatar
E................t 2013-03-02, 11:23
Ci policjanci chcieli złamać jego wolę - czarny nie był uzbrojony, ani agresywny. Jakby chcieli to by go zakuli w kajdany bez problemu. Nadużyli swojej władzy by pokazać "kto tu rządzi".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie