18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
judasz1234 2013-06-04, 13:48 1
jacy wy wszyscy jesteście głupi kurwa, jakby ochroniarz podszedł i zaczął ich okładać, to by najprawdopodobniej wyleciał z roboty. ma podejść i powiedzieć "przepraszam panowie, proszę przestać się tak nieładnie zachowywać"? gówno wiecie na ten temat, a sracie się jakbyście wszystkie rozumy pozjadali. kulek93 dobrze powiedział, to ochrona obiektu a nie ludzi. najprościej jest siedzieć w internecie i pieprzyć głupoty zgodnie z zasadą "nie znam się, to się wypowiem"
Zgłoś
Avatar
T0B1 2013-06-04, 13:57 1
Trzech na jednego, cwaniaki pierdolone.
Zgłoś
Avatar
Abdullah-Al-Haddad 2013-06-04, 13:58
ochroniarz to nie policja, nie ma prawa napierdalać kogo popadnie. Nie może nawet przeszukać/zatrzymać jak ktoś podjebie coś na jego oczach, co najwyżej zadzwonić po policję i tak właśnie zrobili. Trzymają się najgorszej roboty na rynku czyli nie mają wyjebanego w kosmos CV i jak pomogliby gościowi to mogliby stracić nawet tak chujową możliwość utrzymywania się przy życiu - wszyscy wiedzą jak wygląda prawo w Polsce, pewnie mieliby przejebane.
Ja się pytam, co w tym dziwnego?
Zgłoś
Avatar
markop4321 2013-06-04, 13:59
Mam nadzieje że złapia tych skurwieli.

Babka coś krzyczy ,,ale to był bezpański piesek''
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-06-04, 14:01 1
Niech gość zaskarży firmę ochroniarską i dostanie odszkodowanie.
Zgłoś
Avatar
S.W.A.T 2013-06-04, 14:03
- Stachu, biją się tu. Interweniujemy?
- Co ty Kazik, rok do emerytury mam.
- No ja w sumie też, chodź się przejdziemy tam, to jak wrócimy może już ich nie będzie.
Zgłoś
Avatar
Cryo 2013-06-04, 14:14
RiP napisał/a:

Jakie to typowe, pojawia się coś z Warszawą i od razu zlatuje się pełno hejterów. Gdyby koleś zamiast koszulki Legii miał Wisłę to też byście się przypierdalali do Krakowa?


Gdyby zamiast koszulki Legii miał Wisłę materiał wylądowałby na hardzie, bo jak wiadomo tam sami nożownicy

Swoją drogą kiedyś był filmik o tym, że ochrona na dworcu chowa się i dzwoni po kolegów w kapturach możliwe, że to właśnie ci sami
Zgłoś
Avatar
e................x 2013-06-04, 14:23 3
DiesIrae napisał/a:

Tak mi się przypomniało, wpadłem kiedyś do Wawki odwiedzić koleżankę. Od dworca PKS na Babice, przez całe miasto cisnąłem w koszulce Kolejorza a warszawiaki patrzyły się tylko jak szpak w pizdę. Warszawa Radomiem Europy

Idź leczyć kompleksy gdzie indziej
Zgłoś
Avatar
brz 2013-06-04, 14:32
zayer1 napisał/a:

to jest ochrona? to jakieś cioty poprzebierane!

nie opłaca im się dostać wpierdol za takie pieniądze co zarabiają... proste
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-06-04, 14:32
To po chuj oni tam są ? A jak będzie podejrzenie że ukradłeś banana to zaraz wielcy strażnicy teksasu sie zlecą i wezmą do pokoiku
Zgłoś
Avatar
rzampier 2013-06-04, 14:43 1
rksrobert napisał/a:

No nieźle w tej Warszawce się dzieje. Swoi sami siebie napierdalają.
A "Zubrzycki" to umieją tylko gazować na meczach zza ogrodzenia.



nie ma takiego miasta jak ''Warszawka" cieciu
Zgłoś
Avatar
GatecrasherKO 2013-06-04, 14:47
To są właśnie uroki zatrudniania na stróży/ochroniarzy osób z orzeczeniem o niepełnosprawności lub z grupą inwalidzką.
Zamiast zatrudnić zdrowego chłopa który raz dwa by te towarzystwo rozpędził to zatrudniają dziadków na rentach, niedowidzących itd.

POLSKA!
Zgłoś
Avatar
clf111 2013-06-04, 14:52
ale grupę inwalidzką to mieli pewnie wszyscy
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-06-04, 14:57 1
nawet nie wiecie o co poszło, gdyby sie okazało ze typek zgwałcił waszą 5 letnią siostre to byście też napierdalali posty co to za chuje i cwaniacy?

jebnijcie sie w głowe pierdolone debile.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-06-04, 14:57
Pewnie sobie myśli taki ochroniarz: mam 5zł za godzinę, a pierdolę jeszcze sam oberwę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie